Sinan Gümüş, Formayı Adeta Unuttu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Genel olarak bencede Yasin'den daha yetenekli ama hakkini verelim Yasin formda su an, cildirtan hareketler yapsa bile yinede skor anlamindada olumlu hareketler yapti son maclarda.

Yasin'i oynatma sebebi savunmaya olan yardımı diye düşünüyorum. Malum sağ bekte 3 tane oyuncumuz üçü de birbirinden sıkıntı. Sinan hücum olarak çok daha iyi Yasin'den fakat topsuz oyunda neredeyse hiç yok. Aynı sorun Bruma'da da var gibiydi, ikisini bir arada kullanmamak istememesinin nedenlerinden biri de bu olabilir.

Valla riekerink sans verse görürdük 2 maç oynattı ondan sonra forma yüzü yok.. Sinan gibi topçular oynadıkça form yakalar, yakalayınca da durduramazsın bence üzerinde durulsa gerekirse döve döve, çok önemli bir futbolcu yapılabilir..

Geçen sene adam sakatlıktan gelir gelmez estirdi.Ne alakası var.Oynayacak topcu 10 dakikada bile belli eder kendini.İnanmıyorum bunlara.Oynadıkça ben de gelişirim zaten.Şimdi 0'dan bi adam koysan Galatasaray 11'ine oynadıkça en kötü bi Barış mustafa sarp seviyesinde oynar.

Yasinden tartışmasız daha iyi fakat yasin köpek gibi pres yapıyor.Kcını kaldırıp takım presine katıldığını görmedim Sinanın bu sene ben.Yasin gibi bi beyinsizi kesemiyorsa oturup düşünsün zaten.

Son vuruslari daha iyi Sinan ama geri kalan ozelliklerde pek farki yok ama eksigi var. Yasin'in defansif yardiminin yarisini yapimiyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sakatlar döndügünde büyük ihtimalle yedek kulubesinde bile göremeyecegiz kendisini

Skora katkisi olan bir oyuncu sinan,ayrica gecen sezon oyuna da katkisi vardi ama bu sezon bjk ve karabuk maclarinda ilk 11 de ciktiginda cok kötüydü acikcasi

33 yasindaki tosic'i takip edemedi süper kupa macinda adam otobana cevirmisti sol cizgiyi hatirlarsaniz

Bende hala bir umut var umarim 1-2 Mac sonra sans bulmaya baslar

Sinan'ı bir süre oynatmaması doğru karardı fakat süre çok uzadı.
Riekerink'in Sinan ve Linnes'e yaptıklarını yanlış buluyorum.
Bu iki oyuncu hakkındaki süreci daha iyi yönetmesi gerekirdi.

Yasinden daha iyi evet ama Taktige Yasin daha uygun . Defansa yardim etmesi sinandan daha iyi ve hep oyunun icinde . Hic kaybolmuyor. Ara sira beyini ariza etmese 12. oyuncumuzdur

Devamlılığı yok Yasin'in de. Oyundan çok düşüyor ikinci yarılarda. Yasin veya Sinan'dan hangisini ilk 11 başlatırsın deseler Yasin derim şu an. Ancak Yasin teklemeye başladığı anda Sinan'ı oyuna sokmak lazım. Gerçi Podolski 11'e yerleşince ikisinin de yedek kalması muhtemel.

Üst Alt