Sinan Gümüş Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş Resmen Fenerbahçe'de

Karşılıklı oynasam, sindirmek ve sakatlamak için elimden geleni yapacağım o.. ç karakterlerinden..

Zaten ırkçılığı yüzünden bile nefret edilesi 1 yaratık..

Suriyelinin Galatasaray’ı sevme hakkı yoktu değil mi..

Sevginin dili, dini, rengi olmaz diye biliriz biz...!

Allah’ın angutu

ben kendisini rotasyon için mantıklı bulurum ama şunu söyleyeceğim; İlk çıktığında herkes çok heyecanlıydı. 2 sene oynar, bilmem kaç milyona satarız dedik ama kendisini 1 gram geliştiremedi. 11 oyuncusu olmaya hiç uğraşmadı. Tudor gönderecekti, terim'e dua etsin kaldı o dönem de 1.5 sene daha oynadı bizde.

genoa'da 3 maç oynadı, onlarda 90 dakika değil. Antalya'da sadece 10 maçı var. Yine de yedek için fena değil derim ama o kadar, fazlası olamaz.

Ali başkan zayıf kadronun potansiyelini aşağı çekmek için elinden geleni yapıyor, helal olsun. İnşallah rotasyonda veya 11'de ciddi yetenek Ferdi'nin yerini alır ve Ferdi'nin akıcılığının aksine 90 dakika son vuruş yapayım diye sahada yürümeye devam eder. Uğursuz bir birliktelik olmasını temenni ediyorum.

Fenerbahçe , geride kalan sezonu Fraport TAV Antalyaspor'da tamamlayan Sinan'la 3+1 yıllık sözleşme imzalandığı belirtildi.

1597865799109.png

Sinan Gümüş: Bugün itibariyle büyük Fenerbahçe’nin futbolcusuyum. Bu büyük aileye katıldığım için çok heyecanlı ve mutluyum.

Sinan Gümü : Bugünden itibaren tek amacım Çubuklu formayı başarıyla taşıyabilmek ve Fenerbahçe taraftarlarına “Sinan Gümüş iyi ki burada” dedirtebilmek, hep birlikte yaşayacağımız gurur dolu günlerin parçası olabilmektir. Tüm taraftarlarımıza selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Üst Alt