Sizce Ünal Aysal İlk Senesinde Sözlerini Yerine Getirdi Mi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Ünal Aysal İlk Senesinde Sözlerini Yerine Getirdi Mi?

Cevap: Sizce Ünal Aysal İlk Senesinde Sözlerini Yerine Getirdi Mi?

Bana göre başarı ve ekonomi her zaman doğru orantılıdır.Futbol takımının başına Fatih Terim ve ekibini getirdi,kulübün maddi imkanlarınca yapılabilecek transferleri yaptı.Yiğit Gökoğlan transferi üzerinden net olarak bir isime sallanacak olursa eğer bu isim Fatih Terim'dir çünkü hepimiz biliyoruz ki Fatih Terim istemeden kimse bu kulübün kapısından giremez.Kulüp bundan önceki senelerde parayı transfere çok harcamış ve başarı elde edememişti dolayısıyla zarardaydı.Belki fazla para harcamadı fakat net transferler yaptı örnekler Melo,Eboue,Ujfalusi,Muslera ve Engin.Selçuk ve Elmander transferlerini Adnan Polat yaptı deniyor o yüzden yazmadım isimlerini.Az para harcadı kabul play off denen saçma sistem sebebiyle şampiyonluğu riske attık ona da kabul ama sonuçta bu takım şampiyon oldu ve seneye Şampiyonlar Lig'ine gidiyor.Transfer yapmaması kişiden kişiye göre değişir hata olarak kabul edilebilir fakat doğru hamlesi olan Fatih Terim sayesinde alt yapıdan iki futbolcu şampiyon takımın ilk 11 futbolcusu oldu bu da bir başarıdır.Futbol şubesinde bana göre doğruları yaptı çünkü başkan dahil herkeste takıma ve teknik ekibe güven sonsuzdu güvendi karşılığını aldı.Bu sene teknik ekibin isteklerini maddi imkanlarımız yettiği süreçte karşılayacaktır.Basketbol şubelerimizde Ceyhun Yıldızoğlu'nun kovulmaması başarısızlıktır,kadın basketbol takımımızda yabancılarımız bu kadar iyiyken Türklerimizin kötü olması başarısızlıktır,şampiyonluğu ve Euroleague'i almamız gerekirken kaybetmemiz başarısızlıktır,sene sonunda Cem Akdağ ile konuşup,bekletip daha sonra arayıp anlaşma olmuyor dememiz ayıptır.Bu sene yapılacak kadro ve teknik ekip seviyesine göre hatalardan ders alınıp alınmadığı görülür.Erkek basketbol takımımız için denecek çok fazla bir şey yok her şey çok iyi gidiyordu Shipp sakatlanana kadar fakat bu sakatlık üzerinden başkana ve yönetime sallamak ayıp olur.Oktay Mahmuti ile sözleşme uzatılması çok iyi bir karar.Kaybedersek eğer Beşiktaş yarı final,kazanırsak final serisinden sonra hem gidecek hem kalacak hem gelecek basketbolcular belli olacaktır.Euroleague ile bu branşta bütçe de artacaktır diye tahmin etmekteyim.Kadın voleybolda Fenerbahçe üstünlüğü mevcut voleybol üzerinden yönetime tek sitemim Fenerbahçe'nin başkanı,yöneticilerinin bir kısmı hapishanedeyken sponsor bulabiliyorlar fakat biz bulamadık tek üzüldüğüm nokta bu.Bu sene Cev Cup finaline çıkmamız yöneticileri uyandırdı ve iyi transfer yapılmaya başlandı umarım bu transferler devam eder de başarılı oluruz.Erkek voleybolundan pek hazetmem dolayısıyla fazla takip etmem Fenerbahçe ile maçımızı izledim arada net bir kadro kalitesi farkı var bunu kabul etmek gerekir umarım bu branşa da gereken önem verilir ve bu kadro kalitesi farkı aşağıya çekilip başarı gelir.Kendimce yönetimin futbol,basketbol ve voleybol branşlarındaki yaptıklarını değerlendirdim.En başta da demiştim başarı ve ekonomi bir arada ilerler diye.Şimdi sıra geldi taraftarı eleştirmeye.52.000 kişilik stadyumumuz var ve ne yazık ki derbiler dışında dolmuyor.Takım şampiyonluğa oynuyor stadyum dolmuyor.Takım play off maçında içeride Trabzonspor ile oynuyor stadyum dolmuyor.Tabi ki sebepler olacaktır biletler pahalı,hafta içi gibi fakat ne olursa olsun derbiler dışında bir kaç maçta daha dolmalıydı o stadyum.Her iç saha maçımız tam kapasite oynansın isterim fakat o ihtimal çok düşük gerçekçi olmak lazım.Basketbolda Beşiktaş ile içeride ikinci maçımızı oynuyoruz yenersek final yolunda koskocaman bir adım atacağız ki final demek Euroleague demek fakat Abdi İpekçi dolmuyor.Bunlar da bana göre taraftarın hatasıydı.Umarım herkes hatalarından ders alır önümüzdeki sezon için.

