Sivasspor ŞL'de ne yapar ? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sivasspor ŞL'de ne yapar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ?

Mac organizasyonu? Bi Turk takimi gelmis, Bulent Uygun da olsa desteklemek lazim.

(edit: "dahi" olan "de" ayri yazilir :p)

dilerim imkanszı başarırlar gruplara kalırlar..

en çok da şu Sivasa söven 243 yer rezil olur gelir diyen taraftarlarmızın mor olması için istiyorum bunu :)

En azından şu turu geçsinler de play-off turuna kalsalar bari. Play-off turunda elenseler bile Avrupa Ligi'nde gruplara kalıyorlar.

hazırlık maçlarına bakılırsa çok büyük felaket ve aşırı puan kaybı Türkiye'yi beklemekte.

Anderltch'in çıkması belki umutları yeşertir ama ondan sonrası için en fazla Avrupa Ligi olurtabi ordan da playoff oynamaları gerekcek diye biliyorum

İnşallah gruplara kalır puan ülkeye gelir. Sonrasında Allahım büyüksün Barça ile aynı gruba düşer Nou Campa Giderler +10 gol yerler 0 puan -30 averajla bitirirler.

Insallah Anderlecht bunlari 10-0 averajla eler, TurBulent'te aglayarak "Galatasaray Mehmeti bitirmeseydi biz bunlari kesin elerdik" der.

1kaç maçını izledim ve kesinlikle şu durumdayken ülkemizin adını rezil etmelerinden korkuyorum alacakları sonuçlarla..inş yanılıyorumdur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt