Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Paran olacak basıp alacaksın anasını satayım. Taş gibi araba be..

v40rmoving_vcg_v40_my14_7.jpg

Turkiye sartlari dusunuldugunde benzinli secenekten uzak durmak lazım. Bunun dışında sağlam araç. Göstergelerin kullanım moduna göre değişmesine tav olmuştum ben ilk cıktığı zamanlar. Beyaz renk çok acayip yakışıyor. Giydirmeleriyle beraber acayip tarz duruyor araç

Volvo'da yava yavas Amerikan marketin girdi. Usteki Volvo'nun jipini gecenlerde gordum gercekten tas gibi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu fiyatlarin yuzde kaci vergi?

Cunku cok cok anormal bir durum. En basit araba 60-70 bin

3 sene once Tr'ye tatile gittigimde Klima ve Jantin "ozel" birsey olarak gorulmesine cok sasirmistim. Soygun yeminle...

Bu fiyatlarin yuzde kaci vergi?

Cunku cok cok anormal bir durum. En basit araba 60-70 bin

3 sene once Tr'ye tatile gittigimde Klima ve Jantin "ozel" birsey olarak gorulmesine cok sasirmistim. Soygun yeminle...

Mercedesten örnek verelim.

Sıfır bir mercedes c180 AMG paket bir araç, vergiler haric 102bin lira. %45 vergi yiyor. Ve 175bin liraya satılıyor.

Mercedesten örnek verelim.

Sıfır bir mercedes c180 AMG paket bir araç, vergiler haric 102bin lira. %45 vergi yiyor. Ve 175bin liraya satılıyor.

Vergisiz hali bile inanilmaz pahali. $100bin burada E63 amg alirsin...

Tabi simdi aradaki kur farki diyeceksiniz ama oyle hesaplamak sacma olur cunku burada asgari ucret daha yuksek hemde fiyatlar cok daha ucuz. Pek anlatamadim ama umarim anlamisindir...

Hadi diyelim kur farkinida araya koyduk $33 bin falan yapiyor. 2. el 2014 GL450 falan alirsin herhalde. Birde 70bin vergi koymuslar...
Ulan 170 bine ikinci el Lamborghini aliniyor burada. Yazik lan bizim halkimiza paralariyla rezil oluyorlar

Son düzenleme:
Vergisiz hali bile inanilmaz pahali. $100bin burada E63 amg alirsin...

Tabi simdi aradaki kur farki diyeceksiniz ama oyle hesaplamak sacma olur cunku burada asgari ucret daha yuksek hemde fiyatlar cok daha ucuz. Pek anlatamadim ama umarim anlamisindir...

Hadi diyelim kur farkinida araya koyduk $33 bin falan yapiyor. 2. el 2014 GL450 falan alirsin herhalde. Birde 70bin vergi koymuslar...
Ulan 170 bine ikinci el Lamborghini aliniyor burada. Yazik lan bizim halkimiza paralariyla rezil oluyorlar

Bu ülke saçma zaten Volkan. Halktan o veya bu şekilde toplanan vergi bu ülkeyi ayakta tutuyor. Ne yazık ki halk da baştakilerin bu ülkeyi ayakta tuttuğunu düşünüyor.

Uzun süredir arabamı yenilemeyi düşünmekteyim. İhmalkarlık da işe karışınca abarttım, mevcut olan hepten sorun olmaya başladı, masraf üstüne masraf:42:...

SUV araçlara yönelmiş durumdayım. Son vergi düzenlemesiyle Toyota hybrid araçlar makul F/P oranlarına ulaştı. Önümüzdeki ay satışa sunulacak C-HR ciddi bir alternatif olabilecek gibi görünüyor, bu ayın 22 sinde test sürüşüne katılacağım. O tür bir araç düşünenler acele etmesin bence; 12-15 bin / yıl / TR satış hedefinden bahsediliyor; ülkemizde üretilen bir araç için fiyatı makul tutmaları beklenir bu durumda...

Bu ülke saçma zaten Volkan. Halktan o veya bu şekilde toplanan vergi bu ülkeyi ayakta tutuyor. Ne yazık ki halk da baştakilerin bu ülkeyi ayakta tuttuğunu düşünüyor.