Adam hakli beyler.

Okumadim, ama okadar cok yazdigina gore kesin haklidir.

Başkan iyi hoş da Galatasaray'ı sadece futbol kulübü sanıyor sanırım.

Prof. bir ekip getireceğim futbolu onlar yönetecek demişti ama geçtim prof. bir ekibi dünya çapında 1 tane Scout'umuz bile yok..

adam ağzıyla kuş tutsa amuda kalksa bu taraftara yaranılmaz, ilk sene için gayet tabiki tüm sözlerinin yerine getirdi .

İlk senesinde şampiyon olduk.Borçlar ödeniyor.Geçen seneki o kaos ortamı yok.Yapılan transferlerin çoğu tutmuş.Takımın başında bütün camianın güvendiği Fatih Terim var.Diğer spor dallarına önemli transferler yapılıyor.

Finalsal olarak başarılı, Futnol olarak da başarılı... Tek sıkıntı transfer döneminde var

adam ağzıyla kuş tutsa amuda kalksa bu taraftara yaranılmaz, ilk sene için gayet tabiki tüm sözlerinin yerine getirdi .

Soru:Sizce Ünal Aysal İlk Senesinde Sözlerini Yerine Getirdi Mi?

Cevap:Galatasaray her branşa önem veren ve ciddi yatırımlar yapan bir kulüp olacaktı.Oldu mu?Hayır.

Basketbol şubesi gibi Galatasaray spor kulübü için çok önemli bir şube,bir zamanlar Yenilmez Armada rezil durumda şuanda.Koç gitmek üzere,oyuncular kaçıyor,herşey berbat.Keza diğer şubeler de sponsorsuz kaldık,ne olacağı belli değil ve ciddi ilgisizlik var.Futbolda da Fatih Hoca´nın en başta istedikleri oyuncuların büyük bölümü alınmadı.Semih´in kafası gol olsaydı ve şampiyonluk gitse görürdüm Aysal´ı.

Bu şartlarda hayır.

Soru:Sizce Ünal Aysal İlk Senesinde Sözlerini Yerine Getirdi Mi?

Cevap:Galatasaray her branşa önem veren ve ciddi yatırımlar yapan bir kulüp olacaktı.Oldu mu?Hayır.

Basketbol şubesi gibi Galatasaray spor kulübü için çok önemli bir şube,bir zamanlar Yenilmez Armada rezil durumda şuanda.Koç gitmek üzere,oyuncular kaçıyor,herşey berbat.Keza diğer şubeler de sponsorsuz kaldık,ne olacağı belli değil ve ciddi ilgisizlik var.Futbolda da Fatih Hoca´nın en başta istedikleri oyuncuların büyük bölümü alınmadı.Semih´in kafası gol olsaydı ve şampiyonluk gitse görürdüm Aysal´ı.

Bu şartlarda hayır.

gol olsaydı falan filana girersek ben sana 5-6 tane maç sayarım, ayrıca basketbol için adam geçen sene harika transferler yaptı özelli bayan takımına, erkek takımı zaten oturmuş bir sistem vardı.Bu sene atılacak adımları görmeden (basketbolda) müneccimlik yapmaya gerek yok,adamın açıklamaları var basketbola yatırımları arttırarak devam edeceğiz diye.Heler bir görelim sonra sallayın adama yav.

Bence 60% getirdi! Ve F.Suren baskandan sonra iyi gidiyor!

