GSC Haber - Silkin, Galatasaray'ın Zakharyan'a Olan İlgisinden Bahsetti: "Galatasaray büyük hedefleri olan bir kulüp değil" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Silkin, Galatasaray'ın Zakharyan'a Olan İlgisinden Bahsetti: "Galatasaray büyük hedefleri olan bir kulüp değil"

Chelsea yazın istiyormuş, şu an istemiyor anladığım kadarıyla.

Avrupa Kulüpleri de Rus oyuncu almıyorlar.

Oyuncu Avrupa'da oynayamıyor.

Rus liginde hapis kalmış durumda gözüküyor şu an.
Bu senaryo pek aklıma yatmadı. 3 ay bizde oynamasının kariyerine pek bir katkısı olmayacaktır ki bizim şişkin sayılabilecek kadroda ha diyince süre alması da kolay değil zaten. Kulübü sözleşmesini bir yıl uzatır, sonraki sezona da Dünyada çok şey değişir. Daha 20 yaşını doldurmamış bir futbolcu. Acelesi olduğunu sanmıyorum...

Bu senaryo pek aklıma yatmadı. 3 ay bizde oynamasının kariyerine pek bir katkısı olmayacaktır ki bizim şişkin sayılabilecek kadroda ha diyince süre alması da kolay değil zaten. Kulübü sözleşmesini bir yıl uzatır, sonraki sezona da Dünyada çok şey değişir. Daha 20 yaşını doldurmamış bir futbolcu. Acelesi olduğunu sanmıyorum...
Bize gelmesi için demiyorum, oyuncunun durumunu anlattım.

“He stopped a little in football development, so interest in him fell.” Silkin on the failed transfer of Zakharyan to Chelsea
Midfielder Arsen Zakharyan is not spending this season as brightly as last, so Chelsea’s interest in the Dynamo player has fallen, the London club does not consider the player’s transfer a priority, former Dynamo head coach Sergey Silkin told Match TV.

In the summer of 2022, Chelsea were ready to sign Zakharyan, but the transfer failed due to the impossibility of transferring money under the sanctions. The player has previously stated that negotiations with the English club are ongoing.

Adamın derdi oyuncu gelişimi gibi

Bu sene geçen seneye göre kötü demiş zira
Biz aslinda kendisi icin ideal takimiz.
Mata da gidiyor. 8 no ya da 10 da mertens ile degiserek oynayabilir.
Saginda Zaniolo solunds Kerem

Üst Alt