Sıfır Puan Almamızı Neye Bağlıyorsunuz? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sıfır Puan Almamızı Neye Bağlıyorsunuz?

Cevap: Sıfır Puan Almamızı Neye Bağlıyorsunuz?

Süper Lig'de iyi perforans gösteren oyuncuları almakla bu iş olmaz.Dünya çapında oyuncu sayısı çok az.

dengeli oynamamamıza coşku ve heyecanla saldırmamıza CL de oynuyorsan dengeli oynayacaksın arkayı her daim sağlama alacaksın akıllı oynayacaksın man u ya bile saldırdık old trafford'da

Yanlış taktik ve kaos futboluna.Lig için en ideali kaos'tur, çünkü herkes öyle oynar ama AVRUPA'da herkes pas yapar ve çokta iyi yapar vasatın üzeri takımlar.Sen işi pas yapmak olan takıma önde basarsan gelir 3 kere 2 tane atar döner.Dengeli basmak lazım.

Baskı futbolu oynayacaksak 4-3-3 oynamalıyız.Ama Selçuk basan oyuncu olarak verim alabileceğimiz bir isim değil bu zamanda.

Hemen sayabilirim sebepleri

1-Hücum henüz birbirini yeterince tanımıyo hamit-amrabat-burak-umut 4 yeni adam geldi hücuma

2-Fatih Terimin hücumdaki planı galiba saldırın aslanlarım moduna geçti yani fazla bi organizasyon, çalışılmış bişeyler göremiyoruz

3-Savunmanın sigortası ufjalusi sakat

4-Net golcü bi forvet alınmadı

5-Hücumda lider oyuncu yok, kimse insiyatif almıyo

Forvet arkası oyuncuların yetersizliğine. Emre çok yetenekli ve iyi niyetli ama CL için yeterli değil suan, zamana ihtiyaci var, tecrübesi eksik. Orada 35 yasındaki Alex oynasa Burakla Umut çok daha fazla net pozisyona girer.

Futbolcu performansları. Formda diyebileceğimiz 1 oyuncu bile yok orta seviyede olan birkaç oyuncu var. Bana göre Melo bu takımın en kilit oyuncusudur onun formsuz olması da çok etkiliyor ayrıca.

----------------Muslera-------------------

-Hamit-----Semih--Dany-------Eboue-

-------------------Melo-------------------

---------Emre------------Selcuk---------

--Engin----------Burak--------Amrabat-

* Hareketlik var

* Hizli, dikini gidebilen, depara atabilen, teknigi yüksek ve cevik bi takim.

Emre'nin yerine berki Hamit olur...ama ben olsam Eboue'yi Sol bek ve Hamit sag bek oynatirim, cünkü Sol bek de kirmizi isiklar var. Zaten Ebouenin sol bek oynamisligi varmis Arsenal'da.

Malesef bizim Forvetler "modern futboluna" uymiyor. Hizli degiler, dribling yok, top kontrolu kötü, pas dagitimi yok..

Elmander, Umut, biraz da Burak. Ve biz napiyoruz? 442 ... iki tane forvet oynatiyoruz.

Cevap: Sıfır Puan Almamızı Ne' ye Bağlıyorsunuz?

Ünal Aysal'a.

Cimri ve pinti yönetim anlayışına.

Hedefimiz Avrupa diyip, takımına Anadolu takımlarından transfer yapanlara bağlıyorum.

Ne konuşsak boş.

Türk futbolu yönetenler yüzünden şudur;

300110_10150372178074870_9206934869_8038641_72543794_n.jpg

bu forum sana 10 beden büyük gibi sen bence şansını antu da dene orası sana daha uygun.ünal aysal transferde pinti davranmış diyo :D :D :D :D :D :D :D

takım iki maçta da iyi oynadı çok fazla pozisyon buluyoruz malisef elmander in ayağına bakıyoruz umut ve burak a sınıf bir forvet değil ( burak ın gelişim şansı var ) sercan hazırlanabilir

ben sonuçları beceriksiz forvete bağlıyorum

Melo nun formsuzlugu

Selcukun formsuslugu

Defansin formsuslugu

Forvetlerin beceriksizligi

Ve Amrabat gibi adamlara 8 million saymamais yani Yanlis transferler.

Bu Sene umudum yok SL artik seneye ancak.

herkes fazla pozisyon buluyoruz diyor , acaba ben başka maçı mı izledim ?? Braga maçından bahsediyoruz değil mi?

Doğru düzgün atak yapamadık.sağa sola topu çevir dur. sorun savunmada değil hücumda

herkes fazla pozisyon buluyoruz diyor , acaba ben başka maçı mı izledim ?? Braga maçından bahsediyoruz değil mi?

Doğru düzgün atak yapamadık.sağa sola topu çevir dur. sorun savunmada değil hücumda

Aynen, sorun kesinlikle hucum anlayisinda.

Kapali defans oldugunda Umut Burak ileride sabit kaliyorlar.

Geri gelip ortasaha oyuncusunu verkaca sokmak yok,

Pas trafigine katilmak yok,

Kanatlara acilip alan bosaltmak yok,

Tek istedikleri bos alan olursa kosmak ve topu onlerine istemek.

Boyle olunca ortasaha ileriye dogru oynayamiyor, al gulum ver gulum yapmaya basliyorlar.

Tek yapmaya calistigimiz beklerin kanatlara bindirmesi, bunu da tamyapamiyoruz.

Calisilmis atak varyasyonlari yok gibi bireysel yeteneklere kaliyoruz.

Onda da ortasahada calim atacak, adam eksiltecek adamimiz yok, olanlar da hicbir denemede bulunmuyorlar.

Şanssızlık ve beceriksizlik, bunun dışında takım gayet güzel oynuyor, yerin dibine sokmayın takımı, bir iki maç sonra kendine gelir takım, gol pozisyonlarında daha dikkatli ve organize olursak yeter.

AW: Sıfır Puan Almamızı Neye Bağlıyorsunuz?

Bir yandan sansizlik - 2 macta 4 topumuz direkten döndü. Öte yandan cok yavas oynuyoruz. Tempomuzu bir üst seviyeye cekmemiz gerekiyor.

Bilinçsizce hücum ediyoruz, dikine oynamıyoruz, yan paslarla rakip defansların toparlanmasına yardımcı oluyoruz.

Üst Alt