Şike Yapanlara Kötü Haber, Puan Silmeye Ret Çıktı - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Yapanlara Kötü Haber, Puan Silmeye Ret Çıktı

Cevap: Şike Yapanlara Kötü Haber, Puan Silmeye Ret Çıktı

Bu tüpçüyle ilgili forumlarda bir şey yazmak istemiyordum,amma tüpçü eziklerle ilgili bir şey demezken hemen şerefli ikincilikten bahsetmeye başladı.Sen önce büyük tüpten küçük tüpe dolum yapmayı bırak.Kendi pisliğini temizlemeyip gündem değiştirmeye kalkma,otur oturduğun yerde.Ya bu şikecilerin hepsi tüpçümü oluyor.

Nihat özdemir:başkan bi yolunu bul kurtar bizi

MAA:tamam bi genel kurul daha yapalım sizden puan silmeyelim diğer takımlara puan ekleyelim

Bunlar Sow'u niye aldi anlamis degilim. Sanirim federasyon garanti verdi, kume dusurmeyecekler.

Ince hesaplar bunlar. Midem bulaniyor, futboldan iyice sogudum. Umarim sonumuz hayirli olur.

bana fb li diyorlarsunuz forumda yuh lan ayıptır.

ua danım lan ben hür kellecioğlunu tanıyor musunuz o benim kardeşim her maça her deplasmana onunla gidiyoruz şurda yaptığınız muhabbete bakın. adam gibi birşeyler yazmak suç mu oldu.

sonra millete güldürüyorsunuz Galatasarayımızı. siz onları ben bunları yazıyorum siz iyisiniz ben kötü müyüm şimdi!

Bu düşme ile ilgili en iyi çözüm REFERANDUM yapmak.En azından ülkede kanatlı HAYVAN sayısını net bir şekilde öğrenmiş oluruz.Hayvan derken iki ayaklıları kasteddim.

Renkdaş aylardır bu forumda aynı şeyleri anlatıyorum beni ciddiye almıyorlardı allahtan aklı başında biri geldi şu foruma sen gene iyimser tahmin etmişsin 450 milyon euro falan ben en az 3 milyar euro alıcaklarını hesapladım
İşte şimdi yandïk.Fenerbahçe 3 Milyar Euro tazminat alırsa maddi anlamda bir daha hiç yetişemeyiz.Bu miktar Real Madrit'in bile bütçesinin 7-8 katı.Emin misin bu kadar tazminat alabileceklerine?

İşte şimdi yandïk.Fenerbahçe 3 Milyar Euro tazminat alırsa maddi anlamda bir daha hiç yetişemeyiz.Bu miktar Real Madrit'in bile bütçesinin 7-8 katı.Emin misin bu kadar tazminat alabileceklerine?

Aslında emin değildim ama foruma yeni üye olan arkadaşın yazdıklarını amuda kalkıp okuyunca emin oldum gerçekten ufkum açıldı aynı etkiyi sizdede yapmadı mı

Arkadaş darılmış ben f5 li değilim dalga geçiyorsunuz konuya cevapta yazamıyorum diye mesaj atmış iletmek benim borcumdur belkide yanlış anlamışızdır

Son yıllardaki şampiyonluklar bu kuşların kursaklarında kaldı.Beter olurlar inşaallah.

Foruma takılan kuşlar, GS'li kılığında gezmeyin. Burası antu değil, burada bi seviye var, kimsenin üstüne atlamıyoruz. Burada açık açık hangi takımı tuttuklarını söyleyen arkadaşlar da var, fikirlerimizi tartışabiliyoruz.

bana fb li diyorlarsunuz forumda yuh lan ayıptır.

ua danım lan ben hür kellecioğlunu tanıyor musunuz o benim kardeşim her maça her deplasmana onunla gidiyoruz şurda yaptığınız muhabbete bakın. adam gibi birşeyler yazmak suç mu oldu.

sonra millete güldürüyorsunuz Galatasarayımızı. siz onları ben bunları yazıyorum siz iyisiniz ben kötü müyüm şimdi!
Burada antu stili yazı yazıp bir de Fenerbahçe 450 milyon Euro tazminat alır derseniz ister istemez dikkat çekersiniz.Galatasaraylı olduğunuzu kanıtlamak zorunda değilsiniz.Bu forumda herkes seviyesini koruduğu sürece istediğini yazabilir.

Galatasaraylı olmanız bizi memnun eder ancak lanlı lunlu konuşmak hoş olmamış.

Foruma takılan kuşlar, GS'li kılığında gezmeyin. Burası antu değil, burada bi seviye var, kimsenin üstüne atlamıyoruz. Burada açık açık hangi takımı tuttuklarını söyleyen arkadaşlar da var, fikirlerimizi tartışabiliyoruz.

Bunu anlamazlar söliyelim diye yapıyorlar öğrenince atacaklar forumdan diye düşünüyorlardır uzun süre antu havasına maruz kalmanın bırak beyin hasarını doğacak çocuklara bile zararı var :)

Bunu anlamazlar söliyelim diye yapıyorlar öğrenince atacaklar forumdan diye düşünüyorlardır uzun süre antu havasına maruz kalmanın bırak beyin hasarını doğacak çocuklara bile zararı var :)

Antu'ya 5 dakika gülmek için cep forumlarından giriyorum bazen... Kapattığımda ciddi ciddi baş dönmesi yapıyor, o derece beyne zararlı bi yer.. :D

Üst Alt