Sizce Galatasaray'ımızın Seneye Şampiyonlar Ligindeki Konumu Ne Olacaktır? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Galatasaray'ımızın Seneye Şampiyonlar Ligindeki Konumu Ne Olacaktır?

Cevap: Sizce Galatasarayımızın seneye Şampiyonlar Ligindeki konumu ne olacaktır?

Belki yanlış düşünüyorum ama 3. olup UEFA gitsek, iyi bir takım ile final görebiliriz diye düşünüyorum. Yani ŞL'de en azından gelecek sene gidebileceğimiz en uzak nokta az çok belli sonuçta. Ama UEFA'yı görüyorsunuz Hannover falan yardırıyor. Olmaz mı bir kere daha?

Cevap: Sizce Galatasarayımızın seneye Şampiyonlar Ligindeki konumu ne olacaktır?

Hedef öncelik yarı final olmalı….Birilerine mesaj vermemiz gerekiyor!

yapılan transferler çok iyi olursa çeyreği görürüz

iyi olursa gruptan çıkarız

kura şansı da önemli

gruptan 2. çıkarsın barcelonayla eşleşirsin ve ...

Belki yanlış düşünüyorum ama 3. olup UEFA gitsek, iyi bir takım ile final görebiliriz diye düşünüyorum. Yani ŞL'de en azından gelecek sene gidebileceğimiz en uzak nokta az çok belli sonuçta. Ama UEFA'yı görüyorsunuz Hannover falan yardırıyor. Olmaz mı bir kere daha?
valla bi ş.l yarı finali kadar kesmez beni bu kez...belki fb nin bjk nin hayali uefa kupası ama bizim öyle değil bence biz 2-3 sene üstüste gidip çeyrek yarı final diye eklersek bu takım ülke tarihine yine damga vurur.

Transfer yaparak hicbirseyi garantiliyemeyiz,elenen takimlardan bir haber bazi arkadaslar tek oyuncusunun degerini yazsak dudak ucuklatir,iyi takim olmaliyizki suan iyi bir takimiz,transferin önemi surda rotasyonda kullanicak daha genis bir kadroya ihtiyacimiz var olmazsa olmaz 2 skorer oyuncu daha katilmali,suan iyi bir harmanlama yaptik,bu ekip bile kök söktürür sampiyonlarliginde,madrid ve Barcelonaya gelince,Madrid gelecek sezon bana göre perfonmansini kaybedecek,Barcelona gene bir ivme yakaliyabilir onlardan cekinirim acikcasi,cünkü daha genc oyunculari var,Barcelona 1-2 transferle gene en büyük adayi,madridi mesela arenada yenebiliriz bu yil icin konusmuyorum,gelecek sezon perfonmansi düser ben öyle hissediyorum...

Tabiki bu takimlar olayi asmis,cidden ceyrek finalde gelirlerse sansin %10 felan...Ama grupta gelmelerini isterim umarim gelirler bizde kendimizi test etmis oluruz.

gruplarda elenmeyelim de sonrasi bence her turlu guzel olur. 2. tura kalip elenirsek de basari, uefada 2 tur falan atlarsak da.

Yazin 50-60 milyon euroluk bütce ayirirsak sadece transfere yari final uzak bir hedef olmaz,tabiki bizde öyle bir para gözükmüyor,20-25 arasi bir parayla tüm transferleri yapacagiz,en büyük parayi santrafora verirler,birde hocanin istedigi sag acik,gerisinede stoper,bek orta saha v.s...

Aldigimiz iki hucumcu cok skorer olmali,skor sorunumu cekiyoruz diyeceksiniz evet cekmiyoruz ama sampiyonlarligi farkli bir arena,forvetimiz cok iyi olmali,elmanderi cok seviyoruz ama ne elmander,baros,necati yeterli degil.

Seydou Doumbia tarzinda bir skorer bahsettigim,hatta o olursa süper olur.

gruplarda elenmeyelim de sonrasi bence her turlu guzel olur. 2. tura kalip elenirsek de basari, uefada 2 tur falan atlarsak da.

Yarı final , final cümlelerinden sonra ilaç gibi geldi ...

Elenmeyelim yeter diyenlerdenim , kaybettiğimiz tecrübeyi avrupa havasını bi geri kazanalım , uefa finali de yıllar sonra oluşan birikim sonucunda geldi ... 2 3 sene içinde yarı finalleri görürüz umarım .

Bu kadro CL icin yeterli olmaz ama 2-3 iyi takviye ile gruptan cıkabiliriz. İlk sene icin Gruptan cıkma hedef ve basarı olabilir. İyi bir kura ile ilk 8 zorlanabilir.

