Sigthorsson'un Sözleşmesi Feshedildi İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sigthorsson'un Sözleşmesi Feshedildi İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonetim yanlislarina sanssizliklar da ekleniyor

Bu oyuncunun kotu bir sakatlik gecmisi oldugunu dusunmuyorum , kuzey avrupadan makul ucretlerle boyle disiplinli oyuncular firsat gelince alinabilir , ustelik elemelerde izlanda takimiyla iyi maclar da oynamisti

Bu adamin curuk oldugunu dusunmuyorum ,bize tam bir kazik oldu ,bu gercek degismez ama surekli her oyuncuda komisyon su bu demek de bilgisizce ,tahmin uzerinden sallamak oluyor

Birisi o zaman ispat etsin verelim mahkemeye 7 ceddini aglatalim , ama boyle bir kaniti kimsenin yok . Mantiksiz tonla hamle var , gecmiste de vardi , tarik transferinde , hayrovic skandalinda da aysal yonetimindekiler mi komisyon aliyordu ?

o zaman her buyuk klupteki yanlis her hamlede birileri cep mi dolduruyor , tonlarca boyle skandal vardir uzerine arastirma yapsak
Bu Sigthorsson bize gelmeden once de boyleydi, bunu sahsen defalarca da soz konusu konu konusuldugunda belirttim.

bknz:

Son 5 yilda tam 102 resmi macta forma giyememis sakatliklardan dolayi.

[TABLE="class: items"]
[TR="class: odd"]
[TD="class: zentriert bg_rot_20"]16/17
[/TD]
[TD="class: hauptlink bg_rot_20"]Menisküs yırtığı
[/TD]
[TD="class: zentriert bg_rot_20"]3 Eyl 2016
[/TD]
[TD="class: zentriert bg_rot_20"]-
[/TD]
[TD="class: rechts bg_rot_20"]117 gün
[/TD]
[TD="class: rechts hauptlink wappen_verletzung bg_rot_20"]19
[/TD]
[/TR]
[TR="class: even"]
[TD="class: zentriert"]14/15
[/TD]
[TD="class: hauptlink"]Diz yaralanmasi
[/TD]
[TD="class: zentriert"]28 Oca 2015
[/TD]
[TD="class: zentriert"]16 Mar 2015
[/TD]
[TD="class: rechts"]47 gün
[/TD]
[TD="class: rechts hauptlink wappen_verletzung"]11
[/TD]
[/TR]
[TD="class: zentriert"]14/15
[/TD]
[TD="class: hauptlink"]Ayak bilegi yaralanmalari
[/TD]
[TD="class: zentriert"]7 Ara 2014
[/TD]
[TD="class: zentriert"]12 Oca 2015
[/TD]
[TD="class: rechts"]36 gün
[/TD]
[TD="class: rechts hauptlink wappen_verletzung"]4

[/TD]
[/TR]
[TD="class: zentriert"]13/14
[/TD]
[/TD]
[TD="class: zentriert"]18 Kas 2013
[/TD]
[TD="class: zentriert"]9 Ara 2013
[/TD]
[TD="class: rechts"]21 gün
[/TD]
[TD="class: rechts hauptlink wappen_verletzung"]12
[/TD]
[/TR]
[TD="class: zentriert"]12/13
[/TD]
[TD="class: hauptlink"]omuz yaralanmasi
[/TD]
[TD="class: zentriert"]24 Ağu 2012
[/TD]
[TD="class: zentriert"]28 Oca 2013
[/TD]
[TD="class: rechts"]157 gün
[/TD]
[TD="class: rechts hauptlink wappen_verletzung"]27

[/TD]
[/TR]
[TD="class: zentriert"]11/12
[/TD]
[TD="class: hauptlink"]Kasik problemleri
[/TD]
[TD="class: zentriert"]4 May 2012
[/TD]
[TD="class: zentriert"]11 May 2012
[/TD]
[TD="class: rechts"]7 gün
[/TD]
[TD="class: rechts hauptlink wappen_verletzung"]1

[/TD]
[/TR]
[TR="class: odd selected"]
[TD="class: zentriert"]11/12
[/TD]
[/TD]
[TD="class: zentriert"]2 Eki 2011
[/TD]
[TD="class: zentriert"]30 Mar 2012
[/TD]
[TD="class: rechts"]180 gün
[/TD]
[TD="class: rechts hauptlink wappen_verletzung"]28

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Alper in bu yazdigi sakatliklar adele problemiyse soylenenler hakli demektir , mac icerisindeki yaralanmalardan ,darbeye bagli sakatliklardan ise durum degisir ama sandigim kadar dayanikli degilmis .

