Sizce Ünal Aysal İlk Senesinde Sözlerini Yerine Getirdi Mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Ünal Aysal İlk Senesinde Sözlerini Yerine Getirdi Mi?

Cevap: Sizce Ünal Aysal İlk Senesinde Sözlerini Yerine Getirdi Mi?

Fatih Terim'i takımın başına kim getirdi?

Fatih Terim'in huzurla,güvenle,içi rahat bir şekilde çalışmasını kim sağladı?

Fatih Terim her başkanla çalışacak bir hoca değil. Fatih Terim kendisi gibi güçlü bir imajı olan başkanlarla calısabilir sadece. Faruk Süren, Ünal Aysal gibi. Adnan Polat gibi değil. Zaten o yüzden kabul etmedi o teklifi.

İlk sene belki bir nebze hissettirdi ama çok güçlü bir Başkanımız var.

Bunu en kötü 3.senesinde cok cok iyi göreceğiz. Şu anda sadece yeni bir alana girdi.. Başkanlığının 3.senesinde tek güç olur futbolda.

Çok zeki bir adam.

Bence en büyük başarısı Fatih hocayı getirmekti.İlk Senesinde de şampiyon yaptı daha napsın :)

daha ağır olmalı başkan. ama bence çok başarılı hamleler yaptı. Kulübü iyi motive etti BAŞARI BAŞARI BAŞARI!

Fatih Terim'i takımın başına kim getirdi?

Fatih Terim'in huzurla,güvenle,içi rahat bir şekilde çalışmasını kim sağladı?

Fatih Terim her başkanla çalışacak bir hoca değil. Fatih Terim kendisi gibi güçlü bir imajı olan başkanlarla calısabilir sadece. Faruk Süren, Ünal Aysal gibi. Adnan Polat gibi değil. Zaten o yüzden kabul etmedi o teklifi.

İlk sene belki bir nebze hissettirdi ama çok güçlü bir Başkanımız var.

Bunu en kötü 3.senesinde cok cok iyi göreceğiz. Şu anda sadece yeni bir alana girdi.. Başkanlığının 3.senesinde tek güç olur futbolda.

Çok zeki bir adam.

Bunlar olan en son şeylerdi. Devre arası transfer döneminde Fatih Hoca artık isyan ediyordu benim istediğim adamlar belli, artık sormayın şeklinde, daha açık ifade etse küfür ederdi. Fatih Hoca sene boyunca huzur içinde çalışamadı, bunun aksini kimse ispat edemez, açık bir şekilde başkan ve yöneticiler tarafından bile ifade edildi.

Ekonomik yönden çok başarılı buluyorum başkanı, yöntemleri başka yönlerden tartışılabilir olsa da Galatasarayın menfaatleri için oyunu kuralına göre oynadı, özellikle borsa işlemleri ile stadın 5 senede getireceği geliri elde ettik.

Ama bunu yaparken futbolu biraz ihtimal ettiğini düşünüyorum, nasılsa Fatih Hoca var, nasılsa lideriz, nasılsa puan silinir diye düşünmesini kabul edemiyorum. Hele Galatasaray ve eski başkanına leke sürmüş bir DY'ı yanında danışman diye tutmasına ve her fırsatta övmesine burada yorum yapmam yakışık almaz.

Tabi daha ilk senesi ve normalde beraber çalışması zor olan mecburi yöneticiler olunca bu kadar hata olabiliyor, önemli olan bundan sonra yapacakları. Başkan zeki adam, planları olduğuna eminim.

Taktiksel bir hatası popülist yaklaşımı, taraftarın ne kadar çabuk gaza geleceğini bildiği halde çok büyük vaatlerde bulunuyor, bunu kesmesi lazım.

Basketbol ve Voleybolda yönetimsel hatalar oldu, ama futbol takımının başarısı, ekonomik güç kazanılması gibi etkenlerle bu sene daha doğru işler yapılacağına inanıyorum, şimdiden emarelerini görmeye başladık diyebiliriz.

Kısacası bu sene alışma dönemiydi, asıl kendini ispat etme dönemi bu sene başlıyor.

az kalsın kume dusen takımı sampiyon yaptı daha ne yapsın.

Futbolda Fatih Terim in, Basketbolda Oktay Mahmudi nin sırtına bindi gidiyor. Hadi geçen sene şike mike birdünya bahane sunabilir. 1 sene boyunca 1 santrafor-1 kanat adamı alamadı. Ama bu sene yapılacak transferleri merakla bekliyorum. Sonuçta şampiyonlar ligi oynayacağız.

Yanlış anlaşılmasın sadece transferle değerlendirmiyorum. Söylemleri, yöneticileri idare edememesi, stadla ilgili hiçbirşey yapmaması, tavrını net koyamaması, camianın nabzına göre söylem değiştirmesi.

En büyük başarısı Terimi getirmek oldu.

Fatih Terimi getirmek dışında hiçbirşey yapmadı.. Ceyhun Yıldızoğlu ve Bülent Tulun gibi cins adamlara idari kadroda yer vermemeliydi.. Futboldaki başarımız Terimin erkek basketboldaki başarımız Oktay Hocanın başarısıdır.. Diğer branşlara ne yaptığımız ortada..

Fatih Terimi getirmek dışında hiçbirşey yapmadı..

yoneticilik sadece pahalı transfer digil yanlız, elbet onemli fakat sadece o digil.

takımın cehresinin degismesinde baya rol oynadı Aysal, + finansal dongumuze azar azar da olsa bir pattern verdi.

yoneticilik sadece pahalı transfer digil yanlız, elbet onemli fakat sadece o digil.

takımın cehresinin degismesinde baya rol oynadı Aysal, + finansal dongumuze azar azar da olsa bir pattern verdi.

