Sivasspor ŞL'de ne yapar ? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sivasspor ŞL'de ne yapar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ?

İşallah 2. liverpul vakaları yasanmaz ama ne olursa olsun fener gibi sıfıR cekmez çünkü sivas en azından savunma yapıyoR :) Bu arada biri almadan alalım Mehmet yıldızı bir Türk forvet lazım Ümit gideRse :f50::f50:

Ben bir sivaslı olarak başarılı olmalarını tabiki diliyorum...Ama işleri zor..

Lakin hani bu sivas gitmeseydi falan muhabbetlerini anlamıyorum..sanki hersene giden takımlarımız bişeyler yapıyordu da sivas yapamayacak..Arkadaşlar Galatasarayın kupaları yarı ve çeyrek finalleri olmasa avrupada hiçbişeyimiz yok...

fenerdenmi daha kötü olacak? sıfır çektiler, bjk den mi kötü olacak 8 yediler..bence ön elemede giderler uefaya ama yinede bu eleştiriler doğru değil...

Ben bir sivaslı olarak başarılı olmalarını tabiki diliyorum...Ama işleri zor..

Lakin hani bu sivas gitmeseydi falan muhabbetlerini anlamıyorum..sanki hersene giden takımlarımız bişeyler yapıyordu da sivas yapamayacak..Arkadaşlar Galatasarayın kupaları yarı ve çeyrek finalleri olmasa avrupada hiçbişeyimiz yok...

fenerdenmi daha kötü olacak? sıfır çektiler, bjk den mi kötü olacak 8 yediler..bence ön elemede giderler uefaya ama yinede bu eleştiriler doğru değil...

Sivassporun aslında bir suçu yok. Bülent yüzünden millet gıcık almaya başladı. Ben geçen sene desteklerdim Sivas'ı ama bu Bülent konuştukça tiksindim.

Sorun Sivasspor'da yada Sivas'ta değil sorun Bülent Uygun'da çok fazla fenerbahçe sempatizanlığı yapıyor kendisi Sivas'ın teknik direktörü bunu unutuyor bence

Sivas'ın ne yapacağına gelecek olursak hiç belli olmaz her ne kadar Herenveenden 5 yemiş olsalarda daha ön eleme maçına var bu zamana kadar yanlışlarından ders çıkarır hazırlanırlarsa ilk ön elemeyi geçebilecek potansiyeli vardır ama ondan sonraki ön eleme maçı bana facia olur gibime geliyor çünkü çok iyi takımlar gelecek inşallah gruplara kadar çıkar sonuçta Türk takımı diyoruz fener dışındaki bütün takımlara Avrupada okey veririm

Sivaslılar moralini bozmasın daha ön elemeye kadar takımları iyi hazırlanır hazırlık maçlarıda ölçü değil

On elemede cikacak rakibe bagli simdiden birsey soylemek zor...Hazirlik maclarina aldanmayalim..2.si ise ben Sivas i desteklerim her turlu..

Turk mu? TURK, kendine ait cumhuriyeti var mi? YOK.. para kralliginin simariklari mi? DEGIL..Baskanini sever miyim? AYNEN..Cekememezlikleri var mi? YOK, Ezikler mi? ASLA

Adi F.B(fikir birligi):f68.gif: mi? DEGIL..

ee o zaman yemisim Bulent Uygun`unu, her turlu destegi veririm..

hazırlık maclarında heereven den 5 yedıler olımpıakos tan 3 yedıler cl de 10 tane yerler

En fazla fener gibi 0 çekerleR . Olmadı bjk gibi 8 yerleR . Türkiye ikisinide gördü onun için sivas ne yaparsa yapsın bizi Bjk ve Fb den daha cok rezil edemez.Şampiyonlar liğinde Türk takımlarının 2 rekoru vardır en çok gol yiyen takım Bjk 8_0 Şampiyonlar liğinde sıfıR çeken takım FB

Korkuyorum, korkuyorum sadece ama Turkiye'nin adini zedeleyecekleri icin yoksa sivasin ....

Sampiyonlar liginde ne yapar sorusu sanki biraz sacma olmus:D

Sampiyonlar ligi on elemelerinde toplam kac gol yer ? sorusu daha mantikli olurdu:D:D:wave::wave:

En fazla fener gibi 0 çekerleR . Olmadı bjk gibi 8 yerleR . Türkiye ikisinide gördü onun için sivas ne yaparsa yapsın bizi Bjk ve Fb den daha cok rezil edemez.Şampiyonlar liğinde Türk takımlarının 2 rekoru vardır en çok gol yiyen takım Bjk 8_0 Şampiyonlar liğinde sıfıR çeken takım FB

Bulent bey 9 yer ama 8 yemez:D

Elenirler ve UEFA Avrupa Ligi'nde play-off turuna dahil olurlar. Orada da seribaşı olamayacaklarından elenirler.

Hazırlık maçlarından önce sivasın rakiplerini zorlayacağını düşünüyordum..

Ancak şu an tam tersini düşünüyorum :)...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt