Sinan Gümüş'ün Yerine Tunay Torun! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş'ün Yerine Tunay Torun!

Her transfer sezonu Kasimpasa dan en az bir oyuncu alacagiz herhalde bu gidisle.

Daha Adem var, Titi var, Castro var.

Şaşıran varmı.Dursunun çapı bu kadar işte.Hatta Sinan değil Brumanın bile yerine düşünüyor olabilir.

Bonservis bedeli söz konusu olsa istemezdim; zira sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalmış Donk için 2.5, 1 yıl kalmış Eren için 4 veren dangalaklar, Tunay için de 2.5-3 atardı bol keseden...

Ancak Tunay iyi futbolcu, makul yıllık ücretle transferine hayır demem. Bruma gidecekse kalitesi tescilli birinin daha transfer edilmesi koşuluyla tabi...Bir zaman çok ümit beslediğim Sinan' dan -en azından bizde kaldığı müddetçe- pek bir cacık olacağı yok, doğruysa hazır talibi varken elden çıkarılmalı; keza Yasin de arıza çıkarıp duruyor, güvenemiyorum şahsen.

Tunay' ın Sinan ve Yasin' den daha fazla katkı vermesini muhtemel görüyorum. Tutmazsa da elden çıkarmak sorun olmaz. Bu dediklerim Serdar Gürler için de geçerlidir. Bu tip transferlerden değil de olmadık adamlara bonservis parası saçılmasından endişe ediyorum...

bize bunlarla gelin işte. kasımpaşada bile forma bulamayan itilmiş bir oyuncu o yüzden almamız şaşırtmaz. tam dursun transferi

Bonservisi yoksa imza parasi cikarir bizim yönetim. onuda komisyon olarak geri ceplerine indirirler

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

bize bunlarla gelin işte. kasımpaşada bile forma bulamayan itilmiş bir oyuncu o yüzden almamız şaşırtmaz. tam dursun transferi

Normal şartlarda ilk 11 oyuncusu. Ligde 33 maçın 24 ünde oynamış, 21 inde ilk 11 çıkmış, hiç mi sakat ya da cezalı olmasaydı?...

Ne olursa olsun TD ün görüşü doğrultusunda hareket edilmesinden yanayım. Tudor beğeniyor ve istiyorsa, yıllık ücreti makul olacaksa neden olmasın?. Yanlış anlaşılmasın ille de alınsın derdinde değilim, ancak Tunay-Serdar gibi bir transfer de lazım kanat rotasyonu için. Alternatifleriyle birlikte bütün transferlerin yabancı olmasına imkan ihtimal yok...

Normal şartlarda ilk 11 oyuncusu. Ligde 33 maçın 24 ünde oynamış, 21 inde ilk 11 çıkmış, hiç mi sakat ya da cezalı olmasaydı?...

Ne olursa olsun TD ün görüşü doğrultusunda hareket edilmesinden yanayım. Tudor beğeniyor ve istiyorsa, yıllık ücreti makul olacaksa neden olmasın?. Yanlış anlaşılmasın ille de alınsın derdinde değilim, ancak Tunay-Serdar gibi bir transfer de lazım kanat rotasyonu için. Alternatifleriyle birlikte bütün transferlerin yabancı olmasına imkan ihtimal yok...

iyide sinan, yasin gidiyor tunay, serdar falan geliyor. bir ilerleme varmı yok. tunayın yasinden, sinandan bir fazlası varmı yok. seneyede onu göndermek için uğraşırız. bizimkiler takımdan çöp gönderip yine yeni çöpleri transfer ediyorlar. 2 yıldır dursunun yaptığı bu sürekli yeni çöplerle takımı doldurmak. ha mesela sinanı yasini satıp o paraya cengizi alırsan işte vizyon budur. transfer başarısı budur. vasat sat vasat al eee ne anladım ben bu işten.

iyide sinan, yasin gidiyor tunay, serdar falan geliyor. bir ilerleme varmı yok. tunayın yasinden, sinandan bir fazlası varmı yok. seneyede onu göndermek için uğraşırız. bizimkiler takımdan çöp gönderip yine yeni çöpleri transfer ediyorlar. 2 yıldır dursunun yaptığı bu sürekli yeni çöplerle takımı doldurmak. ha mesela sinanı yasini satıp o paraya cengizi alırsan işte vizyon budur. transfer başarısı budur. vasat sat vasat al eee ne anladım ben bu işten.

Tamamen katiliyorum. Buna ilaveten Yasini zerre sevmesem bile Tunay dan daha iyi bir oyuncu.

Kardesim saygi duysaniza insanlarin fikirlerine ya , allah allah kendi fikrinizi soylediniz , herkes ayni mi dusunmek zorunda ,ben sizden alinti yapip abuk sabuk seyler yaziyor muyum

Üst Alt