sinan bilgin - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sinanı çok eski dönemlerden beri hatırlıyorum sene 2011 falandı hatta Gs adasında bir davette kendisine ayrılan masanın fotoğrafını mı ne atmıştı o zaman da söylüyordu kongre üyesiyim falan diye ama bu kadar tepki toplamazdı, dikkat çekmezdi.

Son 3-4 yıldır forumu pek okumadığım için kesin konuşamıyorum ama bu olayı biraz da siz sorunsal haline getirdiniz, engel butonu var, okumama hakkınız var var da var. Ha kasıtlı sinir etmek için yazıyor kendi de farkındadır ama mevzu iyice tahrik olayına dönüştü lütfen herkes köşelerine çekilsin artık.

Çoğu zaman, fikirlerim onunla zerre uyuşmasa da; üstüne fazla oynandığını düşündüğüm bir insan.

Bence olay sidik yarışına döndü iyice...

Ben daha 1. 2. mesajını okuduğumda bloklamıştım ama maalesef alıntı yaptıklarında mesajlarını görüyorum.Keşke bir çözüm bulunsa da alıntı yaptıklarında görmesem.Size tavsiyem alıntı yapmayın ve cevap vermeyin. 1-2 haftaya kendiliğinden gider.

Yılın hangi tarihinde kongre tarihlerinin olduğu belli iken bu tarihlerde sürekli güya işi çıkan bir kongre üyesi varsın gerisini siz düşünün.
Ama misal fenerin maçınin tarihi 1 ay önce belli olduğunda o tarihte statta olabilen biri.
Ha birde buradaki fikirlerini genel kurulda dillendirse seviniriz o üyelik fikirler paylasilsin diye veriliyor üyelik kasmak için degil

Sinan Bilgin

Susma artık... !! Ben seni savunacağım ama kongreye gitmemişsin, forumdaki üyelerin kalbi bu yüzden kırılmış..

Neden devamsızlık yaptın bunun bilgisini ver dostum..

Forum içinde anlatamayacağın bir nedense özel mesaj at bana, genç adamsın ben anlarım halini.

Sneijder'e laf atana kadar ben yazdıklarına saygı duyuyordum. Ancak Sneijder konusunda yazdıklarının savunulacak tarafı yok. Amacı tahrik ve trollükse söylesin hep beraber gülelim. daha fazlasını ben yapayım; hep beraber gülelim.

Ama yazdıklarını ciddiyetle yazıyorsa kusura bakma Sinan Bilgin ne sana ne de futbol bilgine saygı duyarım.

Sinan futbolun teknik kısmından da anlamıyor bence aldığı paraya bakıyor sonra takımın durumuna belki de büyük maç performansına. Esas kavga çıkma nedeni de bu zaten bakış açıları çok çok farklı kavga edenlerin.

Adam en son Mustafa Durak'i alalim demisti yahu. Futbol bilgisi bu iste.

Ucuz mal sevdalisi adam. Bir de elitim falan diyor, kendisi ucuz mallar ile yetiniyor mu acaba normal yasaminda da da futbolda ucuz ise iyidir kafasiyla yola cikiyor.

#10054 numarali yorum

Transfer Önerileri

Affedilecek bir durum yok bence. Futboldan anlamak zorunda değil ki bence de anlamıyor. Troll uk ise derdi onu 10 kat iyi yapan 10 isim sayarim. Sıkıntısının sevilmemek olduğunu düşündüğüm biri sadece. Farklı yorum yaparak dikkat çekip çelişki yaratmak derdi.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Acaba insanlar forumun insanlari (ben ya da baskasi) degerlendirme platformu olmadigini ne zaman anlayacak ? Mesela benim ,ozellikle de bana satasmasi olmayan etmeyen herhangi biriyle ugrastigim gorulmus mudur ?

En fazla yaptigim 1-2 kez belki manasiz buldugum mesaj ya da basliklara sorgu sual etmek derecesindedir

Burada 9-10 kisi var , sinan veya sarper yorum yapsin da ondan alinti yaparak bir sey soyleyim derdinde olan . Bu kisiler yuzunden sinan sanki onemli bir figurmus saniliyor, aslinda degil , kendi yorumunu yapiyor geciyor , siz ugrasarak onem atfediyorsunuz

kanisindayim ..

Onun disinda benim yasam tarzim , konusma stilim , sevdigim sevmedigim oyuncu veya kisiler , kisiligim veya deger yargilarim kimseyi ilgilendirmemeli , cunku forumda bu konularin yeri yok

ben istedigimi (herkes gibi) soylerim , bunlarin icerisinde forumun kurallarina aykiri bir durum varsa zaten geregi yapilir , ama mahalle baskisi ile ne benim konusmalarimi etkileyebilirsiniz , ne de yoneticilere arzulariniz yonunde karar aldirabilirsiniz ..

bu beyhude cabaniz yuzunden ben 1 isem sizinle beraber 10 tane gereksiz mesaj carpismasi yasiyoruz .. ben burada yazmaya devam edecegime gore, su karari vermeniz lazim , benle her ugrasmak icin attiginiz mesaj sinan odakli oldugu icin forumu da kirletiyor

dolayisiyla onerim odur ki ,benle ugrasmazsaniz forum temiz kalir , yok eger ugrasirsaniz bikmadan usanmadan cevap vermek , ya da kafama gore hic sallamayip okuyup gecmek hakkim saklidir

ama suna emin olabilirsiniz , ne soylerseniz soyleyin beni sinirlendirme ,cileden cikarma sansiniz hakkaten ve harbiden sifir

ha kufur kiyamete vardirirsaniz , raporlarim , bir asirilik gorulurse geregi yapilir zaten , yani artik bence sinan uzerinden ilgi kasma donemini yavas yavas sonlandirmaniz lazim , prim yapmiyor cunku artik , kiymeti kalmadi pek

Futbol konusundaki cahilliği yüzüne çarpılınca hışımla konuya girmiş sinirli zat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Futbol konusundaki cahilliği yüzüne çarpılınca hışımla konuya girmiş sinirli zat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

futbol konusundaki cahilligimin mesela seni ilgilendiren tarafi ne ? beni damat veya kan kardesi almayacaksin herhalde , e burada da yazmama engel olamayacagina gore

iste ben bu tip satasmalari yersiz buluyorum cunku cozumsuz ... sinani gec , 100 tane futboldan anlamayan adam olsa ne yazar ,soylenince yazmayacaklarini filan mi dusunuyorsun

bu olmayacak , beyhude caba dedigim bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt