Sinan Gümüş - Sayfa 247 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cok sans verildi kendisine, hele de bu sezon ama 1 mac bile kazandirmadi takima, Terim'in kendisine verdigi sansi babasi bile vermez. Sozlesmesi uzatilmamali, gitsin futbola yurt disinda falan devam etsin, belki ozaman kendini gelistirir.

Bunu görmekten bıktım! Her pozisyonda yere düşen ama en azından mücadele eden Muğdat oynasın artık veya gençlerden biri.
Eren’i forvetimiz olmadığı halde bile bugün hemen kadrodışı bırakırdım ben.

yaw ben ne kaçırdım dün gayet iyi oynadı bence bu kadar olur hatta. sürekli adam kovaladı koştu, hava toplarına çıktı kısacası elinden geleni yaptı bence. son maçların en iyi sinanıydı. sezon sonları oynadığı iyi futbollardan biriydi. tek eksiği golü bulamamasıydı. öyle böyle net kaçırdı dediğmiiz bişey de yok gördüğüm. eğer kaçırmadıysam bi detay.

bu şerefsizle sözleşme yenileyen haindir.

ulan her maç teması alınca karı gibi kendini yere bırakmasından bıktım artık.

Dq8kl4-WkAMwpgM

Senin aldığın para haram zehir zıkkım olsun, hava topuna girmeye korkan, fizik gücü 8 yaşındaki çocukla aynı olan korkak, tırsak, minnoş herif.

Yasin'e haksızlık yaptık. Hepimiz.. Yunus'a veya başka bir genç çocuğa şans verilmeli artık. Bu arkadaşla geçen her saniye ziyan..

Son düzenleme:
Sinan neden oynuyor diye Fatih Terim 'i eleştiremem adamın elindeki kadro belli sakatlıklar belli ama artık yeter gerçekten.

Sinan-Rodrigues ikilisi o kadar kötü ki resmen rakip defansın işini kolaylaştırıyor. Bilmiyorum bir şekilde Rodrigues-Sinan ikilisinin olmadığı oyun planları üzerinde duralım zaten devre arasına kadar maç filan kazanamayız biz kolay kolay ...

Adaletine sicim dunya, bu elemen futboldan para kazaniyor ya harbiden bu dunyanin adaleti yok kardes.

Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar!

Üst Alt