GSC Haber - Silkin, Galatasaray'ın Zakharyan'a Olan İlgisinden Bahsetti: "Galatasaray büyük hedefleri olan bir kulüp değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Silkin, Galatasaray'ın Zakharyan'a Olan İlgisinden Bahsetti: "Galatasaray büyük hedefleri olan bir kulüp değil"

1676558425031.png

Dinamo Moskova'nun eski teknik direktörü Sergey Silkin, Galatasaray'ın Arsen Zakharyan'a olan ilgisinden bahsetti.

"Galatasaray ondan mümkün olduğu kadar hemen satıp iyi para kazanmak istiyor. Bundan kar etmek istiyor mu? Evet, başka bir şey görmüyorum çünkü bana öyle geliyor ki Galatasaray büyük hedefleri olan bir kulüp değil.

Basında çıkan haberlere göre Chelsea, Mallorca, Celta, Porto, Ferencvaros ve Galatasaray kış transfer döneminde Rus oyuncuyu istedi.

Zakharyan, 2022/23 sezonunda Rusya Premier Ligi'nde (RPL) mavi-beyazlılar için tüm turnuvalarda çıktığı 16 maçta iki gol atıp beş asist yaptı. Orta saha oyuncunun Moskova kulübüyle olan sözleşmesi 30 Haziran 2024 tarihine kadar geçerli.

Daha önce Dinamo Moskova yönetim kurulu üyesi Dmitry Gafin, Zakharyan'ın geleceği hakkında konuştu.

Dinamo Moskova yöneticisi Dmitry Gafin: "Arsen Zakharyan için Galatasaray ve Chelsea'den teklif aldık" demişti.

19 yaşında forvet arkasında gayet iyi işler yapıyor müthiş teknik ve enteresan olan merkezden kanada geçişleri sevmesi .Zaniolo kadar zor bir transfer 10 artiya çözülür ki daha aşağısı olmaz 20 artiya okutursun zarar ettirmez bu cocuk

Üst Alt