Sizce Galatasaray'ımızın Seneye Şampiyonlar Ligindeki Konumu Ne Olacaktır? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Galatasaray'ımızın Seneye Şampiyonlar Ligindeki Konumu Ne Olacaktır?

Cevap: Sizce Galatasaray'ımızın Seneye Şampiyonlar Ligindeki Konumu Ne Olacaktır?

Valla UEFA'da ceyrek finale cikariz sonrasi allah kerim.. Sampiyonlar Liginde birsey beklemiyorum ben bu sene.

Cevap: Sizce Galatasaray'ımızın Seneye Şampiyonlar Ligindeki Konumu Ne Olacaktır?

Sampiyonlar liginde kim bilir neler olur, once hele bir girmek lazim direk katilma varmi onumuzdeki sezon onu bile bilmiyorum sanirim 3. tur eleme oynanacak.

CLye kalabilirsek ilk yıl için 2.tur iyi olur.Rakibe görede çeyrek finalde olabilir.

Ama gruplarda Trabzonsporun tarzı bir grubumuz olursa liderlik şansımızda olabilir.

Ama benim için 2.tur ilk yıl için yeterli olacaktır.Ancak önce şampiyonluğu kazanmalıyız.

2 kanat bir forvet cok iyi olur

Hasan Ali ve Serdar Azizle defans hattını yıllar boru garantiye alırız.Sağ açık ve forvet transferleri ile takımımız şampiyonlar ligine hazır olur.

o.kivrak - s.tasci - g.töre - h.altintop - m.demir

huntelaar - ambramat - taiwo

ucariz

Cevap: Sizce Galatasarayımızın seneye Şampiyonlar Ligindeki konumu ne olacaktır?

CL çeyrek finali > UEFA(son yıllardaki) finali

Saçma bir yorum olmuş.Kupa kazanmak, bir yerde birinci olmak çok farklı bişey.Şampiyonlar ligi yarı finali ile Uefa kupasını almayı eşdeğer tutarım.Mesala biz ş. liginde yarı finali tercih ederiz fb ise uefa kupasını almayı.

Cevap: Sizce Galatasarayımızın seneye Şampiyonlar Ligindeki konumu ne olacaktır?

Transfer sart:

sol bak:taiwo

sol acik: ambramat

sag acik: G.töre

golcü:huntelaar

defans:s.tasci

kale:eek:nurk.

yedek:h.atlintop

bu kafi yari final garanti insallah

söle üc bes zengin cikip bu elemanlara sponsor olsa

ama nerdee

FM mi oynuyoruz.Takıma bir kanat transferi yeterli solda emre ve engin gayet iyi birbirinin alternatifi olan oyuncular.Madridden oyuncu alıp yedek klubesine oturtmakta iyi bi fantezi olmuş:D

Gerçekçi olarak bakarsak bence nuri sahin ( kiralık ) , gökhan töre , yabancı ofansif kanat ve 1 yabancı forvet alabiliriz . Hatta ofansif kanat ve forvete farfan ve berbatovu bonservissizde alabiliriz . Takım tadından yenmez başkada transfere gerek kalmaz .

Çok acayip bi gruba düşmezsek, kura şansı yanımızda olursa :D minimum çeyrek final diyorum. Tabii yapılan transferler, uyum sürecinin olumlu geçmesi gibi etkenlerin de bu tezi destekleyecektir.

Çeyrek finale kalacağımıza inancım sonsuz sonrası ise ekstra ;)

Mevcut kadromuzda yetersiz olan yerlere Elmanderin yanına Messi gibi bir adam, sol kanada C.Ronaldo gibi bir adam, sağ kanada Robben gibi bir adam ve sol beke G.Bale gibi bir adam transfer yaptıkmı bence şampiyonlar liginde çeyrek final görme şansımız olabilir.

Mevcut kadromuzda yetersiz olan yerlere Elmanderin yanına Messi gibi bir adam, sol kanada C.Ronaldo gibi bir adam, sağ kanada Robben gibi bir adam ve sol beke G.Bale gibi bir adam transfer yaptıkmı bence şampiyonlar liginde çeyrek final görme şansımız olabilir.

sadece para eksik:)

alınacak başarı kuraya göre çok değişir. mesela grupta barca gibi 15-16 puan toplayabilecek bir takımın olması da işimize yarayabilir, 4 takımın da birbirine denk güçte olması da işimize yarayabilir. şimdiden bir şey söylemek zor.

ancak beklentimi söyleyebilirim. daha ilk sezondan çeyrek final falan uçmaya gerek yok. bana göre ilk sezon için 3. olmak da başarı sayılabilir(kuraya ve fikstüre göre). unutmayalım ki 2000 takımı bile gruplardan çıkamayan bir takımdı.

aslında benim esas beklentim Galatasaray'ın Avrupa'ya, yani ait olduğu lige döndüğünü bir şekilde insanlara hatırlatmasıdır.

Bu hatırlatma; 2.tura çıkmak olabilir, r.madrid veya barca ayarında bir takıma karşı içeride alınacak bir galibiyet olabilir(E-League CSKA Mosc gibi), herhangi bir takıma karşı alınacak sansasyonel bir galibiyet olabilir(örn; lech poznan ayarı bir takımı içeride 8-0 yenip bjk'nin rekorunu egale etmek:)), taraftar showları, koreografiler olabilir...vsvs...

bir şekilde yeni cehnnem ali sami yen arenayı tanıtmak ve tekrar sarı-kırmızıyı avrupaya hatırlatmak lazım.

İlk tur maçlarını izledim bu yıl. Bizim şu halimizle 1 takviye ile bile ilk turu geçeceğimizi düşünüyorum (elbette baba takımlar ile aynı grupta toplanmazsak !). Trabzon'un olduğu grubu ve Trabzon'un oynadığı futbolu gördük. Biz olsak, tamam ezbere konuşmak bu, 2.ci bitirirdik.

gruptan çıkarsak başarıdır ne çeyrek finali çok fazla hayal peşinde koşmayın beyler arada uçurum var kaç senedir şampiyonlar ligine gidemiyoruz bir anda çeyrek finalden bahsetmek kolay değil.

Ben guruptan çıkmayı ilk sezon için başarı sayarım.

Üst Alt