Sinan Gümüş - Sayfa 246 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Senin şurda anana avradına sövsem hakkım var sana verdiğimiz şansı eşşeğe versek eşek adam olurdu

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gamsız..şu takımda ancak yedek olur.oda yerli diye.ulan hadi yetersizsin insanda biraz hırs olur..Ama bu takımda bunun gibi ruhsuz dolu..Bu kadar gamsız ruhsuz adamı bir araya getirmek müthiş bir başarı.şu şikeci şerefsizlerin oyuncularına bakıyorum birde bizimkilere yemin ederim yatacak yerleri yok..adamların oyuncuları daha hırslı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fenerlilerden hava topu alması bunu iyi olduğunu göstermez yahu. Her maçı izliyoruz 1tane hava topu alabildiğini göremedim ve bu maçta da bir şey yapmadı. Senden daha mal bir takıma karşı hava topu almak başarı değildir. Eren neyse bu ayni sadece bos koşu yapmak..
Forvet oynayan adam takım kanatlardan ayağa çıkarken ceza sahasi dışında beklemez ya, bekleyemez bakın içeri doğru koşmak zorunda zorunda ki 2 kisiyi yerinden edip ortalığı karistirsin.
Embesilce koşmayı başarı sayıyorsak umut bulutu kufur kıyamet niye gonderdik

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sağ kanatta taraftarın biri laf attı.Bu herif el kol yapıp tüm tribünü ayağa kaldırdı.Sonra sözlü olarak da bir şeyler dedi.3. golle uğraşacağına bunu yapması hiç olmadı.

Yahu şu adamı görmek istemiyoruz takımda

şayet hoca bunu oynatmaya devam edecekse taraftar kendi göbeğini kendi kesmeli

Kaçırdığı goller yüzünden kaç puandan olduk yeter artık ya

Bu leş herif kaçıracağına Yunus kaçırsın

Hiç istemiyorum oynamasını ama hocayada bişey diyemem. Bunu kesse bu sefer Garry haftalardır formsuz niye oynuyor diyecez. Muğdat 2 maç üst üste 11 çıksa emin olun ıslıklanır. Yunusunda bacağını eline verirler onun için erken.

Bunu görmekten bıktım! Her pozisyonda yere düşen ama en azından mücadele eden Muğdat oynasın artık veya gençlerden biri.
Eren’i forvetimiz olmadığı halde bile bugün hemen kadrodışı bırakırdım ben.

Üst Alt