Sinan Gümüş, Formayı Adeta Unuttu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sinan-gumus-29-8.jpg

Kendisinden çok şey beklenen isimlerden biri olan ve sezon başı kampını çok iyi geçiren Sinan Gümüş, performansındaki düşüş sonrası ilk 11’deki yerini de kaybetmişti.

Formayı Yasin Öztekin’e kaptıran Sinan, bu görüntüsü sonrası yedek kulübesine mahkum oldu.Zaman zaman sonradan oyuna dahil olan genç oyuncuya Riekerink, son Gençlerbirliği maçında süre bile vermedi.

Sinan’ın da moralinin bozuk olduğu gözlemlendi.

Fanatik

Sinan Gümüş Formayı Adeta Unuttu

O saçı boyatmayacaktın yeğen........

İşin geyik kısmı bir yana, yabana atılmayacak bir futbolcu. Yasin'e verilen şans kendisine verilse, her türlü Yasin'den iyi performans sergiler. Yasin zaten dip noktası. Futbolculuk manasında, Yasin'den kötüsü Umut Bulut olur yani. O da gittiğine göre...

Açıkçası hazırlık maçları dahil hiçbir maçta istenen seviyeye çıkamadı. Yasin kötü de olsa skora katkı verebilecek hareketler yapıyor. Sinan özellikle topsuz oyunda hiç yok.

{taptap}

Yasinden daha iyi futbolcu oldugunu dusunuyorum. Yasin sadece daha hizli ve kontraataklarda daha yararli olabilir, ama Yasin 9/10 o kontraataklarin beyinsizligi yuzunden bozuyor.

Kağıt üstünde çok iyi bir eleman...lakin futbol kağıt üzerinde oynanmiyor.

~Pablo Emilio Escobar Gaviria~

Yasin belası yerine bu oynasın artık Yasin'den daha kötü olamaz..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

valla takımın başında 14 yaşındaki çocuğa bile şans vermekten yana olan bir teknik adam var.

bu fırsatı değerlendirmek için çalışmıyorsa belki en iyisi brumayı kiraya verdiğimiz ispanyol kulübüne kiraya vermek de olabilir bu sinanı!!

Yasinden daha iyi evet ama Taktige Yasin daha uygun . Defansa yardim etmesi sinandan daha iyi ve hep oyunun icinde . Hic kaybolmuyor. Ara sira beyini ariza etmese 12. oyuncumuzdur

Oynayabileceği ve gelişebileceği mütevazı bir takıma kiraya verilmeli.

Mesela Hollanda ligine.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Bu sezon dikkat ettim oynadığı maclarda gecen sezonki Donk'tan bile ruhsuz. Medya g.tünü çok iyi kaldırdı bunun bir dönem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla riekerink sans verse görürdük 2 maç oynattı ondan sonra forma yüzü yok.. Sinan gibi topçular oynadıkça form yakalar, yakalayınca da durduramazsın bence üzerinde durulsa gerekirse döve döve, çok önemli bir futbolcu yapılabilir..

Yasin belası yerine bu oynasın artık Yasin'den daha kötü olamaz..

Yasinden daha iyi zaten buna katılmayan kimse yok.Ama hazırlık kampından beride yokları oynuyor.Geçen seneki sinan nerede şimdi ki sinan nerede arada dağlar kadar fark var.Ben oldum havasından vazgeçip biraz forma için savaşması lazım.Öyle beleşten forma kapmak yok.

Ilginc ilginc yorumlar. Sinan Gümüs cevirdigimiz Antalya macinda gizli kahramanlardan bir tanesiydi, girmesi ile oyun daha da akici hale geldi o mac. Sinan Gümüs´e hala hic bir sey göstermemis yetenek gözü ile bakiliyor, Galatasaray´da aceba kac tane Hattrick yapan kanat oyuncusu gördük ki, bu cocuk 21 - 22 yasinda birde. Gecen sene de Sinan yerine sabri´yi oynatti uzun süre riekerink, gümbür gümbür sinanin gelmesine ragmen.

Sabri
Sneijder
Selcuk
Balta
Chedjou

Hepsi formsuz, yada yetersiz, ama hepsi her mac sahada. Sinan ise hazirlik maclarindaki performansi, yada ligde oynadigi 5-6 dakikalik maclar ile yargilaniyor.

Bu nedenlerden dolayi Emre Colak´i kaybetti Galatasaray. Kasarlanmis veteranlari kesmek kolay olmadigi icin, gencleri aksasuar gibi bir kenara atmak. Süper bir yetengi harciyoruz resmen.

Bana göre Sinan bu takimda NET ilk 11 oynar, ama oynamasa bile, oyunu cevirecek, hareketlendirecek ilk oyuncu olmali. Genclerbirligi macindan, kontr ataklar icine bile Sinan´in girmesi yararli olabilirdi, buna ragmen hamit girdi. Cok ilginc.

Yasinden daha iyi zaten buna katılmayan kimse yok.Ama hazırlık kampından beride yokları oynuyor.Geçen seneki sinan nerede şimdi ki sinan nerede arada dağlar kadar fark var.Ben oldum havasından vazgeçip biraz forma için savaşması lazım.Öyle beleşten forma kapmak yok.
Birkaç hazırlık maçında kötü oynadı diye haftalardır takımı baltalayan Yasin'in formayı alması normal yani? Antalya maçında oyuna girdi gayet başarılıydı yasin gibi bir kazmadan sonra hücumda hareketlendi takım..

Üst Alt