Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Acik bi alanda kalacaksa arac tavanı korumaya almak lazim. Seramik cok abartiliyor. 3-5 yil garanti verenler var. Duzmece hepsi. Bende mercedes cla var. Aldigim gun tavanın bi bölümü ve kaputa koruma filmi attirdim. 2 yilda bir yeniledik filmi. Ne kuş pisligi ne gunes yaniklari hicbir sey yok. Seffaf koruma filmleri var. Kaliteli markalari tercih et. 3M veya llumar aklima ilk gelenler.

film yeter diyorsun yani

cam tavan var bende oradan daha az endişeliyim

kaputa zaten film attıracaktım da uzun yolum çok olacağından acaba yanlara da birşeyler yaptırsam mı diye düşündüm

seramikten ben de vazgeçtim bakım işini araştırdım benim o kadar zamanım yok zaten

Acik bi alanda kalacaksa arac tavanı korumaya almak lazim. Seramik cok abartiliyor. 3-5 yil garanti verenler var. Duzmece hepsi. Bende mercedes cla var. Aldigim gun tavanın bi bölümü ve kaputa koruma filmi attirdim. 2 yilda bir yeniledik filmi. Ne kuş pisligi ne gunes yaniklari hicbir sey yok. Seffaf koruma filmleri var. Kaliteli markalari tercih et. 3M veya llumar aklima ilk gelenler.
Ondan sonra fakir edebiyatı yap bari utan millete laf etme

film yeter diyorsun yani

cam tavan var bende oradan daha az endişeliyim

kaputa zaten film attıracaktım da uzun yolum çok olacağından acaba yanlara da birşeyler yaptırsam mı diye düşündüm

seramikten ben de vazgeçtim bakım işini araştırdım benim o kadar zamanım yok zaten
Gerek yok yanlara. Belki etek altı dedigimiz bolume de film attirabilirsin seffaf. Taş izi oluyor. Aracın rengi nedir rengim.

mangan gri diye bir renk

tungsten gri artık yok nedense mecburen eldekine kaldık

oldukça koyu bir füme

seramik yerine film önerini de dikkate alacağım

filmler sökülürken filan boyaya zarar veriyor mu

mikronlu filmler var kanka. Kaliteli. onları tercih et ve şeffaf yaptır. bu mikronlu filmlere pasta cila işlemi de yaptırabiliyorsun, ayrıca kendilerini onarma özellikleri de var.

Sökerken de sorun yaşamazsın. yaptırdığın yere bakım zamanı var mı, ömrü ne kdr diye sor. bilgilendirirler seni. Ben 2 yılda bir yeniletiyorum bi sorun yaşamadım

Bugun kiralik bir yeni model Hyundai Sonata SE ile 8 saatlik bir yolculuk yaptim. Cabuk hizlaniyor, 160'la gittigini hissetmiyorsun bile. Ama bunun ikinci elini ben almam. Eger yeni alip bakimini duzgun yaptirirsaniz belki 200 bini gorur ama benim gibi bir surucunun altinda bu motor o kadar km'yi gormez, imkansiz.

Üst Alt