Şike de Var, Teşvik de Var - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike de Var, Teşvik de Var

Cevap: Şike de Var, Teşvik de Var

fenerli arkadaşlar hazmetmiş olayı anında arıyanların ağzında aynı şeyler hep Aziz yapmamış İlhan yapmış Aziz'i de yaktı feneride ahlaksız diye feryat figan ediyorlar :)

ilhan savciya bu konuyla ilgili mektup yazmis

beni gunah kecisi yapmak istiyorlar diye

allahim buyuksun karsinlar beter olsunlar

ilhan savciya bu konuyla ilgili mektup yazmis

beni gunah kecisi yapmak istiyorlar diye

allahim buyuksun karsinlar beter olsunlar

TDK'e inanmıyorum ben başından beri bir fark yaratamadığı gibi hemen hiç bir söylediğinin altını dolduramadı daha dün gizli anlaşma diye bir şey paylaşmış içindeki saçmalıkları burda yazınca değiştirdi hemen sanırım buralarıda takip ediyor

bu kel nihat la ali koç a raporu sızdırmış olabilirler onlarda 4 maçta şike olduğunu görüp g.t korkusundan cas daki davayı çekmişlerdir az cezayla yırtalım diye şike yok diye rapor sızsaydı tahir kum denen ve onun gibi omurgasız gazeteciler hemen haber yapardı

İçerikle başlık çelişmiyormu fenerbahçenin bazı maçlarda şike yaptığı kanıtlanmıştır diyo ama aziz yıldırım ve yöneticiler masumdur diyo benmi yanlış anladım?

Dün gece Ayberk'in söylediğine göre ( tv de izlemiş) rapor hazırlandıktan sonra Aziz Yıldırım'ın onayına sunulmuş kel Nihat ve Ali Koç'a sızmasına gerek yok yani

ArfEwYlCAAEDxp2.jpg

ArfEiZNCEAAvgJs.jpg

bu ne ya :)

zamanında stad da aziz yıldırım aleyhine muhalefet olanlar için kötü unsurlu pankart hazırlatan ilhan ekşioğlu bak azizen seni satıyor

Üst Alt