Sizce en balon futbolcular kimler? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce en balon futbolcular kimler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sizce en balon futbolcular kimler?

Vallaha usta ben izlediğim ManU maçlarında oyuna ekstra katkısını göremedim yine de biraz daha süre vermek gerekebilir aslında belki bir patlama yapabilir ancak şu anki hali iyi değil.

Dün Manchester'in 0-2 kazandığı maçı izledim Nani gerçekten büyük bir balon. Valencia seri ve çabuk adam eksiltebiliyor. İyi bindirmeler yapıyor. Tek sorunu fiziğini sahaya tam olarak yansıtamaması.

Bunu Madrid fanatigi oldugum için söylemiyorum objektif olarak söylüyorum

Yaya Toure balonun babasıdır

Dün Manchester'in 0-2 kazandığı maçı izledim Nani gerçekten büyük bir balon. Valencia seri ve çabuk adam eksiltebiliyor. İyi bindirmeler yapıyor. Tek sorunu fiziğini sahaya tam olarak yansıtamaması.

Biraz daha zaman vermek lazım belki de ama Keita'da da bahsettiğin özellikler var yani bu adamdan eksiği yok.

Kaptan bir Madridin maçına bak Lass nasıl etkili oynuyor birde Barcanın maçındaki Yayaya bak

3 hafta sonra Pep tarafından kesik yiyip Seydu Keıtadan formayı kapmaya çalışacak

Keita geçen senede vardı.. :eek:

Yaya toure boyunda fiziğinde ve tekniğinde adam kalmadı dünyada..

Yaya toure gibi adam var mı ya Afrikanın bağrından kopmuşta gelmiş:D lassana diarraya bakarak yaya toureye balon demek saçma

Keita geçen senede vardı.. :eek:

Yaya toure boyunda fiziğinde ve tekniğinde adam kalmadı dünyada..

Teknik konusunu abartmayalım Yaya'da. Yalnız Viera'nın bir benzeri. Çok iyi bir oyuncu. Fakat teknik sıfatı Yaya için fazla.

ne var abi Kaka'nın golünde, Gençlerbirliği-Trabzon maçındaki B.Çubukçu'nun golü 50 kat daha güzeldi... sağda Ronaldo ortada Benzema, defans onları tutarken geçirdi... Elano'nun Man City'deki attığı golleri hiç mi izlemedik ?

Kaka abartıldığı kadar bir topçu diğil... Robinho bundan 1000 kat iyi oyuncu ama onun kadar gündeme gelmiyor. Pirlo'yu ise futboldan ziyade kişilik olarak sevmiyorum (çokda iyi oynadığı söylenemez, birebirde hiçbir artısı yok). Ego'su Ronaldo'yu dahi geçmiş bir futbolcu benim için... Takım içinde 2. Maldini adam. Beckham gibi freekick ustasına "sen çekil ben atacam" diyecek kadar ileri giden bir arkadaşımız. :D

Konuyu Elano'ya Robinho'ya da bağladın. Bravo!

Naptın ağa.. :D

Sercan Yıldırım

İbrahim kaş

Casillas

Casillas?:rolleyes: Dünyaın en iyi kalecisine balon demek. Düşündürücü.:eek:mg:

XAVI MI ??? :eek: yiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiıh, yeeeeeeeeeeeeeeea, yaaaaaaaaaaaaaaaau, byöaaaaaaaaaaahhhhhhh !!!!!!!!!!!!!!! yuh diyorum başkada bişey demiyorum... adam gazeteye röportaj bile vermiyor, dünyanın en profesyonel futbolcusu ve en hakettiği saygıyı görmeyeni... dünyanın en iyi oyuncusu olması ayrı konu... inanılır gibi diğil... böyle mantıksızlık görmedim...

Sen Gerrard, Arshavin vs. oyuncuları yazınca kimse yuh demiyor ama. Kendi yazdıklarına bak bence.

Birde enteresan ki o listede tek garip oymuş gibi Xavİ'ye dikkat etmişsin. Adam kimleri yazmış listeye.

Ayrıca şakasına yazdığını da anlamanı beklerdim.

Ortada ne isimler dönüyor, hayretlikle izliyorum vallahi.

Sen yine izleyebiliyorsun. Bravo. Büyük sabır.:)

İnsanların fikirlerine saygı duyarım ama çok net ve kesin söylüyorum

Eto´oya balon diyen FUTBOL CAHİLİDİR

Aynen katılıyorum. Sadece Eto'o için değil buna benzer birçok isim yazılmış. Gerrard, Terry vs. Hayret valla.

Valla ön libero dedigin oyunu iki yönüyle oynayacak ,sürekli oyunun içinde olacak

İzliyoruz işte maçları Yaya Toure sadece iyi bir kesici

Valla ön libero dedigin oyunu iki yönüyle oynayacak ,sürekli oyunun içinde olacak

İzliyoruz işte maçları Tata Toure sadece iyi bir kesici

Katılmıyorum.Ön libero dediğin arka tarafı toparlar.Zaten iki yönlü oynayan Xavi-İniesta var.Birde Yaya ileri çıkarsa tam orta saha boşalır.Arada sırada çıkar ön libero.

Ön libero dedigin Xabi Alansodur ,Essiendir,Appiahtır,Linderothtur,Lasstır

Yaya sadece iyi bir kesicidir

Teknik konusunu abartmayalım Yaya'da. Yalnız Viera'nın bir benzeri. Çok iyi bir oyuncu. Fakat teknik sıfatı Yaya için fazla.

Bende seni yayayı takip ediyon sandım.. :eek:

Bak Barçada yaya kısıtlı bölgede ve taktiksel olarak basit oynuyor olabilir fakat esasen müthiş tekniği vardır özellikle fransada şov yapıyordu adam..

Aha izle..

YouTube - Yaya Toure Style

İzliyoruz işte maçları Yaya Toure sadece iyi bir kesici

Arkadaş taktik öyle yaya serbest oynayamaz bu taktikte nasıl sarp bizde düz oynatılıyorsa oda öyle adam yeri geliyor defansa çekilip liberoluk yapıyor..

Yaya sadece kesiciymiş haha. :D Yaya türkiyede ''10 numara'' oynar.. :D

Casillas?:rolleyes: Dünyaın en iyi kalecisine balon demek. Düşündürücü.:eek:mg:

Dünyanın en iyi kalecisi gibi bir kavramı biker ekabul etmiyorum zaten kesinlikle kaleciler arasında büyük fark yok yani 30 mn edecek bir kaleci yok bence..

Casillas yan toplarda zaafı var ve çok boşa çıkıyor hatta örnek olarak sana bizim maçları bile gösterebilirim..Ayrıca boyuda kaleci için kısa sayılır bi ara çok aşırtma yiyordu.. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt