Şimdi Ne Olacak? | Fenerbahçe Küme Düşer mi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şimdi Ne Olacak? | Fenerbahçe Küme Düşer mi?

Cevap: Şimdi Ne Olacak? | Fenerbahçe Küme Düşer mi?

UEFA ve FIFA olaya müdahil olurlarsa , fenerin amatöre kadar yolu var.

1 sene boyunca neden müdahil olmadı bu adamlar, aslında beni en çok kıllandıran konu bu..

Özellikle uefa..

Kafanıza yatan bir izahı var mı, herhangi birinizin??

Uefa neden bu zamana kadar müdahil olmadı..

Ki o kadar da spor hukukuna göre kanaat yeterlidir lafları ortada dolanıp dururken..

1 sene boyunca neden müdahil olmadı bu adamlar, aslında beni en çok kıllandıran konu bu..

Özellikle uefa..

Kafanıza yatan bir izahı var mı, herhangi birinizin??

Uefa neden bu zamana kadar müdahil olmadı..

Ki o kadar da spor hukukuna göre kanaat yeterlidir lafları ortada dolanıp dururken..

Muhtemelen Platini'nin kampanyasına destek sözü verilmiştir, para akitilmistir. Arkadaslar bu tip uluslararası organizasyonları pir-û-pak zannetmeyin, paranin rüşvetin en çok döndüğü yerlerdir buralar, uluslararası olimpiyat komitesi, FİFA, BM gibi yerlerdeki rüşvet skandallarını hatırlayın.

Evet balık baştan kokar lafı belli zaten..

Ama burdaki balığın başı tff falan değil direk uefa-fifa..

Hatta şu ana kadar özellikle italya dan neden ses soluk çıkmadı onu da merak ediyorum..

Nemanın ucu oralara değiyor mu acaba???

La ne düşmesi küme bile çıkarlar. Vay arkadaş akp hükümeti ve fenerbahçe yönetiminden nefret ediyorum.

almanyada yasiyorum aziz yildirimin sayesinde türkiye hukuk sistemini ezberledim

daha önce hayatimda hic yargitay, ihtarname, metris, beraat, tescil, tesvik ve iddaname gibi sözler hic duymamistim

sagol aziz basgan :)

federasyon "sahaya yansımışsa küme düşecek,girişimde küme cezası yok" diye değişiklik yaptı

mahkeme ise girişim de şike de var diyor anladığım kadarıyla

Ya anlamıyorum arkadaş Galatasaray Yönetimi el kolmalı buna geçmiş olsunun ardından.. Suçlar ortadadır. Gereken cezalar verilsin demeleri lazım... Nasıl ki Aziz zamanında Nalga olayı için takipcisiyiz derken...

Ya anlamıyorum arkadaş Galatasaray Yönetimi el kolmalı buna geçmiş olsunun ardından.. Suçlar ortadadır. Gereken cezalar verilsin demeleri lazım... Nasıl ki Aziz zamanında Nalga olayı için takipcisiyiz derken...

yönetim temyizi bekliyor,ağırdan alıyor. temyizde de tokat yerlerse o zaman konuşur

Yargitay kararini aciklayana kadar ortada Tüpcü falan kalmaz, yakinda istifa eder.

Yargıtay zaten cezaları onadığı anda iş bitiyor. Süreç bitti,aziz yıldırım tahliye oldu yazanlara bir lafım var ;

Asıl süreç şimdi başladı.

-----

İnfentino dayıdan Azize sevgilerle !

6q9kp.jpg

Öyle bir çamura batırdıki MAA bu Türk futbolunu anında cezaları çaksa bunların hiçbiri olmayacak fener belki de şuan tekrar süper lige yükselmiş olacak onların da fazla kaybı olmayacaktı.. Dönüşü olmayan bir kuyuya düştü şimdi futbolumuz.. Bunun da baş mimarları aziz ve maa dır..

Yahu bir madde daha koydular ya şikeyi serbest bırakan 58.Madde bir iş yapamıyor.

Aziz Yıldırım fan club açmalı tüm galatasaray taraftarı hatta azizi heryerde biz daha çok desteklemeliyiz Allah Fenerbahçenin başından eksik etmesin... kim bilir daha ne rezillikler daha görücekti bu kuş beyinliler şikeci azizimiz sayesinde :D

Üst Alt