Şike Soruşturması - (ARŞİV 2) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması - (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şike Soruşturması | Aziz Yıldırım Savunmasına Başladı

yarina biraksinlar bu eglenceyi isimiz var yauu

Alıntı Safak Alfak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kenan Evren'in ihtilal savunması bu " madem bu bir örgüt bütün TSK bu örgütün üyesi" birebir alıntılamış

İlker Başbuğ'da tam böyle olmasa da buna benzer birşe söylemişti.

Dediğim gibi tamamen tribünlere oynuyor. Kendini Atatürkçü konumlandırıyor. Ulusalcı konumlandırıyor en azından bir yerlerden destek bulayım diye. Ulan NATO müteahiti olarak solcu olmayı bile denedi.

Bundan sonra daha fazla cemaat, memleket elden gidiyor, laiklik filan gibi şeylerin dozunu artırarak devam edecektir. Buna rağmen savunmanın içinde Başbakan'a da yalakalık yapacak bundan da eminim. İzleyelim görelim.

Bu savunmadan sonra büyük ihtimal cezası 2'ye katlanacak.

burdaki arkadaslari anlamiyorum. "Hayatta Fener'i herseyin üstünde gördüm" diyen bu konum ve güce sahip bir kisinin nesini ciddiye aliyorsunuz? essek kadar adamin hayattaki tek derdi Galatasaray'i gecmekse ben o adama ancak acirim. ciddiye almam. belliki kötü bir cocukluk gecirmis ve piskolojik travmalar mevcut. belki aciyip timarhaneye atabilirler.

KArdeşime söyleyeyim de telefonla konuşurken dikkat etsin.. Fenerbahçeli olduğunu kimse bilmesin...Örgüt üyeliğinden gidecek göz göre göre..

Aziz Yıldırım ve sevenleri nerde,Galatasaray nerde sadece buraya bakarak aradaki farkı yıllarca torunlarına anlatacak bir Fener'li olmadığım için Allah'ıma şükürler olsun.

Çok güzel gidiyor bence bu yolda devam etsin. Sonunda çok pis patlayacak bunlara.. Burada olan kuşlar da varsa gidin kimin arkasından koşturuyoruz diye tekrar bir düşünün.

Gizli tanıklar mı varmış? Ben o konuyu bilmiyorum, biraz bilgi verirseniz sevinirim.

ALLAH belasını ,kazasını versin. böyle şerefsiz adi köpeklere tapan angut oğlu angutlar var bi de :eek:

Alıntı Safak Alfak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kenan Evren'in ihtilal savunması bu " madem bu bir örgüt bütün TSK bu örgütün üyesi" birebir alıntılamış

İlker Başbuğ'da tam böyle olmasa da buna benzer birşe söylemişti.

Dediğim gibi tamamen tribünlere oynuyor. Kendini Atatürkçü konumlandırıyor. Ulusalcı konumlandırıyor en azından bir yerlerden destek bulayım diye. Ulan NATO müteahiti olarak solcu olmayı bile denedi.

Bundan sonra daha fazla cemaat, memleket elden gidiyor, laiklik filan gibi şeylerin dozunu artırarak devam edecektir. Buna rağmen savunmanın içinde Başbakan'a da yalakalık yapacak bundan da eminim. İzleyelim görelim.

Kesinlikle "iddianame taraflıdır bu bir erk davasıdır benimle alakası yok" bu iş buraya varır biz boşuna bekleriz kendini savunucak diye sonra ceza alır hukuk katliamı yapıldı anlatırlar

Lube'ye doyamadım lan şekip, noolur üstlen :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt