Şike Soruşturması - (ARŞİV 2)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şike Soruşturması | Aziz Yıldırım Savunmasına Başladıyarina biraksinlar bu eglenceyi isimiz var yauu
 
Cevap: Şike Soruşturması | Aziz Yıldırım Savunmasına BaşladıAlıntı Safak Alfak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kenan Evren'in ihtilal savunması bu " madem bu bir örgüt bütün TSK bu örgütün üyesi" birebir alıntılamış

İlker Başbuğ'da tam böyle olmasa da buna benzer birşe söylemişti.Dediğim gibi tamamen tribünlere oynuyor. Kendini Atatürkçü konumlandırıyor. Ulusalcı konumlandırıyor en azından bir yerlerden destek bulayım diye. Ulan NATO müteahiti olarak solcu olmayı bile denedi.Bundan sonra daha fazla cemaat, memleket elden gidiyor, laiklik filan gibi şeylerin dozunu artırarak devam edecektir. Buna rağmen savunmanın içinde Başbakan'a da yalakalık yapacak bundan da eminim. İzleyelim görelim.
 
Cevap: Şike Soruşturması | Aziz Yıldırım Savunmasına BaşladıBu savunmadan sonra büyük ihtimal cezası 2'ye katlanacak.
 
Cevap: Şike Soruşturması | Aziz Yıldırım Savunmasına Başladıburdaki arkadaslari anlamiyorum. "Hayatta Fener'i herseyin üstünde gördüm" diyen bu konum ve güce sahip bir kisinin nesini ciddiye aliyorsunuz? essek kadar adamin hayattaki tek derdi Galatasaray'i gecmekse ben o adama ancak acirim. ciddiye almam. belliki kötü bir cocukluk gecirmis ve piskolojik travmalar mevcut. belki aciyip timarhaneye atabilirler.
 
Cevap: Şike Soruşturması | Aziz Yıldırım Savunmasına BaşladıKArdeşime söyleyeyim de telefonla konuşurken dikkat etsin.. Fenerbahçeli olduğunu kimse bilmesin...Örgüt üyeliğinden gidecek göz göre göre..
 
Cevap: Şike Soruşturması | Aziz Yıldırım Savunmasına BaşladıAziz Yıldırım ve sevenleri nerde,Galatasaray nerde sadece buraya bakarak aradaki farkı yıllarca torunlarına anlatacak bir Fener'li olmadığım için Allah'ıma şükürler olsun.
 
Cevap: Şike Soruşturması | Aziz Yıldırım Savunmasına BaşladıÇok güzel gidiyor bence bu yolda devam etsin. Sonunda çok pis patlayacak bunlara.. Burada olan kuşlar da varsa gidin kimin arkasından koşturuyoruz diye tekrar bir düşünün.
 
Cevap: Şike Soruşturması | Aziz Yıldırım Savunmasına BaşladıGizli tanıklar mı varmış? Ben o konuyu bilmiyorum, biraz bilgi verirseniz sevinirim.
 
Cevap: Şike Soruşturması | Aziz Yıldırım Savunmasına BaşladıALLAH belasını ,kazasını versin. böyle şerefsiz adi köpeklere tapan angut oğlu angutlar var bi de :eek:
 
Cevap: Şike Soruşturması | Aziz Yıldırım Savunmasına BaşladıAlıntı Safak Alfak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kenan Evren'in ihtilal savunması bu " madem bu bir örgüt bütün TSK bu örgütün üyesi" birebir alıntılamış

İlker Başbuğ'da tam böyle olmasa da buna benzer birşe söylemişti.Dediğim gibi tamamen tribünlere oynuyor. Kendini Atatürkçü konumlandırıyor. Ulusalcı konumlandırıyor en azından bir yerlerden destek bulayım diye. Ulan NATO müteahiti olarak solcu olmayı bile denedi.Bundan sonra daha fazla cemaat, memleket elden gidiyor, laiklik filan gibi şeylerin dozunu artırarak devam edecektir. Buna rağmen savunmanın içinde Başbakan'a da yalakalık yapacak bundan da eminim. İzleyelim görelim.Kesinlikle "iddianame taraflıdır bu bir erk davasıdır benimle alakası yok" bu iş buraya varır biz boşuna bekleriz kendini savunucak diye sonra ceza alır hukuk katliamı yapıldı anlatırlar
 
Cevap: Şike Soruşturması | Aziz Yıldırım Savunmasına BaşladıLube'ye doyamadım lan şekip, noolur üstlen :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt