Şike Yapanlara Kötü Haber, Puan Silmeye Ret Çıktı - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Yapanlara Kötü Haber, Puan Silmeye Ret Çıktı

Cevap: Şike Yapanlara Kötü Haber, Puan Silmeye Ret Çıktı

bu kuşlar küme filan düşmez siyaset girer devreye birileri girer bişeyler yapar ama düşmez nedenmi?

hangi takım beni küme düşürün diye mücadele ederki madem küme düşecekler neden bu maddeye hayır dediler puan silinse nolcakki bu seneleri gidicek seneye sıfırdan başlıcaklar gelirleri düşmücek bişi olmucak küme düşerlerse 10 yıl toparlayamazlar ve küme düşmek için tüm koldan puan silmeye karşı çıktılar

gidip 20 milyon euro maliyetli adam aldılar buda yaklaşık 50 trilyona denk geliyor salaklarmı bu adama bu parayı veriyorlar adam gelirken madde koymadan gelirmi fener 2 ay sonra küme düştü adam elini kolunu sallayarak gitmicekmi nolcak ozaman mantıksız bişeyler var bazı parçalar yerine oturmuyor

bu kuşlar bişeyi garantiledi bunu bilir bunu sölerim.

Türkiye Cumhuriyetinin sadece Kagit üstünde Demokratik bir Cumhuriyet oldugu aslinda Muz Cumhuriyetinden baska bisey olmadigi, dünkü -ben ona genel kurul yerine Utanc Kurulu diyorum- Utanc Kurulunda bir kez daha kanitlandi.

Bu Ülke 50 sene önce nerdeyse simdi de orada, böyle gelmis böyle gider. Ahlaksizlarin Ahlak dersi vermeye kalktigi bir Ülkeden de cok sey beklememek gerek.

Imkanim olsa, tekrar Hayata sifirdan baslayabilsem, Misyonum Türkiyedeki bu Adaletsizlikle, bu düzensizlikle ugrasmak olurdu.

Simdi burada kimse bana kizmasin, kimse de Yabanci hayranligi yapiyorsun demesin, ama Allah dua ediyorum ki, Hukugun var oldugu, Insanlarin kendilerini özgürce ifade edebildikleri bir Ülkede yasiyorum.

Bende isterdim ki Türkiye, Almanya gibi Ülkelerin standardinda olsun fakat bu kafa yapisiyla böyle biseyin hemen hemen imkansiz oldugunu siz degerli Forum Üyeleri benden daha iyi biliyorsunuz.

Saygilarimla.

Dün zaten burada herkes "58 değişmedi" diye sevinirken aynı anda antu'da bayram vardı. Bu işte bir yanlışlık var diye dün burada ben de yazdım. Bence şu an süreç tam olarak onların istediği gibi gidiyor. MAA'yı ne yapıp edip istifa ettirecekler ve MAA istifa ettiği an bu iş biter. Geri dönüşü olmaz. Kesinlikle Milli Takım dahil Avrupa'dan men göze alındı. En fazla bize biraz tazminat verirler belki o kadar.

Yönetimin uyumaması lazım. Siyasi baskı yapılmalı. Hükumetin de Avrupa'dan men hoşuna gitmez. Onlar devreye sokulmalı. Bir şekilde en kritik dönemdeyiz. FB bu işi kazanmak üzere. Dün nasıl da hazırlanmışlar Kongre'ye. 58. madde değişikliğinden başka her türlü konu hakkında konuştular! Tiksindiğimiz Cavcav bile dayanamadı "gündem dışı konuşuluyor" diye bağırdı! Dün resmen FB'nin gövde gösterisi, kendini aklama şovu yaşandı. Başkanımız Aysal ve ekibi uyursa çok geç kalınacak! MAA İSTİFA EDERSE BU İŞ BİTER

mehmet ali birand twitter'da yazmis:

"biraz once uefa'cilarla konustum. bu konuda son karari ne zaman belliyosunuz diye sordum "aylarca degil en yakin zamanda" diye yaniyladilar."

bu adam yalan konusmaz.

mehmetbaransu

Spor, siyaset, hükümet, kulüpler.. Bu dünyadan nabız yokluyorum. UEFA'dan da bir isimle görüştüm. UEFA çark etmiş gibi karar verilsin diyor

mehmetbaransu

UEFA çark etmiş şu demek. Puan silmeyle bu işin çözülmesine ikna olmuşlardı. Dünkü kararla fikir değiştirdiler. Artık kararı bekliyorlar

Bu işin sonu geldi anlaşılan:eek:

Bunu duydunuzmu;

Altay Başkanı Ömer Hızlıok: "TFF puan silmeye evet dememiz için bize rüşvet teklif etti.

he sende f5 yazdın diye fenerli olmadığını kanıtladın.fenerin falan bişey işine yaramayacak fener madem ben düşüyorum herkes düşsün peşinde boşuna truva atı tribine girme

mehmetbaransu

Spor, siyaset, hükümet, kulüpler.. Bu dünyadan nabız yokluyorum. UEFA'dan da bir isimle görüştüm. UEFA çark etmiş gibi karar verilsin diyor

mehmetbaransu

UEFA çark etmiş şu demek. Puan silmeyle bu işin çözülmesine ikna olmuşlardı. Dünkü kararla fikir değiştirdiler. Artık kararı bekliyorlar

Uefa'nin da Allah belasını versin ozaman. Daha önce puan silme ile tatmin olmuşlarsa. Onlarda bu şikeciler kadar pislik, hele o büyükleri Fifa (Blatter). Para için nelerini satarlar nelerini.

Goztepe geri gelsin. Eski gunlerdeki gibi Avrupa'da beraber estiririz renkdaslarimizla. Zero tolerance :)

Uefa'nin da Allah belasını versin ozaman. Daha önce puan silme ile tatmin olmuşlarsa. Onlarda bu şikeciler kadar pislik, hele o büyükleri Fifa (Blatter). Para için nelerini satarlar nelerini.
UEFA olsa olsa Fenerbahçe'nin küme düşmesine yetecek kadar puan silmeye razı olmuştur.

Arkadaşlar icimizde bir kuş daha oldugu hissine kapıldım,zamanı gelince söylerim,ya da ban yer zaten:D

Gözüm üzerinde KUŞ

bu kuşların,kargaların kanatlarının kırlma günü gelmiştir.Gün bugündür.Onlar başlarına ne geleceğinin farkındalar.Ya düşecekler ya göç edecekler.

Abiler kuşlar basmış forumu hangi konuya girsem angry bird çığlıkları :)

Bank Asya 1. Lig, 1. Lig Bank Asya, Bank Asya 1. Lig, 1. Lig Bank Asya!

Renkdaş Edit yapta uyanmasın,biraz makara yaparız:D

insallah uefa ultimatomu verir artik...bu ne ya, bi dusemediler...

Üst Alt