Sinan Gümüş, Oyundan Alınmasına Tepki Gösterdi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş, Oyundan Alınmasına Tepki Gösterdi!

Jor un vur ensesine sesi çıkmıyor zaten.Sen baştan bunları yapanları kadro dışı bırakmazsan böle her maç tepene binerler işte.Bu sarmal şekilde artarak çoğalacaktır ilerleyen zamanlarda.

Her maç aynı terane. Maci izlemedim ama hoca gerekli sertliği gostermezse tüm takım sırayla yapacak bu artisligi.
Öyle affedilcegini bile bile kadro dışı olmaz. Birakacaksan tam bırak birini de bir korksunlar.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lan sizin
g.gif
ot.gif
t.gif
ünüzü kim kaldırıyor yeter
[TABLE="align: center"]

[/TABLE]

[TABLE="align: center"]

[/TABLE]
Gote got denir kardeş. Niye kastın ki kendini

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kadro disi birakmak neyi cozuyor ? mesela simdi buyuklerden ikisi bunu yapti , bruma ile muslera mesela .. kadro disi biraktin . veya en cok kazananlardan selcuk ile sneijder yaptin

cok da disiplinlisin , kadro disi biraktin ... eee ? maclari kazanamadikca kimse destek olmaz bu karara 1 , ikincisi oynatmadigin adama kurusu kurusuna parasini bosa atarcasina odersin

her zaman soyluyorum , oyuncu ne isterse onu yapar cunku attigin imzanin kolesisin ... imza atilana dek de oyuncu senin kapinda kole ...

Kulüp çiftliğe dönmüş. Parasını alamayan gencolar kenarda Rieke gibi vasıfsızı da bulmuşlar kafalarına göre takılıyorlar.
Bu yönetim varolduğu sürece başarı mucize olur bundan sonra.

İlk geldiginde gelisir belki filan dedim ama gecen sene kadikoy deplasmaninda 80 de oyuna girip 84 te hasan ali arkasindan deparla gelip topu aldiginda notunu vermistim..tez zamanda zam mam yapilmadan yollasnlar

Üst Alt