Takviyelerle çok daha güçlü olacağımızı düşünüyorum..

Ünal Aysal kesenin ağzını artık açmalı..

3. olup UEFA'ya gidildiginde; nasil elendik olur. Guruplari gecip bir sonraki turda Avrupa kupalarindan tamamiyle elenildiginde; bari UEFA'da devam etseydik olur. Ceyrek finalde elensen; bu halimizle en azindan UEFA'da ikinci kez kupa kaldirabilirdik olur. CL finaline cikip yenilsek yikiliriz sanirim :)

Yani kupa kaldirmadikca, yada CL'de en azindan yari finali gormedikce zor tatmin oluruz gibi.

Bakiyorum full gaz gidiyor aklimiz :D

bu kadromuzla bu oyunla Sampiyonlar liginde gruplarda iyi bir netice almamiza bir engel yok ama kolay diye hic birsey yok. Ceyrek finaller konusuluyor 2-3 takviye herseyi hal eder diyor....

olabilir olmaz demiyorum ama iyce gaza gelip sonra kotu sonuclar sonrasi yikilmak da cok zor olur... yillar sonra dahil olursak bile 4. torbadan gireriz anca her macta rakip takim favori olur. cok uzun ve zor bir yol olacaktir.

ama BEYLER! LIG BITMEDI HENUZ! yoneticiler bile sacmalamislar play-off olmasaydi sampiyonduk... tamam dogru ama once bir isimizi bitirelim sonra Gokhan Toreler Ronaldinholar gibi konusmalara yine doneriz.

Bakiyorum full gaz gidiyor aklimiz :D

bu kadromuzla bu oyunla Sampiyonlar liginde gruplarda iyi bir netice almamiza bir engel yok ama kolay diye hic birsey yok. Ceyrek finaller konusuluyor 2-3 takviye herseyi hal eder diyor....

olabilir olmaz demiyorum ama iyce gaza gelip sonra kotu sonuclar sonrasi yikilmak da cok zor olur... yillar sonra dahil olursak bile 4. torbadan gireriz anca her macta rakip takim favori olur. cok uzun ve zor bir yol olacaktir.

ama BEYLER! LIG BITMEDI HENUZ! yoneticiler bile sacmalamislar play-off olmasaydi sampiyonduk... tamam dogru ama once bir isimizi bitirelim sonra Gokhan Toreler Ronaldinholar gibi konusmalara yine doneriz.

Lig bitti uzatmalari oynuyoruz,fenerin ceza alacagini biliyorlar gevelemeleri ondan,besiktasta trabzonda belki eksi ceza alacak,yani play-off öncesi ceza gelecek ve lig bitecek,ama suan söylemezler bunu cok degil 3 hafta sonra herkes ögrenicek bu olayi...

4.torba giriyormuyuz bilmiyorum ama bir bakima iyi oldu,biz uzun yillardir Türkiye olarak uefa kupasindan sonra cok havaya girdik,tekrar eskiden o manchester zaferini yasadigimiz günlere döndük milletce suan cok aciz,en önemlisi artik Galatasaray'da basariya ac,bu yüzden en yukardaki takimlarla eslesip tekrar o ruhu yakalamaliyiz.

Gökhan Töre koyu bir besiktasli ben o cocugu alacagimizi düsünmüyorum,bir töre furyasidir gidiyor kaldiki satarlarmi oda belirsiz,hayir rakiplerden birine gidecek özelikle ''bjk'' sonra hüsran olusucak kadronuza bosuna o cocugu koymayin,forumda nereye baksam töre kadroda,zor o cocuk gram ihtimal vermiyorum cok koyu besiktasli oldugunu rüyalarinin takimi oldugunu söyledi.belliki hasta besiktasli öyle oyuncularla bir yerede varamazsin bize yürekten galatasarayli oyuncular lazim.

2.tur %50 çeyrek final %20 olur tabi ligi şampiyon bitirirsek.

Çeyrek finalde eleneceğimize, UEFA'da yola devam etmeyi tercih ederim.

Tabi önce bu yıl şampiyon olup, ŞL'ne direk gidelim de.

CL çeyrek finali > UEFA(son yıllardaki) finali

UEFA finali, CL çeyrek finalinden daha çok para kazandırıyor.Yanlış biliyor olabilirim tam bir bilgim yok bu konuda.

Ama demek istediğim avrupada daha çok maç yapabilmek.Çeyrek finalde elenirsin, avrupa maceran martta biter.UEFA finaline çıksan,(ki çıkabililir miyiz o bile şüpheli)mayıs ayına kadar avrupadasın.

Hem UEFA kupasını almak, CL çeyrek finaline çıkmaktan çoook daha zor olan bir olay.

Üst Alt