Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
NGVvBO.jpg

Çıtır hasarlı, şişirilmiş tramer kaydı
Macunsuz, değişensiz
Kapılar dahil boya sürülmedi
Motoru, yürüyeni çok iyi
Masrafsız, eşe dosta gidecek
Keyfe keder satılık
Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

Pazarlık abartmamak suretiyle sünnettir.
Ciddi alıcılar arasın

Bu fiyatlara arac almak sacmalik ekimden bu yana kurda artmadi otv de artmadi ama fiyatlar 15 20 bin artti neden artti ?

Kredi faizleri dustu cakallar piyasaya cikti kredi faizine verecegim parayi bunlarami vericez kredi fazinin dusmesinden saticiya neki haketmeyen araclar sisik fiyatlara satiliyor ben hayatta almam bu fiyatlara

Arkadaşlar Türkiye'de ikinciel araç alirken aracın geçmişine nasıl bakılıyor (kaza yapilmis mi, rengi degismis mi, sayac da oynama olmus mu, daha önce calinmiş mı gibi)?

Arabanın klimasından çok kötü bir koku geliyor ya. Motor yağı kokusu gibi. Var mı yaşayan, önerisi olan?

Klimada sorun vardı. Geçen hafta gittim, resistans değişti. Çalışmaya başlayınca koku yaptı bu sefer de. En son sıcak modda çalıştırmıştım kışın ama o sırada böyle bir koku yoktu. Geçen yaz soğukta çalıştırırken de sorun yoktu.

Arabanın klimasından çok kötü bir koku geliyor ya. Motor yağı kokusu gibi. Var mı yaşayan, önerisi olan?

Klimada sorun vardı. Geçen hafta gittim, resistans değişti. Çalışmaya başlayınca koku yaptı bu sefer de. En son sıcak modda çalıştırmıştım kışın ama o sırada böyle bir koku yoktu. Geçen yaz soğukta çalıştırırken de sorun yoktu.
Sibop kapagı contasına bak bi yerden yag kacırıyo olabilir oda ısınan bölgelere geliyodur

yaşlandıkça piyasası artan araçlar sadece bizim ülkemizde var.

tofaş şahinler 20-22 lira.

brodwaylar 25-30 lira arası satılıyor.

noluyor olm ne yapıyorsunuz siz.

Üst Alt