Sinan Gümüş Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş Resmen Fenerbahçe'de

Galatasaray kompleksi freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı götürüyor Fenerbahçe’yi. Gary ne kadar faydalı olduysa bu çöp de Fenerbahçe’ye o kadar faydalı olur.

Sinan, Gary, Tolga çöplerini Fenerbahçe’ye toplayan Ali Koç oldu olacak bunları Galatasaray’a alıp “parlatan” Dursun Özbek’i yönetimine alsın!

Galatasaray kompleksi freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı götürüyor Fenerbahçe’yi. Gary ne kadar faydalı olduysa bu çöp de Fenerbahçe’ye o kadar faydalı olur.

Sinan, Gary, Tolga çöplerini Fenerbahçe’ye toplayan Ali Koç oldu olacak bunları Galatasaray’a alıp “parlatan” Dursun Özbek’i yönetimine alsın!

Taharettin algı operasyonlarını yemiyoruz
İçten içe seviniyorsun transferler için

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Taharettin algı operasyonlarını yemiyoruz
İçten içe seviniyorsun transferler için

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Seviniyorum tabiki. Rodriguez gerizekalısı Galatasaray’dan gittiğinde sevindiğim zaman topa tutuldum. Fenerbahçe’ye gittiğinde herkes karalar bağladı. Ben sevindim. Şimdi yine seviniyorum. Adamlar Galatasaray’ın artıklarını topluyor sevinmeyecek miyim!

Konudaki mesajlara göz gezdirdim de hakikaten şaka gibi bir forum! Burası her zaman böyle miydi yoksa ben mi çok takmıyordum; okumuyordum!

Bu manyak kıymete mi bindi gerçekten! Geri atlet olduğu için Gary’e, Bruma’ya tapanlar var burada!

Üst Alt