Şike Soruşturması | Şike Tescillendi, Yargı Affetti! - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması | Şike Tescillendi, Yargı Affetti!

Sayın bahceli sayin spor bakani konuşsanıza hadi içiniz yanıyordu yabancı sınırından ne oldu sesiniz cikmaz demi Allahin adaleti şaşmaz bunu unutmayın o Galatasaray sizi daha çok üzecek.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[TABLE="class: tablodis"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloic, bgcolor: [URL=https://www.gscimbom.com/forum/usertag.php?do=list&action=hash&hash=FFFFE5]#FFFFE5[/URL] , align: left"]
ok.gif
alseles - 15.12.2017 11:55[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[TABLE="class: tablodisbeyaz"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 367"]

[SPOILER ] hollanda´da bir radyo kanalinda duydum ve internette spor haberlerine baktim.Soyle bir haber var‚gercek mi bu?
infantino‚dusuk ceza almamiz icin yardimci olmus sozde.
https://sportnieuws.nl/voetbal/buitenland/infantino-betrokken-groot-omkoopschandaal-turkse-voetbal/ [/SPOILER ]

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Spoiler kullanmış :D, bundan 500 yıl sonra bile şikeci fb olarak anılacaksınız.

f. öz: "turan çevik’le ortaktım. malatyaspor gündeme geldi; turan, ’dayı başkan ol’ dedi. ben de dedim ki, ’sen başkan ol, ben destekleyeyim.’ o zaman malatyalı bir hemşerimiz geldi, ’maçı verelim’ diye, semra özal yollamış. ben de sinirlendim, çocuklara, ’beşer milyon daha prim size, yenin beşiktaş’ı’ dedim. bünyamin’in neredeyse beli kırılıyordu, topu içeriden aldı. yendik o maçı. biz malatyaspor’u böyle yerlere getirdik."

1986'da çalınan şampiyonlugumuz ne olacak?özalların bjkye destek verdiği ortada.ve GS sözlükte yazılana göre özalların bjkye yakınlıgı fetöcü ihsan kalkavan sayesinde olmuş.hakem destegi ile şampiyon yapılmışlar.

aynı beşiktaş 1991 de fenerbahce ile çekişirken,ankaragüclü zalada besıktaşlı popüler bi yönetici zaladın dostu aracılıgıyla çek göndermiş zalada.fener macında gol yemezsen,çeki sen doldur diye...

93te şampiyon oldugumuz sezon ;son hafta eski fenerli kemalettin genclerbirliğindeymiş ve bjk gençlerbirliği maçını satın aldı demiş...

ayrıca 8-0lık ankaragücü maçına dair

şimdi beşiktaş’ın menajeri olan sinan engin de a.gücü’nde oynuyordu. bana g.saray maçından önce geldi ve, “eğer sen bu maçta iyi oynarsan seni beşiktaş’a kaleci antrenörü olarak alacaklar.” dedi. ben de ona, “bana ne kaleci antrenörlüğünden.” dedim.

zalad

bu ihsan kalkavan yavsagı bi de ankaragücüne teşvik vermiş galiba 93te ,bize iyi oynasınlar diye.91de olabilir.fener ankaragücü macı vardı o zaman da.

transfer nöbetine yazdım ama buraya da koyuyorum bunu.1986'da şampiyonlugumuz çalındı,fetöcü ve şikeci bjk tarafından.beşiktaş şikenin de elebaşı,fener bunlardan sonra işi büyüttü,1 numara oldu o ayrı.

Ülkede neler neler oldu kimse oy tercihini değiştirmedi. Biz birkaç bin fanatik konuşur bağırırız ama genelde bir şey değişmez maalesef.

Üst Alt