Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Clio ile kafa kafaya gelebilecek herhangi bir arabaya pineceğim rengo. Allahın cezası araba biri çalsa götürse keşke

Valla babamin da Clio su var. Degistirmedigi yeri kalmadi. Yahu bir arabanin arka cami kendi kendine patlar mi? Duz yolda arka cam patladı ya.. Geçende burda havalar -10 dereceye kadar düştü ve motor iflas etti. Araba hic surmedi. 3 gun garajda kaldi tamir için. Rezalet bir araba

Valla babamin da Clio su var. Degistirmedigi yeri kalmadi. Yahu bir arabanin arka cami kendi kendine patlar mi? Duz yolda arka cam patladı ya.. Geçende burda havalar -10 dereceye kadar düştü ve motor iflas etti. Araba hic surmedi. 3 gun garajda kaldi tamir için. Rezalet bir araba
Benim derdim o değil valla. 2013 model 1.2 75 beygir.

Max hız 130. O da ıkına ıkına. Araç 60 ile giderken son vites istiyor. Kamyon sollayamıyorum uzun yolda rampa çıkarken :D

Birde şehir içi yakıt değeri 10 litre atmosferik motor. Cep ağlatıyor

Fransiz arabalarindan uzak durun. Ben hem Renault hem Peugeot surdum. Her ikiside les oglu les

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gençler bende motordan arabaya terfi etmek niyetindeyim. Malum çocukta olunca artık mecbur kalıyorsun. Aslında motor işimi görüyor bu lanet olası İstanbul trafiğinde ama bazen mecbur kalıyorsun. Egea,linea filan baktımda hem çok uçuk fiyatları var hemde değmez o kadar para vermeye. Bende Kia Ceed bakayım dedim. Varmı aranızda kullanan. Yaza kadar bekleyecem tabi. Fikirlere açığım. Beni zorlamayacak birşeyler olmalı.

Gençler bende motordan arabaya terfi etmek niyetindeyim. Malum çocukta olunca artık mecbur kalıyorsun. Aslında motor işimi görüyor bu lanet olası İstanbul trafiğinde ama bazen mecbur kalıyorsun. Egea,linea filan baktımda hem çok uçuk fiyatları var hemde değmez o kadar para vermeye. Bende Kia Ceed bakayım dedim. Varmı aranızda kullanan. Yaza kadar bekleyecem tabi. Fikirlere açığım. Beni zorlamayacak birşeyler olmalı.
Chevrolet aveo FB_IMG_1607091437207.jpg

8 hava yastığı
Esp
Abs
Euro Ncap5 yıldız
Hız sabitleme
Hız limitleme
504 litre bagaj
Benzinde şehir içi 7 8 litre şehirdışı 5.5 6 litre
Lpgde şehiriçi 9lt şehirdışı 6.5 7 litre
2 yıldır kullanıyorum.
1.3d ve 1.4 atmosferik motor seçenekli.

Ls lt ltz modelleri var. Ls boş lt orta ltz full donanım. Yukarıda yazdıklarım standart donanımlar. Lt nin altına düşme ltz dizel 6 vites. Canavar gibi tank gibi araç. Opel motorları var. 1.3d multijet motor. Fotoğraftaki araç benim. Kesinlikle fiyat performans ürünü

avro lt dizel kullandım 3 4 sene önce italyaya gitmeden gerçekten donanım fiyat olarak iyiydi

89 hatası çıkınca can sıkıyor ama 0ek de sorun etmeye gerek yok

para varsa yeni leon ve octavia öneririm

Bu arada 2019 ocakta kazasız tramersiz 2012 model 106binde lt modelini 42.500e almıştım şuanda aynı özelliklerde 92 105 bandında. Kardeşi opel corsa d lerden 35 40bin tl daha ucuz. İçerisindeki gösterge digital. Motorsiklet göstergesi gibi tasarlamışlar ama ilk başta kötü geliyordu şuanda gayet şık.

evet arkadaslar. bir sorum olacakti sizlere araba konusunda. ne almam gerektigine pek karar veremiyorum.
su anda bende vw arteon var 3 yilligina kiralamistim ama 10. ayda bitiyor sözlesme. komfor bagaj hacmi falan süper cok seviyorum arabayi lakin 25 26 k falan fiyat cekerler biraz tuzlu geliyor. en fazla 21 22 k verebilirim.

