Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Peg 2008 var bi ona da bakın derim ama sözde ellerinde yokmuş malesef. Verdiğin fiyatlarda sıfır araba bulman şu anda imkansıza yakın hatta imkansız var ama ellerinde yok 3 4 ay ileri atıyorlar ve fiyatlara zam gelirse sizden talep ediyorlar.
Hondada araç bulduk gibi ama kararsız kaldım olumsuz yorumlardan dolayı.Otomatik vites 2008 300k üzerinde değil miydi?

Oyledir doğrudur ama uzun yoldada 1.0 turbo motor zorlanır sürekli sıkıştırmaya gelirmi bilmiyorum.Tercih meselesi
1.0 turbo benzinliler gerçekten kendinden beklenmeyecek şekilde atik ve performanslı renktaş. 180 üstü hızla uzun süre giderim demiyorsan uzun yolda da üzmez. Yokuş performansı da 1.6 atmo. Honda'dan daha iyi olacaktır. Bu da uzun yolda da daha rahat bir sürüş demek.

1.0 turbo benzinliler gerçekten kendinden beklenmeyecek şekilde atik ve performanslı renktaş. 180 üstü hızla uzun süre giderim demiyorsan uzun yolda da üzmez. Yokuş performansı da 1.6 atmo. Honda'dan daha iyi olacaktır. Bu da uzun yolda da daha rahat bir sürüş demek.
bende suan 1.5 megane 3 hb edc 110hp var.Istanbul-Artvın arası giderken Terme'ye kadar o kadar cok sıkıstırmısım ki arabanın rolantı devrı sapıttı :) O yüzden 1.0 konusunda dusuncelıyım.Performansı kesın ıyıdır sehır ıcın falan cok iyi iş gorur.Uzun yolda cok sıkıstırmadan gidecegiz o zaman :)

bende suan 1.5 megane 3 hb edc 110hp var.Istanbul-Artvın arası giderken Terme'ye kadar o kadar cok sıkıstırmısım ki arabanın rolantı devrı sapıttı :) O yüzden 1.0 konusunda dusuncelıyım.Performansı kesın ıyıdır sehır ıcın falan cok iyi iş gorur.Uzun yolda cok sıkıstırmadan gidecegiz o zaman :)
Şanzıman ısınması kaynaklı olabilir DCI megane kolay kolay sapıtacak makine değil. Anladığım kadarıyla sana en az 3.0 atmosferik makine lazım ama bu ülkede çook zor biliyorsun. Hayırlısı olsun hakkında.

Merhaba hocam bir iki sorum var :) araç içeri cok ses alıyor mu? genel izolasyon durumu nedir ?birde 3 silindir olanlar yokuslarda cekısı nasıl?
Araç içeriye çok fazla ses alıyor, ilk başlar gerçekten bu araçta yalıtım az değil yalıtım yok demiştim. 3 silindirli motor gayet kullanışlı ve çekiş konusunda herhangi bir sorun yaşamazsın Kocaeli Şebinkarahisar arası yol yaptım bagaj full dolu 4 kişiyiz, araç bana mısın demedi. Çekmez gitmez diyenlere itibar etme araç gayet iyi gidiyor.

Uzak Doğu otomobilleri hiçbir zaman yol tutuş-sağlamlık-izolasyon-motor-şanzıman gibi parametrelerde Avrupalılar kadar kaliteli olmadı; tercih sebepleri hep sorunsuzluk ve fiyat bazında olmuştur. Lexus gibi kaliteli ve pahalı olanlara erişmek çok zor zaten, İstanbul' da bile çok az gördüm...

Yalıtım konusunda subigarage gibi üst seviye yerlerde çalışma yaptırılabilir. Motor - mekanik sağlam olduktan sonra çoğu şey makyaj edilebiliyor bütçe varsa. Japon-Kore grubunun kanayan yarası yalıtım da dahil. Motor sesi pek olmuyor da yol sesi özellikle sinir ediyor.

Üst Alt