Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ben 43 e aldım bro yaptım istanbul ankara 2 kere 1 kere eskişehir küçük değil kardeşim 1.6lardan daha iyi performans veriyo 90 beygir ve torku yüksek çok atik
Bi araştırayımm seninkini o zaman. 43 Peşin değil de yarısı peşin yarısı sıfır kredi düşünülebilir aslında

D5803 cihazımdan gönderildi

Ben daha fazla dayanamayıp sipariş verdim araç eylül ekim gibi teslim edilecek

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Dediklerine ek olarak Polo bakıyorum. Fiesta ilanlarının çoğunda ağır hasar kaydı var acaba araba dar ve yüksek olmasından takla ihtimali mi var diye düşündüm. Sürdün mü bu saydıklarını bi de piyasası nasıldır elimde patlar mı acaba?

kendim kullanmadım açıkçası b segment pek bana uymuyor :) ama çok yakın arkadaşımın eşinde fiesta var.. 1.2 benzinliydi yanılmıyorsam performansı çok iyi olmasa da araçtan genel olarak memnunlar.. corsa fiesta polo bunların hiçbiri elinde patlamaz peynir ekmek gibi satarsın uçuk fiyat istemediğin sürece (pert vs. değilse araç)

0.9 cliodan nedense çok memnunlar bana tuhaf gelmişti 0.9 araç mı olur diye.. o da bir arkadaşta var yaklaşık 2 yıldır memnun olmasa satardı diyorum
evet bende çok memnunumm arabada herşey var yakıtı güzel donanımı iyi uzun yolda güzeldi yani şimdilik tık demedi araba ama ben de temiz kullanıyorum seneye satmayı düşünüyorum daha 18000 de :D

0.9 cliolarda cift turbo olması gerek 0.9 1.2 motorları artık aşırı beslemeli yapıyorlar ama bu benim kafamı karıştırıyor motor ömrü olarak. yakınımızda 1.2 kadjar var 130 küsür beygir yakıtı çok iyi gidişi çok iyi fakat 1.2 motordan 130 küsür beygir çıkarmak soru işareti benim kafamda

2011 model ilk sahibinden fd6 kasa honda civic sedan premium otomatik benzinli sadece 10.000 km de olan bir araç var arkadaşlar, arka kapılardan biri boyalı ve köyde yola çıkan bir hayvana çarpmasından dolayı ön çamurluk değişmiş ikiside tramer kayıtlarında var toplam 3500 TL lik bir kayıt, son fiyat 53.500 TL de el sıkıştık sabah teste sokacağız arabayı istediğimiz bir yerde, ne diyorsunuz araç için görüşleriniz nelerdir.

ne yaptın araç işini acaba bendemi bahsettiğin araçtan alsam bilemedim sende benim aklımı karıştırdın bir yandan aracı değiştirmek istiyorum bir yandan da yeni kasayı merak ediyorum :)

Açıkçası benim Eylül'e kadar bir taşınma durumu olma ihtimali ortaya çıktı. Bu sebeple parayı tutuyorum. Bu sayede de yeni kasayı beklemiş olacağım. Bahsettiğin araçlar da çok tutulan kasalar ama pek fazla detay bilmiyorum bunun dışında. Bu sebeple ne desem yanlış olur.

Açıkçası benim Eylül'e kadar bir taşınma durumu olma ihtimali ortaya çıktı. Bu sebeple parayı tutuyorum. Bu sayede de yeni kasayı beklemiş olacağım. Bahsettiğin araçlar da çok tutulan kasalar ama pek fazla detay bilmiyorum bunun dışında. Bu sebeple ne desem yanlış olur.

Beraber bekleyeceğiz anlaşılan ;)
Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun o zaman.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Beyler 0 araç mi aliyorsunuz kafayı sıyırmayın o paralara değmez

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt