Şike Soruşturması - (ARŞİV 1) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması - (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aziz Yıldırım Gözaltında

Ümit gerçekten o fener es es maçında payı varsa haram olsun bizden aldığı paraya.Yazık.

tutuklananların çoğu fenerle öyle böyle ilgili olanlar. yani odak fener üzerine. Hayırlısıyla tutuklamada bekliyoruz

Lass için girişimlerde bulunan Fenerbahçeye Lass cevap verdi, ikinci ligte oynamak istemiyorum :asd:

Ben %100 inanıyorum bunlarda şaibe vardır. zaten ankara maçında emrenin attığı mailler çımıştı ortaya. buna benzer maillerin eskişehir-sivas veya diğer takımların futbolcularına atılmadığı nereden belli. (hatta leo francodan da şüpheleniyorum)

tribundergi Tribun Dergi

SON DAKIKA Fenerbahce Yöneticisi Ilhan Eksioglu'nun Belek'teki turizm tesislerinde arama yapiliyor. (NTVSPOR)

Bu iş çok ciddi beyler, Juve Milan olayına bile dönebilir.

Mesajı Gönderen: cagrierisen:cLink:3095621

Siyasete girdik bile. Antu üyeleri olarak bizler bile tehdit altında olabiliriz. Fenerbahçe´ye karşı oynanan oyunlar karşısında buraya yazılıp çizilenleri bir düşünsene? Fenerbahçe´ye çamur atmayı kafalarına koydularsa onu savunan taraftara da el atabilirler pekala. Ekşi Sözlüğe yaptıklarını Antu´ya da yapabilirler örneğin. Velhasıl kelam‚ futbol ve siyaset artık birbirinden ayrılamıyor. Dengelerimiz şaştı vesselam.

antudan alıntı.tam salak ya bunlar.onlarda tehdit altındaymış.:asd::asd::asd:

fenerbahçe kulüp binasında şükrü saraçoğlunda ve yöneticilerin evlerinde arama yapılıyormuş

tribundergi Tribun Dergi

SON DAKIKA Fenerbahce Yöneticisi Ilhan Eksioglu'nun Belek'teki turizm tesislerinde arama yapiliyor. (NTVSPOR)

Bence döndü bile. Olay çok ciddi ve büyük. Bilerek pazar gününü seçtiler ki herkesi evinde yakalayabilelim diye.

tribundergi Tribun Dergi

Bakalım neler çıkacak. Bu iş UEFA'ya sıçrarsa, Türkiye liginin kalitesi ciddi derecede düşer..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt