Sinan Gümüş'ün Yerine Tunay Torun! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş'ün Yerine Tunay Torun!

467431148c284b92efcd975325f21450_400x400.jpeg

gerekli değilse neden 1.25m ucret kazanmasını istiyorsun Sinan

kurtulmamız gereken bir sürü çöp varken neden bunu istiyorsun

en az tunay kadar top oynayan ancak bahsettigin paranın yarısını kabul eden bir suru topçular var

istiyorum demedim , 2 milyona tolga varken tunayi buradaki komik paralara oynatamazsin , alma o zaman , bana uyar , ama o bonservissiz tunay i almazsak gider baska bir anadolu klubune bonservisli transfer icin ugrayabiliriz

bonservissiz transfer hep daha az risklidir

gerekli değilse neden 1.25m ucret kazanmasını istiyorsun Sinan

kurtulmamız gereken bir sürü çöp varken neden bunu istiyorsun

en az tunay kadar top oynayan ancak bahsettigin paranın yarısını kabul eden bir suru topçular var
Kim var kardeş inan merak ettim 625 bin euro ya Galatasaray da oynayabilecek.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

istiyorum demedim , 2 milyona tolga varken tunayi buradaki komik paralara oynatamazsin , alma o zaman , bana uyar , ama o bonservissiz tunay i almazsak gider baska bir anadolu klubune bonservisli transfer icin ugrayabiliriz

bonservissiz transfer hep daha az risklidir

kabul etmezse almayız, o kadar basit

tolga 2 sneijder 5 kazanıyor diye malca sözleşme yapmamıza mecbur değiliz

risk daha az olabilir ancak uzun vadede maaşı ile sorun çıkartabilir. zira o maaşı biz dışında hiç kimse teklif etmez

Kim var kardeş inan merak ettim 625 bin euro ya Galatasaray da oynayabilecek.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rashica, Nakamba gibi topçular var mesela Selçuk ve Yasinin oynadığı topu oynarlar. Kazandıkları maaş 500-600kyı geçmiyor

Hollanda ve Portekiz liginde bir sürü böyle topçular var.

Malca sözleşme imzalamak yerine böyle topçuları makul ücret verip takımımıza kazandirmak lazım

Son düzenleme:
Yalnız bir diğer tehlike en kilit mevki olan orta saha için sadece Musa Çağıran'ın adı geçiyor.

Ne kadar güzel transfer yaparsan yap orta sahada ki sorun çözülmedikçe hiç bir şey değişmez.

Bunlar bu kafayla cidden küme düşürür bizi

Sonra akhisara gider 300 bin euroya o hareketi birtarafina kacar.
Almak zorunda miyiz? Hayir.
Vazgecilmez bir oyuncu mu? Hayir.

Bizim oralarda derler ki o zaman ebesininkine kadar yolu var.

Üst Alt