:sgr: :sgr:

Basketbolda yaşadığımız rezilliklerin haddi hesabı yok. Ağzıyla kuş tutmasına gerek yok ama Galatasaray'ın spor kulübü olduğunu da unutmasın ve basketbol da futboldan sonraki en önemli şubemiz. Finansal açıdan çok başarılı sayın başkan, futbolda da Fatih Terim'i getirerek çok yerinde bir karar verdi ve bunun meyvelerini de toplamaya devam ediyor. Ancak basketbolda işler böyle gitmez, çok eleştirilen Adnan Polat yönetiminde iyi kötü bir temel oluşturuldu ancak yeni yönetim bu yapıyı dağıtma peşinde. Erkek basketbol işin görünen yüzü kadın takımımızda daha büyük fırıldaklar dönüyor. Her şeyi geçtim, o Euroleague organizasyonunda yaşananlardan sonra ben olsam bu kepazeliklerden sorumlu ne kadar adam varsa kulübün kapısından içeri bile sokmazdım. Ama o işlerin en büyük sorumlusu bugün şubedeki en etkili adam konumunda. Çok başarılı! icraatlerine de tam gaz devam ediyor.

Basketbolda yaşadığımız rezilliklerin haddi hesabı yok. Ağzıyla kuş tutmasına gerek yok ama Galatasaray'ın spor kulübü olduğunu da unutmasın ve basketbol da futboldan sonraki en önemli şubemiz. Finansal açıdan çok başarılı sayın başkan, futbolda da Fatih Terim'i getirerek çok yerinde bir karar verdi ve bunun meyvelerini de toplamaya devam ediyor. Ancak basketbolda işler böyle gitmez, çok eleştirilen Adnan Polat yönetiminde iyi kötü bir temel oluşturuldu ancak yeni yönetim bu yapıyı dağıtma peşinde. Erkek basketbol işin görünen yüzü kadın takımımızda daha büyük fırıldaklar dönüyor. Her şeyi geçtim, o Euroleague organizasyonunda yaşananlardan sonra ben olsam bu kepazeliklerden sorumlu ne kadar adam varsa kulübün kapısından içeri bile sokmazdım. Ama o işlerin en büyük sorumlusu bugün şubedeki en etkili adam konumunda. Çok başarılı! icraatlerine de tam gaz devam ediyor.

Ulan......spor kulubu,ama MANGIR futboldan geliyor :D

Burada amator brans masallari kimse anlatmasin!

GS para getiren bransi sadece futbol!

bu sene basketbolla ilgili programlar transferler açıklanmadı, yapılsın ondan sonra beraber sallayalım yönetime.illa ki sıkıntılar var ancak bu sene atılacak adımları görmeden ilk defa yöneticilik yapan adamı kötülemeye gönlüm el vermiyor.

Bu taraftara Adnan Polat yakışır,

1-Bu sene hiç duydunuz mu bizi uefa ya şikayet eden futbolcu?

2-Borç da 70-80 milyon dolara yakın erime havadan mı oldu?

3-Transfere gelince en son fener maçında sahada bir önce ki yıla göre 8'i yeni transfer 10 farklı oyuncu vardı ve bir kaç yeni oyuncu daha yedek kulübesindeydi.

4-Geçen sene Elmander olmadığında ileri hatta yaşadığımız sıkıntıyı unuttunuz heralde,hem Türk hem ucuz hem de 90 dakika yılmadan pres yapabilen Umut ve defansımızda ujfa-semih ikilisine Türkiye'nin en atletik ve teknik defans oyuncusunu onlara rotasyon olarak aldık.

5-Geçen seneye kadar baskette Euroleague'i hayalinizde görmediniz mi?

6-Voleybol ve diğer branşlarda ki transferleri saymıyorum bile.

BENCE BAŞKAN BİZE GEÇEN YÖNETİMLERDEN SONRA ALLAH'IN BİR LÜTFU,KIYMETİNİ BİLİN,YOKSA MUSLERA YERİNE ZAPATA EBOUE YERİNE SERVET,MELO SELÇUK YERİNE BAM ÜÇLÜSÜNÜ GÖRMEYE DEVAM EDERSİNİZ.

Bence bu amotor branslar kapanirsa.......futbolda ucariz!Bu amotor branslar kanser gibi......bizi icerden yeyiyor!

Beğenmeyenler felan var yani ciddi ciddi. Yazık size.

Üst Alt