Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Donanımhaber'e baktın mı hiç? 80 ile 110 bin arası değişen rakamlar var :) Herkes endişeli bekleyiş içerisinde.

Bu arada makyajlı Toyotalar geldi mi?

Yeni corolla geldi resmi sitede var, o fiyatlar farazi zira D sınıfı araçlardan bile pahalı. Atmosferik ve lpg li yeni civic fiyatları makyajlı corolla ile 3 aşağı 5 yukarı aynı olmalı yoksa Honda Türkiye de tek sattığı aracıda satamaz. ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben de beklemeyi düşündüm senle konuştuktan sonra ama bir yandan da bu 74ü bir daha yakalayamazsam diye endişe ediyorum.
Yukarılara çok çıkamadım ama kredi konusunda geri ödeme konusu önemli kredi çekiceksen de 15binlik falan çekmen lazım fazlası zarar ama audi bmw ve mercedes cidden araba olarak 5e katlıyo diğerlerini yani ikinci el al hatta a serisi al a3 al yine de diğerlerine girme derim bende seneye düşünüyorum değiştirmeyi

hocam eylülde yeni civic geliyor, bekle derim.

8183.jpg
baya bi değiştirmişler içini beğenmiyodum ben bunun

Yeni corolla geldi resmi sitede var, o fiyatlar farazi zira D sınıfı araçlardan bile pahalı. Atmosferik ve lpg li yeni civic fiyatları makyajlı corolla ile 3 aşağı 5 yukarı aynı olmalı yoksa Honda Türkiye de tek sattığı aracıda satamaz. ;)

2 hafta önce makyajsız liste fiyatı 74500 civarıydı ve 71.500e kadar veriyorlardı. Şimdi liste fiyatını 77300e çekmişler. Advance Multidrive S için konuşuyorum. Bir arkadaş aldı 71750ye. Adam şimdiden kara geçmiş olabilir.

Makyajlı için liste fiyatı 79 küsur. Pazarlık yaptın mı hiç bayi ile?

2 hafta önce makyajsız liste fiyatı 74500 civarıydı ve 71.500e kadar veriyorlardı. Şimdi liste fiyatını 77300e çekmişler. Advance Multidrive S için konuşuyorum. Bir arkadaş aldı 71750ye. Adam şimdiden kara geçmiş olabilir.

sıfır almayın valla yazık günah temiz araba almak daha güzel araştırıp düşük kmli mis gibi arabalar var ciddi anlamda fiyat farkı oluyo 1 2 senelik çok temiz istediğin arabayı alırsın o fiyatlara

sıfır almayın valla yazık günah temiz araba almak daha güzel araştırıp düşük kmli mis gibi arabalar var ciddi anlamda fiyat farkı oluyo 1 2 senelik çok temiz istediğin arabayı alırsın o fiyatlara

Ben ikisine de bakıyorum Bora. İkinci el ve sıfır. Hangisi mantıklı denk gelirse. Eylül'e kadar bir şehir değiştirme durumum olabilir. O'na göre netleştireceğim. Eğer ev işi çıkarsa bu taşınamdan dolayı zaten arabasız bile kalabilirim :) Ama Ankara'da kalırsam biraz da yatırım amaçlı 70 binleri görebilirim diye düşünüyorum. İkinci el olur, çok iyi kampyaya denk gelir sıfır olur bakacağız. Aslında Oğuzhan ile konuştuğum mevzu da bununla alakalı. Civic'de kasa değişimi öncesi indirimler yükseldi. Alınırsa zarar edilmez. Hoş Türkiye'de sıfır arabadan da zarar devri kapandı gibi :)

Ben ikisine de bakıyorum Bora. İkinci el ve sıfır. Hangisi mantıklı denk gelirse. Eylül'e kadar bir şehir değiştirme durumum olabilir. O'na göre netleştireceğim. Eğer ev işi çıkarsa bu taşınamdan dolayı zaten arabasız bile kalabilirim :) Ama Ankara'da kalırsam biraz da yatırım amaçlı 70 binleri görebilirim diye düşünüyorum. İkinci el olur, çok iyi kampyaya denk gelir sıfır olur bakacağız. Aslında Oğuzhan ile konuştuğum mevzu da bununla alakalı. Civic'de kasa değişimi öncesi indirimler yükseldi. Alınırsa zarar edilmez. Hoş Türkiye'de sıfır arabadan da zarar devri kapandı gibi :)
valla bende clio4 var 2014başında almıştım 39.600 e aldım ama deli gibi bir pazarlık yaptım almıyorum dedim en son çıkarken yalvar yakar indirim yaptırlar şimdi arabayı 44 e satarım rahat civic bence süper araba hemen de satarsın dediğin mantıklı eğer sonradan satmayı düşünüyosan araba işine girilir ciddi kazanç var

valla bende clio4 var 2014başında almıştım 39.600 e aldım ama deli gibi bir pazarlık yaptım almıyorum dedim en son çıkarken yalvar yakar indirim yaptırlar şimdi arabayı 44 e satarım rahat civic bence süper araba hemen de satarsın dediğin mantıklı eğer sonradan satmayı düşünüyosan araba işine girilir ciddi kazanç var

Ben de Ibiza var. 2014 sonunda almıştım bende 37400e. Ben de 40'dan aşağı bırakmam, tertemiz araba. Yeni kasayı bekliyoruz işte Oğuzhan ile. Yoksa eski kasa için pazarlık yaptım fiyat aldım geçenlerde.

Ben de Ibiza var. 2014 sonunda almıştım bende 37400e. Ben de 40'dan aşağı bırakmam, tertemiz araba. Yeni kasayı bekliyoruz işte Oğuzhan ile. Yoksa eski kasa için pazarlık yaptım fiyat aldım geçenlerde.
yeni kasayı beğendim ben honda motor çok sağlam kaporta zayıf diyolar ben artık almandan şaşmam a3 ya da merso a serisi var kafamda ama herşey Allahın izniyle tabi.

Şimdide daha araç satışa başlamadan 3000 TL indirim yaptılar, 745000 oldu Aralık da ise 71500 olacaktır.

Yeni kasadan mı bahsediyorsun?

Evet yeni kasa için, ama fiyatı farazi söyledim liste fiyatı neyse 3 kağıt indirim yapıyorlar kafadan. Aralık gibi bu sefer bayii değil sanırım Toyota kendi indirime gidiyor ve bayi indirimi ile birlikte ortalama 5.000 TL gibi bir indirim ortaya çıkıyor liste fiyatı üzerinden.
Ben Corolla alırsam 1.6 lpg manuel premium düşünüyorum yeni corolla da (yeni de dememek lazım böyle diyorlar ama aslında makyajlı, fakat her aracın makyajlısını almak lazım zira kronik tüm problemleri hemen hemen çözüyorlar) çünkü advance paketinde olan kararan dikiz ayna yağmur sensörü otomatik yanan falrları çıkarıp premiuma eklemişler. Örnek vermek gerekirse şu an premium makyajlı 1.6 benzinli corolla liste fiyatı 81.950 sen de 82.000. Bahsettiğim 5.000 Tl indirimle yıl sonunda 77.000 liraya rahat alınabilir ve araç en full paket.

Son düzenleme:
Audi a3 te deli kampanya var kur sabit 2.80 140 kusur araç 105e geliyor otomatik dizel

Makyaj yiyecek elde şişenleri çıkarmaya çalışıyorlar. Ayrıca hacimsiz bir araç. O paraya passat comfortline alınır gemi gibi araç. Aynı şey bmw de var 1 serisi araçlar liste fiyatı 132 bayii 112 ye bırakıyor :asd:

Üst Alt