4 kisiyiz 2 cocuk.

benim icin önemli olan seyler:
yer lazim arabada ama burda almanyada kombi diyorlar arkasi uzun olan araclar varya onu sevmiyorum.
bmw 3 gran turismo gördüm onun da bagaji benim araba gibi aciliyor yani yer olarak baya bi büyük geldi bana.

bmw.JPG

bu arabayi bilen varmi ? ayrica bmw nin 190 ps 2.0 motoru nasil?

baska hangi marka/model tavsiye edebilirsiniz?

tskler

evet arkadaslar. bir sorum olacakti sizlere araba konusunda. ne almam gerektigine pek karar veremiyorum.
su anda bende vw arteon var 3 yilligina kiralamistim ama 10. ayda bitiyor sözlesme. komfor bagaj hacmi falan süper cok seviyorum arabayi lakin 25 26 k falan fiyat cekerler biraz tuzlu geliyor. en fazla 21 22 k verebilirim.

4 kisiyiz 2 cocuk.

benim icin önemli olan seyler:
yer lazim arabada ama burda almanyada kombi diyorlar arkasi uzun olan araclar varya onu sevmiyorum.
bmw 3 gran turismo gördüm onun da bagaji benim araba gibi aciliyor yani yer olarak baya bi büyük geldi bana.

Ekli dosyayı görüntüle 119671

bu arabayi bilen varmi ? ayrica bmw nin 190 ps 2.0 motoru nasil?

baska hangi marka/model tavsiye edebilirsiniz?

tskler
4 kişi için 3 gran turismo küçük gelir.
İzine arabayla gidiyorsun sanırım ?
Kombi sevmiyorsun ama bagaj yine büyük olsun.
Araba hesaplı olsun ama bastın mı gitsin diyorsun.

Sana 2 araba önerebilirim.
BMW 5 Series
VW Tiguan

BMW de motoru yüksek tut 3.0 olsun ya da Hybrid modelini al.

Tiguan da 2.0 yeter.

Gscimbom mobil

4 kişi için 3 gran turismo küçük gelir.
İzine arabayla gidiyorsun sanırım ?
Kombi sevmiyorsun ama bagaj yine büyük olsun.
Araba hesaplı olsun ama bastın mı gitsin diyorsun.

Sana 2 araba önerebilirim.
BMW 5 Series
VW Tiguan

BMW de motoru yüksek tut 3.0 olsun ya da Hybrid modelini al.

Tiguan da 2.0 yeter.

Gscimbom mobil

türkiyeye gidersem araba ile gidiyorum evet. ucak arti orda yine araba kiralama mantiksiz geliyor.

bastinmi gitsin demiyorum sadece bmw nin o motorunu merak ettim hic bmw sürmedim bugüne kadar. öyle yüksek performansli bi araba aramiyorum. normal bise olsa yeter.

tiguan arastirim tskler. opel insignia nasil acaba yeni kasasi?

Benim derdim o değil valla. 2013 model 1.2 75 beygir.

Max hız 130. O da ıkına ıkına. Araç 60 ile giderken son vites istiyor. Kamyon sollayamıyorum uzun yolda rampa çıkarken :D

Birde şehir içi yakıt değeri 10 litre atmosferik motor. Cep ağlatıyor
1.2 Corsa kullanıyordum ama o günler aklıma geldi, birebir aynısını yaşıyordum :D Şimdi 1.5 Fiesta'ya geçtim resmen ok gibi uzuyor :D

Üst Alt