Sinan Gümüş - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok yetenekli oyun zekası kötü diyenlerede katılmıyorum oyun zekası son derece üst düzeyde hem maçlarda bunu gördüm hemde youtube'dan bir videosunu izledim topu orta bölgeden sürdükten sonra forvetle duvar pası yaptı ve önündeki stoperi bozdu ve aldığı pasla ekarte edip golü yazdı.Zeka kokan bir goldü şu tarz bir golü Aydın yılmazdan 10 senedir göremedik o yüzden bu çocuk her türlü bu kadroda olmalı süratine,çalım yeteneğine,top hakimiyetine diyecek bir şey yok zaten.Çok katkı verecek tam anlamıyla kondisyon seviyesini yakaladığında ağlatacak rakipleri...

kanat doldu takım şaka maka daha 2 ay önce kanat özürlüydük 1 tane kanat yoktu şimdide forvet özürlü olmamak için forvet transferi şart!!

şu adamın şanssızlığı şu çok az süre alıyor

en az terim'in aydına tanıdığı şansı buna da tanımalıyız

kayseri'de ki sefa kadar yetenekli bu arkadaş. fazlası bile olabilir zamanla göreceğiz.

Stuttgart alt yapısı Almanya'nın en sağlam alt yapısı şu anda.Çok iyi adam ama son vuruşları geliştirmeli.Yabancı olsa uçurmuşlardı bu adamı büyük ihtimalle forum tarafından :D

[media]https://www.youtube.com/watch?v=xkl-SabMyOM[/media]

Saçma sapan kanat oyuncularına para sacacagimiza bu çocuğa şans verelim. Herşeyden önce alman altyapısından. Ayrıca kesinlikle kaliteli bir kumaşı var.

Burak - Pandev - Umut - Sinan

Hatta Bruma'yı da sayabiliriz.

Ona sıra gelmesi çok zor.

Umarım Türkiye kupasında yakaladığı şansı iyi değerlendirir.

Üst Alt