Şike Soruşturması - (ARŞİV 2) - Sayfa 495 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması - (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şike Soruşturması | Yıldırım Tahliye Edildi, Şike Tescillendi

Azize "Şike ispatlansın köprüden atlarım". Hangi köprüden azize Boğaz köprüsü mü Galata köprüsü mü. İzlemeye geleceğim

Bir ara tribünlerde şikeci diye bağırmak yasaklanmıştı. Şikeci oldukları mahkeme kararıyla tescillendiğine göre artık serbesttir herhalde.

Tezahuratlara yeni eserler eklemek lazım.

Yargıtay kararı ne zaman çıkarmış ?

Çok üzün bir süre mi geçecek yine ?

daha yargıtay kararı beklenecek ama mahkeme fb şike yaptı diyor..ezikleri tvde sevinirken görürsen şasırma neye sevindiklerini henüz çözebilen yok

sasirmamak lazim renkdas. adamlar zaten sampiyon olsun olmasin her defasinda 1-2 dakikaligina sevinmiyorlar mi? simdide hala algilayamamislardir karari. soyle 1-2 gun gecsin, tv'ler program felan yapip bunun iyi bir sey olmadigini konussun, o zaman anlarlar.

muratbey:cLink:0307804

ya birakin allahaskina.. oyle veya boyle geciriverdiler iste. tersi oldugunu dusunsenize‚ diger takimlardan birine mesela gs´a bu mahkemelerden boyle bir karar ciktigini boyle mi dusunecektiniz? sene basindan beri masumiyet karinesi mahkeme bitmedi vs dedik durduk. aha bitti iste. oyle veya boyle geciriverdiler iste. simdi cikar cikarabilirsen.

neyse izin ver lutfen tartismayalim konuyu‚ kendi acimdan saglikli olmaz‚ su an kizginim bu olaya cunku.

:lol:

Hayır işin komedisi yargıtayda yine böyle dava olacak sanıyorlar..Yargıtay sadece usule uygun mu haksızlık var mı diye gözden geçirir..Yani tamam kuşların akıları küçük olur ama bu ne yahu beyinsizlik abidesi hepsi ayrı ayrı

Sen bunu düşünmek için çok uğraştın mı ? Az önce bir MAL 6s=6 sene diye bir konu açtı. O sen misin diye merak ettim. Haddini bil ..

lan gerizekalı 6s=6 sene konusunu ben actım ne dıyceksen bana de orda nedemek ıstemediğmi anlamaycak kadar akılsızmısın

Kanka ilk aylar biraz zorluk olacak sen üstesinden gelirsin evelAllah. Bir tek senin izin olayın sıkıntı bu yıl tatilin yok 1 sene dişini sıkacaksın artık. Hem seneyede iyice alışmış olursun.

Ne yapayım kardeşim tahmin ettiğin gibi. Alışmaya çalışıyorum yeni hayata. Benim içinde tatil yap :)

Hayır işin komedisi yargıtayda yine böyle dava olacak sanıyorlar..Yargıtay sadece usule uygun mu haksızlık var mı diye gözden geçirir..Yani tamam kuşların akıları küçük olur ama bu ne yahu beyinsizlik abidesi hepsi ayrı ayrı

Angut tarftarlarını birazda böyle kandırırlar. Yargıtay kararı onayıncada. Yargıtay kararı kulüpleri bağlamaz derler.

Sonuçta karar verildi mi ? Adamlar hüküm giydi mi. Şu anda suçlular, nasıl ki karar verilmeden önce masum idilerse.

Yargıtay bozar yada onar ayrı mesele.

Bazıları sevinmeye devam etsin. UEFA voleyi bir çaksın akılları başlarına gelir.

1 yıl alır diyorlar..

Yargıtay son karar merci değil ayrıca yargıtaydan sonra Yargıtay ceza genel kurulu var oraya gider.

Yargıtay kararı onarsa iş biter. Senin dediğin kararın Yargıtay'dan dönüp yerel mahkemenin ilk kararında direnmesi gibi durumlarda olur.

o degilde ben simdi tupcunun suratini merak ediyorum. acaba hic kizarmiyor mu o kocaman patates kafasi? senin tertemiz dedigin adama mahkeme 6 yil hapis cezasi verdi. ne yuzle cikacaksin piyasaya? ne arsiz adamlar bunlar yaa.

Dosyayı yargıtaya gönderecekler galıba temiz hakkı açıktır 2-3 sene yargıtay sonucunu mu beklıyecegız cunkı bı davada en az 2-3yıl sonra cevap verıyolar..:eek:

Ulan Sadri,tüpçüye görevi kötüye kullanmaktan dava açmazsan,fenere tazminat davası açmazsan ve uefaya kupanın hesabını sormazsan adam değilsin

Onu bırakın da şükredin ki iyi ki Galatasaraylıyız arkadaşlar olayın özü bu aslında.

Bugün bir kez daha bunu anladım ben...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt