sinan bilgin - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu farklı görüştekiler eziliyor atılıyor lafı da beni öldürüyor:) yav asıl o sizlerin ondan farklı düşündüğünüz için farklı yazdığınız için aşağılıyordu.

Yorumlari ne kadar gicigima gitsede forum farkli görüşlerin çarpışma alanidir mantığı budur yani. Milletin gicigina giden yorumlar yapıyor diye banlanmasi hata olur. Hakan denen üyenin banlandigi gibi.

Banlanma sebebi nedir ?
Bunu paylaşmakla büyük risk alıyorum belki ban yiyebilirim ama , kendisinin Dursun Özbek aleyhine imza kampanyasına katılması fitilini ateşledi.
Mehmet ozbek ile yakın ilişkileri olan GSC yönetimi gelen direktifler dahilinde biletini kesti.

Derin GSC ile şaka olmaz.

Sent from my SM-N910C using GSC Mobil V.I.P Edition 1.01

Mikro forum üyelerimiz

cc7577e3c36849164d3322d97570237f.jpg

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorumlari ne kadar gicigima gitsede forum farkli görüşlerin çarpışma alanidir mantığı budur yani. Milletin gicigina giden yorumlar yapıyor diye banlanmasi hata olur. Hakan denen üyenin banlandigi gibi.

Banlanma sebebi nedir ?

Hakan denen uye kendi kasindi, en degerli kardeslerimden olan Refik'e yiyosa beni attir attiramazsan serefsizsin tarzi laflar etmistir ve de hakettigi postayi yemistir

Şu farklı görüştekiler eziliyor atılıyor lafı da beni öldürüyor:) yav asıl o sizlerin ondan farklı düşündüğünüz için farklı yazdığınız için aşağılıyordu.
Yazdığı deli saçması yorumlar yüzünden mi? Yav bırakın, tamam herkesin fikrini söyleyebilmesini yeğlerim ama Türk liginin vasat bile olmayan oyuncularını Galatasaraya layık gören adamın yazdıkları yüzünden de kendimi aşağılanmış hissetmem, aksine misli ile cevabını alıyordu.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

hakanı konuya dahil etmeylim

onun durumu ayrıydı

almancı olmasına bakmadan son derece saygısızdı bütün foruma

onun yolunda giden almancılar olmaz umarım 1 tane özenen var gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt