Şike Soruşturması | Şike Tescillendi, Yargı Affetti! - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması | Şike Tescillendi, Yargı Affetti!

bu sene çok büyük şike dönüyor.hepsi ortaya cıkacak,dediydi dersiniz.tff,halis,fırat,göçek,mete,palabıyık,cüneyt avlanacaklar.bjk ise bu düzenin 2017den beri en büyük kahpesi.bu şike ve şaibe ortaya cıkacak

bu sezon basta fırat aydınus,halis özkahya,ali palabıyık,cüneyt çakır olmak uzere tff ve hakemlerin son 2 sezondaki şikeli performansının sezon sonunda patlak verecegini düşünüyorum,yeni bi şike vakası olarak.

dün akşamdan sonra erol bulut,ibrahm kaş vb kerkeneslerin de futbolcu teknik direktör olarak işin içine karıstıgını düşünüyorum.bilhassa 2017den bu yana beşiktaşın cok büyük şikeli maçları oldu hakemlerle,göztepeyle vs.tamer tuna ve dembaba da işin içinde var.

bu sezon basta fırat aydınus,halis özkahya,ali palabıyık,cüneyt çakır olmak uzere tff ve hakemlerin son 2 sezondaki şikeli performansının sezon sonunda patlak verecegini düşünüyorum,yeni bi şike vakası olarak.

dün akşamdan sonra erol bulut,ibrahm kaş vb kerkeneslerin de futbolcu teknik direktör olarak işin içine karıstıgını düşünüyorum.bilhassa 2017den bu yana beşiktaşın cok büyük şikeli maçları oldu hakemlerle,göztepeyle vs.tamer tuna ve dembaba da işin içinde var.
Her 6 ayda bir ya tekrar tutarsa diye ayni yorumu yapmaktan bikmadin mi serg

Ibrahim Kaş mi?

Her 6 ayda bir ya tekrar tutarsa diye ayni yorumu yapmaktan bikmadin mi serg
1548717139379.pngüye olma tarihim 2 temmuz 2011-şike sorusturmasından 1 gün önce

bu da eski silinen üyeliğim
1548717207057.png
22.05.11 22:53

Cevap: STSL H:34 | Sivasspor 3-4 Fenerbahçe | 22 Mayıs | Maç Sonucu

Osman Uzdu Nickli Üyeden Alıntı

Şenol Güneş: "Parayla yapılamayanı, emeğimizle, dürüstlüğümüzle, calışarak yaptık. Tarih bunu da yazar."

hocam hata yapsanda trabzonu iyi yerlere getirdin .inan bu adaletsizlik çok pahaya mal olcak .

SERGEN ZEREN

şike varsa ortaya çıksın küme düşsünler.

22 mayıs 2011

bi daha düşün istersen

Komplo teorilerine pek itibar etmeyen biri olarak bu akşamki Fener-Malatya maçında acayip kıllandım.
Son 15-20 dakikada Fener’in sahada yürüyecek hali kalmamıştı.
Malatya’dan 3 ü 4 ü beklerken ne oldu da sahada ölmüş eşek gibi dolaşan Fener gol attı?
Bence bu akşam ki maç şike sezonunda ki maçlardan bile daha barizdi.

Komplo teorilerine pek itibar etmeyen biri olarak bu akşamki Fener-Malatya maçında acayip kıllandım.
Son 15-20 dakikada Fener’in sahada yürüyecek hali kalmamıştı.
Malatya’dan 3 ü 4 ü beklerken ne oldu da sahada ölmüş eşek gibi dolaşan Fener gol attı?
Bence bu akşam ki maç şike sezonunda ki maçlardan bile daha barizdi.

Rakibe duran top fırsatı verirsen rakip de bunu değerlendirir açıkçası, bir şaibe göremiyorum üçüncü golde. Kornerden atıldı üçüncü gol.

ilahi adalet diye birşey yoktur kendinizi kandırmayın. adalet bu dünyada olmadığı gibi eğer varsa başka dünyalardada yoktur. hic bir yerde yoktur. günlük çaktırmadan yedirerek gizleyerek işini gören gördüğüyle kalıyor

ilahi adalet diye birşey yoktur kendinizi kandırmayın. adalet bu dünyada olmadığı gibi eğer varsa başka dünyalardada yoktur. hic bir yerde yoktur. günlük çaktırmadan yedirerek gizleyerek işini gören gördüğüyle kalıyor
Katılmıyorum. Hadi bu dünyada hesabı vermezler ama en geç öbür dünyada verirler hesabı.

Ha ateist isen görüşüne saygı duymam gerekir.

Üst Alt