Ben genelde bu kuzey avrupali ya da balkan orijin oyunculardan daha umutvar olurum ,bir de cikis yapan izlanda takiminda forvet oynayan bir adamdi diye beklenti icine girmistim

komisyon olaylari ise gercekten soz konusu olamaz , ancak olsa olsa oyuncularla yuksekten fiyatlarla anlasip oyuncularin sahislarindan kendilerine menfaat elde etmek seklinde olabilir, klubun kasasindan bir isimsiz cikma yapamaz kimse

menejerlere cok para kazandirip illegal yoldan sakal almayi filan kast ediyorsaniz , kimse bu vardir ya da yoktur diyemez ama bu ispat da edilemez , ispat edilemeyen sey de hukuken yoktur, ancak dillerimize pelesenk olmakla kalir ,kanitlanamaz

yemin ediyorum bu sigthorsson'un 400bin euro feshi bedeli yüzünden maigadan vazgec mislerdir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu oyuncunun kotu bir sakatlik gecmisi oldugunu dusunmuyorum , kuzey avrupadan makul ucretlerle boyle disiplinli oyuncular firsat gelince alinabilir , ustelik elemelerde izlanda takimiyla iyi maclar da oynamisti

Bu adamin curuk oldugunu dusunmuyorum ,bize tam bir kazik oldu ,bu gercek degismez ama surekli her oyuncuda komisyon su bu demek de bilgisizce ,tahmin uzerinden sallamak oluyor

Birisi o zaman ispat etsin verelim mahkemeye 7 ceddini aglatalim , ama boyle bir kaniti kimsenin yok . Mantiksiz tonla hamle var , gecmiste de vardi , tarik transferinde , hayrovic skandalinda da aysal yonetimindekiler mi komisyon aliyordu ?

o zaman her buyuk klupteki yanlis her hamlede birileri cep mi dolduruyor , tonlarca boyle skandal vardir uzerine arastirma yapsak

Şunlar için verbilirsiniz mahkemeye

6 ay sözleşmesi kalmış donk'a verilen 2.5 milyon Euro.
1 sene sözleşmesi kalmış erene verilen 4 milyon Euro.

Ve Kasımpaşa başkanının dursunun kankisi olduğunu göz önüne alırsanız sonuca ulaşırsınız. Ha mahkemeye de vermeyin çıkın o genel kurulda bunların hesabını sorun. Ne yapalım yea diye değil 500 yıllık bir kültürün bir kolu olduğunuzu unutmamanız gerekmektedir.

Zahmet olmazsa kanıtı kongre üyeleri bulmaya çalışsın. Bir işe yarasınlar.

Valla ben kongre uyesiyim , boyle bir kaniti kimse bulamaz , biz devlet miyiz , suc arastiran organizasyon muyuz ? sacmalik bunlar, eger boyle islemler iki kisi arasinda oluyorsa da olacaktir , kimse onune gecemez bunun

biz sadece klup gelir giderinde usulsuzluk var mi buna bakabiliriz ,kaldi ki sirket kismina spk bakiyor zaten , derneklerin hesaplari da devletce her daim denetleme altinda

bu yapilmissa da ortaya cikarilamaz , ben ahmet ulukirliyla bulusup elden 1 canta para versem bu forumun yoneticisi emrah nereden bilebilir bunu ,, gibi

Şunlar için verbilirsiniz mahkemeye

6 ay sözleşmesi kalmış donk'a verilen 2.5 milyon Euro.
1 sene sözleşmesi kalmış erene verilen 4 milyon Euro.

Ve Kasımpaşa başkanının dursunun kankisi olduğunu göz önüne alırsanız sonuca ulaşırsınız. Ha mahkemeye de vermeyin çıkın o genel kurulda bunların hesabını sorun. Ne yapalım yea diye değil 500 yıllık bir kültürün bir kolu olduğunuzu unutmamanız gerekmektedir.

Alacagin cevap "transferde her zaman hata olur , hata yaptik" .. Bu kadar .. Divan kurulunda tam da bu dediklerin soruluyor , her ay gider dinlerim ve hep de yonetimden biri cikar gecistirir olur biter

Ne yapabilirsin ki ? aysal yonetiminde tonla sacmalik oldu , avukat kadin meselesi , calinan urunler , hayrovic rezaleti , hepsinin hesabi soruldu , bu kurul o hesaplari da ibra etti , onun yerine gelen bu dursun da farksiz

bu genel kuruldan sizin beklediginiz gibi bir yonetim CIK MAZ !

daha bunu anlamaniz icin ne derece acik konusabilirim

Bir daha gösterdi ki ucuz etin yahnisi hesabi transfer yaparsan hic bir zaman karli cikmiyorsun, her sene ayni mevkiye misal sag bek yeni oyuncu aliyorsun ucuza ama düsünmüyorsunki saglam bir tane alsaydim o bölgeye aldigim 3 oyuncunun parasi etmiyormus diye
"Ben ucuz mal alacak kadar zengin degilim" Bir İngiliz atasözü

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

De Marke ‏@demarkesports 2 dk.2 dakika önce
Galatasaray; Hamit Altıntop, Chedjou ve Sigthorsson'un sözleşmelerinin feshedilmesi konusunda anlaşmaya vardı. (Anadolu Ajansı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt