sinan bilgin - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bravo Sherlock Holmes.

Adamın özelinden bize ne? Oruç tutup tutmadığı ne seni ilgilendirir ne de bizi. İster tutar ister tutmaz herkesin inancı imanı kendine.

Mesela nasıl senin din Allah iman diye tuttururup öte yandan şurada böyle kadın orada şöyle kadın bulursunuz demeni sorgulama hakkım yoksa aynı şekilde senin de Sinanin oruç tutup tutmadığını ne sorgulama hakkın var ne de forumda bunu onu eleştirmek veya kötü göstermek için kullanma hakkın var.

Hürmetler.

sent via GSC

Seni üzeri de araştırma yaptık, lakin sonuç bizde kalsın. Olur mu okadar deme...

Forum buna henüz hazır değil
:) ... olur mu okadar

Okadar önemli kirli çamaşırım yokdur ama olanı da benim özelimde kalmasını tercih ederim.

Forumda bir iki kişi biliyor zaten kim olduğumu.

Zaman geçiriyoruz az çok renktaşlar ile iyi kötü işte

Yok bilakis çok ilgili olduğunu ama kulislere girmediğini genelde uzakta bir köşede oturup tek takıldığını ama ikramları götürdüğünü ve zırt pırt yüzdüğünü, güneşlendiğini söylediler ayrıca babadan da zenginmişsin kendi işin varmış
Tam bir beleşçi tarifi donkun tarık çamdalın paralarının nerelere gittiği belli oldu desene.

kendi isim filan yok , ben calismaya evlenmeye vesaire karsi bir adamim , hayatim boyunca da kendi isim filan olmadi . pek yakindan taniyanlardan degilmis anlasilan ... yuzme guneslenme , bolca gezme kisimlari dogru .. ikram goturme kismi da beni son 2-3 seneye kadar taniyan , su siralar pek yakin olmayan kisilerden oldugunu hissettirdi

kuluple ilgili olusum da azaldi , kulise girmedigim konusu dogrudur , ayni masada dursun fanatikleri ile kakara kikiri de yapmisligimiz vardir yakin zamanda

bizim GS de birisi baskanlik yarisinda rengini belli edince hemen eski dostlar dusman , veya ayri dusenler kanka olabiliyor , bunun sacmaligini hepsinin ensesine tokat vurarak belirtmisligim vardir
Üstat bak kötü bir şey yok neden hep atar yapıyorsun ben seni seviyorum bir duyumum oldu hakkında forumu ilgilendirdiği için yazdım benden sana kötülük gelmez aynen dediğin gibi sana yalan söyleyenler varsa kapak olur hadi iyi geceler...

Bravo Sherlock Holmes.

Adamın özelinden bize ne? Oruç tutup tutmadığı ne seni ilgilendirir ne de bizi. İster tutar ister tutmaz herkesin inancı imanı kendine.

Mesela nasıl senin din Allah iman diye tuttururup öte yandan şurada böyle kadın orada şöyle kadın bulursunuz demeni sorgulama hakkım yoksa aynı şekilde senin de Sinanin oruç tutup tutmadığını ne sorgulama hakkın var ne de forumda bunu onu eleştirmek veya kötü göstermek için kullanma hakkın var.

Hürmetler.

sent via GSC
Ben eleştirmedim kendisi zaten bana söyledi onu adamlar söylemedi ki

Üstat bak kötü bir şey yok neden hep atar yapıyorsun ben seni seviyorum bir duyumum oldu hakkında forumu ilgilendirdiği için yazdım benden sana kötülük gelmez aynen dediğin gibi sana yalan söyleyenler varsa kapak olur hadi iyi geceler...

hayir ya yapmiyorum .. beni dogru olan seyler rahatsiz etmez .. neden yapayim ? seni tek bir konuda elestirebilirim , sen benimle ilgili herkese acik bir forumda bu bilgileri paylasabiliyorsan , o zaman senle bunlari paylasanlari gizli tutman biraz anlamsiz oluyor acikcasi

survivorda-hakan-ve-anil-arasinda-gergin-anlar-odul-oyununu-hangi-takim-kazanacak-milliyet-1.jpg

Sen resmen sinanla kafayi bozmussun.. o adam sana rakip degil hala anlamadin mi bunu?
bilakis sinanı seviyorum ve ben boş laf değil icraat yaparım ne var yani aklıma geldi sordum unutmuşum böyle el mel deyince hırvat maçı başlığında aklıma sinanın en geriden kanepelere uzandığı silüeti geldi ondan sordum sarışın mısın diye teyit etme amaçlı...

bilakis sinanı seviyorum ve ben boş laf değil icraat yaparım ne var yani aklıma geldi sordum unutmuşum böyle el mel deyince hırvat maçı başlığında aklıma sinanın en geriden kanepelere uzandığı silüeti geldi ondan sordum sarışın mısın diye teyit etme amaçlı...

haha , bak bu guzeldi iste .. kanepe de guzel ornek , ekler de olabilir ...

hayir ya yapmiyorum .. beni dogru olan seyler rahatsiz etmez .. neden yapayim ? seni tek bir konuda elestirebilirim , sen benimle ilgili herkese acik bir forumda bu bilgileri paylasabiliyorsan , o zaman senle bunlari paylasanlari gizli tutman biraz anlamsiz oluyor acikcasi
sana sordum kirletme ortalığı dedin ondan snobluk yaptın muhatap olmadın refüze ettin beni benimde bu bilgi içimde kalacağına anonim olsun istedim o kadar

e yani milletin meselesi degil diye dedim onu , alakasiz bir baslikta sinan sen sarisin misin denir mi yahu , orada elle oynamayi tartisirken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt