Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şanzıman ısınması kaynaklı olabilir DCI megane kolay kolay sapıtacak makine değil. Anladığım kadarıyla sana en az 3.0 atmosferik makine lazım ama bu ülkede çook zor biliyorsun. Hayırlısı olsun hakkında.
Zaten bu memlekette oyle bir arac alma sansım yok :/ Sanzımanda olabilir bilmiyorum ama inşallah değildir.Suanda herhangi bir problem gözükmüyor

Merhaba yaklaşık 250 260k bütçemiz var.Toyota Corolla,Honda Civic Sedan bakıyoruz.Bu araçlard dışında önerebileceğiniz otomatik vites farklı bir araç var mıdır?Şimdiden teşekkürler
Daha dün arkadaşım Hyundai kona aldı 1.0 turbo benzinli 264 bin lira ya.
Samsun bayide 1 tane vardı adam 1 saat sonra gelirsen bulamazsin diyince kapora yatırıp aldı.skoda kamig vardı aklında ama araç bulmak zor hatta imkansız.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Merhaba VW CC 2015 model 160ps aracım var .

Arabamcom araca 275.700 veriyor ve bu hergün artıyor.
Alan satan memnun fiyatı 288.000 olarak gösteriyor.

Yaklaşık 20 günde çok fazla arttı size sorum şu daha ne kadar artar bu piyasa? Şu anda 282ye koydum.

Fiyatı arttırdıkça favori ve aramalar fazlalaşıyor.

Siz olsanız ne yapardınız? 1.5 hafta önce 242 ye bırakıyordum son anda vazgeçtim.

Trink sat ile aracını satan var mi? Gittiğimizde çok fiyat düşünüyorlar mı?

Teşekkürler

trinksat size bir deger verip ayagina goturtuyor. ardindan testleri parca parca yapip her defasinda fiyat kiriyor kabul ediyorsanix devam edelim gibi. 250binden ornek verelim size verilen fiyat olsun. gittiniz hatasiz araba diye. once cizik gibi ufak tefek seyler bahane ediliyor ve fiyati 245 olarak guncelliyor. motor inceleniyor. bakimlarda filtreleri orjinal takilmamis gibi bahanelerletekrar fiyat kiriliyor. at takimlar icin amortisor degisimi olmus ama orjinali degil diyorlar. bakima su kadar kalmis diyorlar sonra bir anda size 220bin deniyor. cok sikismadikca gidilesi bir uygulama degil

SM-A325F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt