# Sinan Ayrancı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sinan Ayrancı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sinan Ayrancı

AE7B8884CCFA8A449AA3EBDDx.jpg

'İbrahimoviç' G.Saray'a

Sarı-kırmızılılar, 1.90'lık golcünün babasını Türkiye'ye çağırdı. Maliyetinin düşük olması nedeniyle transferin gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Türk Zlatan yolda

Birbirinden kaliteli golcüleri bulunan Galatasaray, geleceğe yatırım yapmayı da ihmal etmiyor. Sarı-kırmızılılar, İtalyanların İnter'in ünlü oyuncusu Zlatan İbrahimoviç'e benzerliği nedeniyle 'Yeni Zlatan' dedikleri Sinan Ayrancı'yı transfer etmek için harekete geçti. Cimbom, 18 yaşındaki golcünün babası Seyit Ayrancı'yı İstanbul'a davet etti. Bu hafta

içinde tarafların buluşacağı belirtilirken, Brommapojkarna'da forma giyen oyuncunun maliyetinin düşük olması nedeniyle transferin gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Dev kulüpler izliyor

Sözleşmesi mayıs sonunda bitecek olan Sinan Ayrancı'nın yetiştirme tazminatıyla birlikte Galatasaray'a 1 milyon euro'ya mal olacağı ifade ediliyor. İsmini uluslararası arenada ilk olarak 2005'te Zagrep'te düzenlenen kulüplerarası bir altyapı turnuvasında duyuran 1.90'lık Sinan Ayrancı için İsveç basınında çıkan "Yeni İbrahimoviç" yorumlarına son dönemde İtalyanlar da katılmıştı. Juventus ve İnter'in de dikkatle takip ettiği genç yıldız adayı için Tuttosport, "İsveç'ten yeni bir Zlatan İbrahimoviç çıkıyor" diye yazmıştı.

İsveç bastırıyor

Futbola 6 yaşında başlayan ve sıkı bir Galatasaray taraftarı olan Sinan Ayrancı'nın İsveç Milli Takımı formasını giymesi için büyük baskı yapıldığı belirtiliyor. İsveç Futbol Federasyonu'nun 5 kez Türkiye Genç Milli Takımı'nın formasını giyen genç golcüyü ikna etmek içn yoğun çaba harcadığı öğrenildi.

Fotomaç

Seneye forvet hattini söyle hayal ediyorum:

1. Milan Baros

2. Mehmet Yildiz

3. Yaser Yildiz

4. Sinan Ayranci

bence ideal olur bu. Eger genclerden biri iyi yüklenirse seneye Baros da cok iyi bir paraya satilabilir. Mehmet Yildiz'i ben hep 2. forvet olarak düsünüyorum. Galatasaray da banko oynayacak kadar komple bir golcü degil bence.

Sinan teklifi doğruladı

Galatasaray'ın kadrosuna katmayı düşündüğü iddia edilen Sinan Ayrancı, teklifi doğrularken, transfer konusunda tek yetkilinin menajeri olduğunu belirten Sinan, "Her Türkiye'ye gelmeyi her türk tercih eder, hayırlısı ne ise o olsun" dedi.

G.Saray'ın gündeminde olduğu öne sürülen Sinan Ayrancı Best FM’den Özkan Öztürk'e, ''Transferim konusunda yetki menajerimde. Hayırlısı ne ise o olsun'' dedi. Galatasaray’ın gündeminde olduğu öne sürülen Sinan Ayrancı, transferi konusunda menajerlerinin yetkili olduğunu söyledi. İsveç 1. Ligi’ne bu sezon yükselen Brommapojkarna takımında forma giyen genç futbolcu, özelliklerini anlatırken, “Pivot oyuncu konumundayım. Yani topu tutan, saklayan, hava toplarına hakim ve teknik bir oyuncuyum” dedi.

İsveç basının yeni İbrahimoviç olarak lanse ettiği Sinan, “Ben Sinan’ım o ise Inter’de oynayan bir yıldız. Benim böyle bir iddiam yok” diye konuştu. Transferi konusunda netleşen bir şey olmadığını belirten Sinan,” Türkiye’ye gelmeyi isterim. Bunu her Türk futbolcu ister. Ben bu konuda konuşamam. Konuyla menajerlerim ilgileniyor. Galatasaray, Fenerbahçe ya da Beşiktaş fark etmez benim için” dedi. İsveç Milli Takımı’ndan davet aldığını belirten Sinan, şubatta kampa alınacağını ve sonrasında amacının Avrupa Şampiyonası’nda forma giymek olduğunu söyledi.

Ya nasıl gaza geliyoruz taraftar olarak. Bu forumda kimse izlemedi bu adamı, nedemek gelirse iş yapar falan? Tamamen medya kolpası da olabilir bu adam.

Bi kere Isvec'te herkez Sinan'nin Galatasaray'li oldugunu bilir ki zaten FM'de onun arastirmasini yapan Isvec'li arastirmaci sevdigi kulupler arasina Galatasaray'i koymustur diger kulup ise Barcelona'dir. Yani Sinan Turkiye'ye gelicek olursa tercihi Galatasaray'dan yana olur ole Fenerbahce veya Besitkas fark etmez demez... Eger bizden gercekten teklif almis ise bize gelmek icin can aticagina eminim.

Ek not olarak Sinan 3 sene once 5 kez Turkiye U-15 milli takiminin formasini giymistir eger Turkiye'ye gelirse milli takim olarak bizi tercih etme olasiligi da yukselir ki zaten bu karari vermesi icin 3 senesi var. Isvec'te su anda gelecegi en parlak genc oyuncu olarak gosteriliyor su anda ne capta is yapar bilinmez ama 1-2 seneye kadar bomba gibi genc uzun boylu teknik forvet hattimizi olur dusunun Sinan Ayranci-Cem Sultan ikilisi Turk futbolunun ve Galatasaray'in gol makinalari.

Sinan'a erteleme

Galatasaray'ın, transfer teklifinde bulunduğu Sinan Ayrancı'nın İstanbul'a gelişinin gecikeceği ifade edildi. Sarı-kırmızılıların, menajeriyle birlikte Türkiye'ye davet ettiği oyuncunun, İsveç Milli Takımı'nın kampına katılacağı için yönetimden 15 gün süre istediği bildirildi. Sinan Ayrancı ile ilgili görüşmelerin telefonla devam edeceği kaydedildi.

Fotomaç

Sinan'a erteleme

Galatasaray'ın, transfer teklifinde bulunduğu Sinan Ayrancı'nın İstanbul'a gelişinin gecikeceği ifade edildi. Sarı-kırmızılıların, menajeriyle birlikte Türkiye'ye davet ettiği oyuncunun, İsveç Milli Takımı'nın kampına katılacağı için yönetimden 15 gün süre istediği bildirildi. Sinan Ayrancı ile ilgili görüşmelerin telefonla devam edeceği kaydedildi.

Fotomaç

15 gün sonra transfer dönemi bitmiş olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt