Sinan Gümüş - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kesinlikle Yasin'den daha yetenekli, o yüzden yedek olarak Yasin değil Sinan durmalı kulübede. Şu an ki rotasyonda ikisi de olmayabilir.

yasin daha 2-3 maç oynadı ama prandelli nasıl olsa herkesten faydalanmak istiyo..sinandan niye faydalanmayalım..bjk kerim freiyı oynatıyo,sinan yasinden daha kötü oynayacak değil ya balıkesir gibi bi maçta..

yasin daha 2-3 maç oynadı ama prandelli nasıl olsa herkesten faydalanmak istiyo..sinandan niye faydalanmayalım..bjk kerim freiyı oynatıyo,sinan yasinden daha kötü oynayacak değil ya balıkesir gibi bi maçta..
Ya Sinanı geçtim daha geçen sene Karabükte mis gibi oynayan Furkana şans vermiyor Prandelli.

I am the one who knocks!

Prandelli Furkani oynatmiyor buna zor kadro gelir.Furkan Ozcali resmen curutuyoruz.Ulan oynatmayacaksin niye kiraya verdirmedin.Simdi Furkan düşüşe giderse bunun sorumlusu prandellidir.

Sinan Gümüş'ü 24-25 yaşlarında sanıyordum, transfermarkt'da 94 doğumlu olduğunu görünce çok şaşırdım. Daha zamanı var, yavaş yavaş olacaktır inşallah.

Bu çocuğun tek suçu adının Sabri-Emreç-Aydın olmaması.O kadar yetenekli olacağına adı doğru olsaydı oynardı.

Üst Alt