Sizce NBA'nin Top 10 oyunculari kimlerdir? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce NBA'nin Top 10 oyunculari kimlerdir?

Cevap: Sizce NBA'nin Top 10 oyunculari kimlerdir?

Tim Duncan > Kevin Garnett daha da mesaj yazmam bu ikili hakkında.

Garnett manyağın tekidir.Yamulmuyorsam noahta garnett hakkında bir şeyler demişti

Gilbert Arenas-Brandon Roy-Grant Hill kariyerleri sakatlıklarla bölünmeseydi bu listede olmaya aday oyunculardı.Brandon Roy hala olabilir ancak Arenas ununu elemiş eleğini asmış Grant Hill ise yaşından dolayı bazı şeyleri kaybetmiş artık.Keşke 2000'li yılların başında gitseymiş Suns'a.Ne güzel bi sağlık ekibi var Suns'ın sakat geleni hemen ayağa kaldırıyorlar helal olsun.

Grant Hill zamanında bu sakatlıkları falan geçirmeseydi Lig tarihinin en iyi oyuncuları kim denseydi Michael Jordan'dan sonra ismi geçecek isim olurdu.

Al Jefferson ligde en iyi post oyuncusu ve Alridge bu sene Portland'i tasiyor.

Son maçta Pau'i tecavuz etti zaten

Alridge: 24 sayi 12 ribaunt 4 blok 10/19

Pau: 8 sayi 12 ribaunt 0 blok 4/11

Bir maçla mı ölçtün?Fener-barcelona maçlarında ömer onan navarrodan daha fazla sayı attı.Ömer onan daha mı iyi?

Al Jefferson ligde en iyi post oyuncusu ve Alridge bu sene Portland'i tasiyor.

Son maçta Pau'i tecavuz etti zaten

Alridge: 24 sayi 12 ribaunt 4 blok 10/19

Pau: 8 sayi 12 ribaunt 0 blok 4/11

1 maçla mı oluyo bütün değerlendirme.ilginç gerçekten.chuck hayes geçenlerde triple double yaptı onu da düşün bence.

Al Jefferson iyi uzundur ancak en iyi post oynayan uzun değildir bu ikisi arasında çok fark var.

Şuraya adam gibi bir top 10 yapayım da objektif bir şekilde;

1-Lebron (En yeteneklisi o, Kobe'nin kazanma azminin yarısı onda olsa maalesef tarihin gelmiş geçmiş en iyi 2-3 oyuncusundan biri olabilirdi.)

2-Kobe

3-Howard

4-Wade

5-Nowitzki

6-Chris Paul

7-Rose (bu seneki performansı sayesinde)

8-Melo

9-Durant

10-Deron Williams

Dünyada Gasol'un faydasını tartışan ender oluşumlardan biriyiz şu anda.Herif olmasa iki şampiyonluk alamazdık, sıradan bir playoff takımı olurduk.Bu kadar net.

Garnett'i tartışmam olm ben kimseyle. Garnett ve diğerleridir benim için. Minnesota Türkiye'ye geldiğinde Garnett gelmiyor diye maça oturup ağlamaklı olmuştum o derece. Nasıl futbolda Hagi'yi kimseyle kıyaslayamıyorsak Garnett'de o derecedir. Benim için bi efsanedir, gelmiş geçmiş en iyidir hatta. O derece bağlıyımdır o adama. :D

Hatta Merih denyosu küfür etmiş, resmi olarak Esenler'e çağırıyorum seni. Yol+Yemek. Dönüş senden.

Şuraya adam gibi bir top 10 yapayım da objektif bir şekilde;

1-Lebron (En yeteneklisi o, Kobe'nin kazanma azminin yarısı onda olsa maalesef tarihin gelmiş geçmiş en iyi 2-3 oyuncusundan biri olabilirdi.)

2-Kobe

3-Howard

4-Wade

5-Nowitzki

6-Chris Paul

7-Rose (bu seneki performansı sayesinde)

8-Melo

9-Durant

10-Deron Williams

Nash ?=

E Gasol'un olmadığını düşün o maçlarda gene aynı şekilde fark olacaktır. Sonuçta eli yüzü düzgün üç tane uzunu olan bir takım lakers.Birinden uzun dönem yararlanamazsan sıkıntı yaşarsın.Aynı şey Odom içinde geçerli bu ölçü değil. Gasol yıllarca Memphis gibi looser bir organizasyonunun acısını çekti ama Lakers'ta kendine geldi.Ayrıca bana dünyada uluslarası organizasyonlarda son yıllarda Gasol'dan başarılı bir adam gösteremezsin.

Ben Gasol'a kötu oyuncu demiyorum ama ligde kesinlikle top 10 oyuncu degil.

+Pau bir playoffmaçi bile kazanamadi 7 senede. Seri demiyorum maç diyorum bu su demek oluyor Gasol ikinci opsiyon olarak iyi, birinci opsiyon olarak ikinci turdan çikamaz.

Umut denyosuna biri Garnett'i hatırlatmalı. Yoksa ilk buluşmada tekme falan atcam.

Duncan basketbol tarihinin en iyi Power Forward'ıdır!

Bunu bilir bunu söylerim ki çoğu NBA yazarı, yorumcusu da bana katılır bu konuda.

Garnett'i tartışmam olm ben kimseyle. Garnett ve diğerleridir benim için. Minnesota Türkiye'ye geldiğinde Garnett gelmiyor diye maça oturup ağlamaklı olmuştum o derece. Nasıl futbolda Hagi'yi kimseyle kıyaslayamıyorsak Garnett'de o derecedir. Benim için bi efsanedir, gelmiş geçmiş en iyidir hatta. O derece bağlıyımdır o adama. :D

Hatta Merih denyosu küfür etmiş, resmi olarak Esenler'e çağırıyorum seni. Yol+Yemek. Dönüş senden.

Lan işte bağlanmışın adama kör olmuşun göremiyorsun hırbocan.Garnett bu ligin en pis oyuncusudur benim gözümde. Hasta olan adama gidip kanserlisin diye dalga geçen bir adamdır.Bunun azim ile alakası yok :D Bak Artest'te pis adamdır ben kabul ederim, bunu kabul et öyle geleyim Esenler'e.

Ben Gasol'a kötu oyuncu demiyorum ama ligde kesinlikle top 10 oyuncu degil.

+Pau bir playoffmaçi bile kazanamadi 7 senede. Seri demiyorum maç diyorum bu su demek oluyor Gasol ikinci opsiyon olarak iyi, birinci opsiyon olarak ikinci turdan çikamaz.

O dönemin Memhpis kadrosu Nba'in en kötü kadrolarından biriydi.Playoffa bile girmeleri mucize idiri.Gasol birinci adam olarak uluslarası kazandığı başarılar ile rüştünü ispat etmiştir kanımca.

Duncan basketbol tarihinin en iyi Power Forward'ıdır!

Bunu bilir bunu söylerim ki çoğu NBA yazarı, yorumcusu da bana katılır bu konuda.

Valla Garnett içinde 1-2 sene öncesine kadar aynıları söyleniyordu. Garnett savunma bakımından her türlü Duncan'ı yer bitirir. Hücum konusunda Boston'a geldiğinde sadece kısıtlandı. Minnesota zamanlarında çılgın atıyordu o konuda da. Yetenek bazında Garnett bir çok oyuncunun üstündedir, müthiş de bir pas yeteneği vardır.

Merih'in Garnett antipatisini de Garnett'e forma giydirdikleri halde gelmemesine bağlıyıp birşey demiyorum. :D

Üst Alt