Sizce Galatasaray'ın TD Yardımcıları Yeterli mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Galatasaray'ın TD Yardımcıları Yeterli mi?

Levent Şahin iyi bir antrenördür onun haricindekilerin çok yetersiz olduğunu düşünüyorum. Terim olmadığında kenarda varlığını hissettirecek biri şart.

fatih hoca yapi olarak eskisi gibi degil artik. bundan dolayi yardimcilarini degistirmelidir. rakibe dalmaktan baska bir meziyeti yok gibi duran hasan sasla, yillardir yetersizligi bilinen ü davala ve levent sahinle olacak is degil bu. mondragon kaleci antrenörü olmali. 4-5 tane is bilen antrenör alinmali.

OSMde Aston Villa ile sampiyon olmus biri olarak yardimci antrenorluk gorevine talibim.

Hasan Sastan daha cirkef olabilecegimi biliyorum rakip uzerinde

Hocanın yardımcıları, hatta Fatih hocanın yardımcılarının ne yapmasını bekliyorsunuz? Görevleri ne olmalı sizce. 30 yaşındaki adama pas falan atmayı mı öğretmeliler? Farklı dizilimleri mi aşılamalılar? Çok merak ediyorum yardımcı antrenörlerin görevi nedir?

Hocanın yükünü azaltacak iyi bi taktisyen şart gibi duruyor. Mümkünse yabancı. Dil konusu sıkıntı diyenler neye göre diyor anlamadım takım komple yabancı zaten Hasan'dan Ümit'ten falan daha iyi iletişim kurar..

114 yıllık kulübüz daha iyisini bırak yanına yaklaşan olmamış yeterli mi diyorsun hep aynı şey hoca gidince anlıyorsunuz değerini.
Daha iyisinin bulunamaması ve sadece istatistikler ki bazı şampiyonlukları rakiplerin mallığından ve formamız altında ezilmelerinden kaynaklıdır, yeterli olduğu anlamına gelmez. Haa hocayı severim kurda kuşa karşı savunurum o ayrı ama yeterliyse de taktik ve sistemiyle bunu göstermesi lazım, ben görmüyorum.

Hamza ya da Okan gibi hem Galatasaraylı hem de kendini başka takımlarda ispat etmiş gerçek teknik direktör adaylarını yardımcı olarak almamız lazım.

Terim önce Piontek’in yanında yetişti eyvallah, ama kendini başka takımlarda ispat etti öyle geldi.

Okan Rizespor’un başındayken İBB yalakalarıyla bir olup, Emre Akbaba’nın ayağının kırıldığı maçta hakem bizi yaktı dedi, bu büyük bir eksi.

Hamza da yerli yerli diye tutturdu bizdeyken.

Eksileri bunlar, ben Okan’ın teknik direktörlüğünü daha çok beğeniyorum ama gönlüm efendiliği ve Galatasaraylı duruşundan dolayı Hamza’dan yana.

İkisinden biri mutlaka bu takıma kazandırılmalıdır. Galatasaray’dan başka hiçbir yerde kendini ispat etmemiş, Terim’in gölgesinden ayrıldığında ne yapacağı belli olmayan Hasan ve Ümit’den Terim’in velihatı çıkmaz. Hasan ve Ümit, Terim’in yanında geçirdikleri seneleri iyi değerlendirmek istiyorlarsa kendi istekleriyle ayrılıp, kendi başlarına 2-3 sezon başka takımlarda başarılı olup, öyle talip olabilirler bu şerefli göreve.

Daha iyisinin bulunamaması ve sadece istatistikler ki bazı şampiyonlukları rakiplerin mallığından ve formamız altında ezilmelerinden kaynaklıdır, yeterli olduğu anlamına gelmez. Haa hocayı severim kurda kuşa karşı savunurum o ayrı ama yeterliyse de taktik ve sistemiyle bunu göstermesi lazım, ben görmüyorum.

Hoca yokken niye olmuyor bunlar yahu ligi 5.bitiriyorduk kimse aa Gs forması demiyordu ?

Üst Alt