Uzuluyorum cunku insalarimiz paralarinin karsiligini almiyor. O paralarla cok daha guzeline binecekken dunyanin baska yerlerinde fiat muamelesi goren arabalari aldilar diye sevinecek duruma dusurulmesi cok yazik... Gerci Avrupada cok pahali ozellike Hollanda.

Uzun süredir arabamı yenilemeyi düşünmekteyim. İhmalkarlık da işe karışınca abarttım, mevcut olan hepten sorun olmaya başladı, masraf üstüne masraf:42:...

SUV araçlara yönelmiş durumdayım. Son vergi düzenlemesiyle Toyota hybrid araçlar makul F/P oranlarına ulaştı. Önümüzdeki ay satışa sunulacak C-HR ciddi bir alternatif olabilecek gibi görünüyor, bu ayın 22 sinde test sürüşüne katılacağım. O tür bir araç düşünenler acele etmesin bence; 12-15 bin / yıl / TR satış hedefinden bahsediliyor; ülkemizde üretilen bir araç için fiyatı makul tutmaları beklenir bu durumda...

SUV gibisi yok hocam. Tank gibi oluyorlar...

Kar , kis , yagmur dinlemiyor. Birde kullanim keyifi cok farkli oluyor.

Honda da burada üretti ama fiyatları hiç makul tutmadı.

Honda da burada üretti ama fiyatları hiç makul tutmadı.

Hem Honda hem Toyota Türkiye pazarını çok kaale almıyorlar, yıllardır devam ediyor bu durum...

Honda' nın burada ürettiği Civic. C-HR sınıfı diyebileceğimiz HRV ise Meksika' da üretilmekte, Avrupa dışında üretildiği için % 10 vergi dezavantajının da etkisi var fiyatının yüksekliğinde, senede satacağı birkaç yüz adeti geçemez...

C-HR için ise bizzat Toyota yetkilileri defalarca 12-15 bin adet/ yıl / TR satış hedefinden bahsettiler. Fiyatının makul tutulacağı beklentimin en büyük dayanağı budur. Yeni yaptıkları bir açıklamada 1.2 T ile hybrid versiyonun fiyatlarının yakın olacağını da belirttiler...

Ben aracın pesinatini ödedim mercedes finans kredi cikarmamakta diretiyor araç 10 gündür otoparkta yatıyor bi de üstüne 3 ay sipariş bekledik.

Resmen rezillik trilyonluk iş yapan adamları kefil gösterdik kredi kartı bilmem ne gecikmesi deyip reddediyorlar.

Acayip kıl oldum mercedese resmen paranla rezil ediyorlar ama şu aracı bir alayım Daimler e kadar ifşa edeceğim bu rezilliği.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bütçe ₺30.000

Tavsiyelerinizi alayım?

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Valla reis çok zorunda değilsen şimdi alma arabayı bana göre en azından 8 ay filan bir bekle en azından bir dolar&euro rekorları bitene kadar
Yok ama alıcam diyorsan şöyle reis 35 bin lira gibi bir bütçeye çıkabilirsen yüksek model isterim diyorsan Hyundai Elantra-HONDA CİVİC-Chevrolet Cruze-Ford Mondeo bunlara bir göz gezdir reis
Yok bana sorarsan Volkswagen-Audi'den herhangi bir paranın yettiğini al eski olsa bile

Ben aracın pesinatini ödedim mercedes finans kredi cikarmamakta diretiyor araç 10 gündür otoparkta yatıyor bi de üstüne 3 ay sipariş bekledik.

Resmen rezillik trilyonluk iş yapan adamları kefil gösterdik kredi kartı bilmem ne gecikmesi deyip reddediyorlar.

Acayip kıl oldum mercedese resmen paranla rezil ediyorlar ama şu aracı bir alayım Daimler e kadar ifşa edeceğim bu rezilliği.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ettin mi? Hayır

Hayırdır Fransa da mı TLye geçti

Durumlar karışık. Geçen hafta Türkiye'ye geldiğimde hazır değerler tavanken €10.000 döviz bozdurdum. O parayı da arabaya yatırayım diyorum. Türkiye'de de arabam olsun istiyorum. Ben Marseille'deyken kuzenimde kalacak araba. Türkiye'ye geldikçe kullanıcam. Marseille'de şirket araba veriyor zaten. Burada ekstra arabaya gerek kalmıyor.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Üst Alt