Patlayan transferler Elmander ve Selçukla Adnan Polat anlaşmıştı zaten.. Yani transfer başarısı da O'na ait değil.. Adnan Polattan sonra Ünal Aysal değil de kulüpte söz sahibi X bir şahıs da gelse aynı etkiyi yaratırdı kanımca..

Takımın çehresini hoca değiştirdi. Aysal ın bir katkısı yok. Birkere takımda Adnan Öztürk dışında çıkıp 2 lafı bir araya getirip konuşacak yönetici yok.

Başkan, Ali Dürüst çıktıkları hiçbir programda net, akıcı, açık ve etkileyici şekilde konuştuklarını görmedim. Hep kem küm hep kekeleme. Ayrıca Albayrak, Ali Gürsoy, Emir Sarıgül, Sedat Doğan. Yöneticilere bak Allah aşkına. Hep birirlerinin hatır ve ricasıyla gelmiş adamlar.

Şu an şampiyonluk sonrası pek göze gelmiyor ama takke düşer kel görünürse görüşürüz.

Amatör branşlara söz verdiği kadar önem vermedi.Eğer erkek basketbol takımı söz verdiği gibi bu sene Euroleague´de oynayamazsa en büyük sorumlularından biri bu ilgisizliğidir.Mahmuti ile kontrat yeniledi,onu da bir zahmet yapsın.Keza bayanların F8 organizasyonu var ki söz etmek bile istemiyorum.

Başımızda Fatih Terim olmasaydı çoğu kişi Aysal ı çekiştirmeye başlamış olurdu.

Kötü değil ama söyledikleriyle yaptıkları çok tutarlı değil bu durum birazda onun futbola çok yakın olmadığını gösteriyor.

Aysal F.Terim i getirmekle en doğru işini yaptı ona dua etsin.

Ali dürüst yönetimdeki en tecrübeli kişi, Terimle arasıda çok iyi inşallah uzun yıllar da yönetimde kalır:) Terimle beraber tabi...

Tipik bir liseci,bakın liseli demiyoum liseci..İmparatora sorun başkan verdiği sözleri tuttumu diye Adnan polat beceriksizinin nasıl olduysa süper 2 transferi selçuk ve elmanderin üzerine melo ve eboueyi alırken imparatora kan kusturdu ,tuluna çakal sedat doğana malzeme etti...O cesur yürek adanalıya dua edelim o olmasa yine aynı tas aynı hamam devam ederdik,bu sene aklı biraz başına gelmiştir diyecem ama kılavuzlarının olduğu yerde pek umudum yok terimi yine çok zor günler bekliyor,dolasıyla bizleri...

Son maç f5'e 1 0 yenilse idik .

Neden kanat oyuncusu alınmadı ?

Neden shakiri alınmadı ?

Neden transfer yapılmadı ?

diye bir çok laf edilecekti ve evet kanattaki yetersizlik ortada iken oyun sisteminde kanatların önemi varken , elinde olan kanat adam kazımı elden çıkarıp transfer yapmıyorsan ( iç çekişmelr yüzünden ) şampiyonluğu son maçta kaybedebilirdik . Neyse ki 0 0 bitti ve şampiyon olduk ve aldığı 1 şampiyonluk ile "efsane " başkan oldu sanki ilk kez şampiyon olduk ...

He ben genede memnunum en azından lobi gücü olan bir yönetim var ağırlıklarını koyabiliyorlar .

Bence bir çok transferi tuttu başkanın ama verdiği dünyaca ünlü golcu sözünü yerine getirmedi.Birde fatih hoca o kadar istemesine rağmen bir tane adam akıllı kanat almadı takıma.Açıkcası muslera hariç bonservise para harcamadık.Fatih hoca birde Semih ve Emre yi çıkartmasa heralde yanmıstık.Seneye Terimin istediği oyuncuları alsın yeter.Bide şu paraya kıysın biraz.

Camiayi toparlayacagim dedi ve toparladi. Sonuca ulasti. Gerisi bos.

Gecen seneki rezaletten sonra bu basariyi yakalamak müthis birsey.

Ufak tefek seyleri de elestiremeyiz herhalde. Biraz yüzsüzlük olur diye düsünüyorum

Eğri oturalım doğru konuşalım. Şampiyon olduk diye hataları görmezlikten gelmek doğru değil.

Ünal başkanı seviyorum, kulübümüzün profilini yansıtan çağdaş, mantıklı, beyfendi bir insan..

Ancak yatsın kalksın bu sene için Fatih Terim'e dua etsin, Fatih hoca o alternatifsiz kadroyla maksimum bir başarı göstererek şampiyon yaptı takımı... Şike yapan takım bile devre arasında milyonlar euro vererek transfer yaparken bizim başkanımız ligi küçümseyerek ve de hocanın çok istemesine rağmen ne transfer yaptı ne de bu konuda verdiği sözleri tuttu.

Eğer şampiyon olamasaydık bu forumda da bu konuda ünal başkanı övenlerde dahil olmak üzere herkes haklı olarak yönetime en temizinden giydirecekti. Bunlar işin görünmeyen kısmı..

Umarım bu sezon aynı tecrübesizlikler yaşanmaz. Fatih Terim sercanlardan, yiğitlerden ve ismini sayamayacağım çok daha kalitesiz isimden çok daha iyilerini hakeden bir isim...

İlk sene alışma evresiydi bu sene daha iyi transferler bekliyoruz ve ayrıca transfer bitmeden açıklama yapmamalı..

Üst Alt