Skibbe İstifa Etmeli mi? - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Skibbe İstifa Etmeli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GSCimbom forumu düzeyli tartışma platformudur. Hakaret, küfür vs etmeksizin her üyemizin görüşünü dile getirme hakkı mevcuttur.

Bu sebeple ben, bu topic 'in de açık durmasından yanayım. Moderasyon ekibimiz, bu konunun ileride Teknik Direktörümüz M.Skibbe konusu ile birleştirilmesini de değerlendirebilir.

Skibbe istifa etsin,

Adnan Polat istifa etsin,

Lincoln berbere gitsin,

Hakan Şükür hacca gitsin,

Takıma bayan masör alınsın,

Ben albüm çıkarayım...

Yeah,yuh,çüş ... Suyunu çıkarttınız :D

Çok kibarsın suyunu mu çıkarttık? o zaman Gerets'in kazandığı 2005-2006 şampiyonluğundaki galibiyet, beraberlik, mağlubiyet rakamlarını vereyimde suyunu mu sodasını mı :D çıkarttık yada biz mi Skibbe mi çıkardı karar sizlerin...

G= 26

B=5

M=3 yanlış okumuyorsunuz yazıyla üç o kadroyla 3'se kockoca

sezonda ben insaflı davrandım ilk devre 1 yenilgi 1 beraberlik dedim.Sezon

sonuna 2 yenilgi 4 beraberlikti bence kredisi.Bir Galatasaray taraftarı olarak

çok korkuyorum şampiyon olamamaktan çünkü seri yapmamız lazım Lyon gibi.

Avrupa'dada başarının sırrı bu bence.Herşeyimiz var bunu yapabilmek

için.Avrupa'da kupa olmadıktan sonra hiçbir kıymeti yok Bencifa'yı yenmişiz.

bencede

heralde aramızda futbolcular var

adam soyunma odasındaydış

biraz objektif olun

Bilmeden konuşmayın maç sonunda Mehmet Topal söyledi bunları Erkut uydurmadı.90 dk. çıkarmışmış çıkaracak tabi ne demek.Avrupa'da yılda en az oynayan 60-70 maç oynuyor.Ben haftasonu iyi oynadım haftaiçi yatayım diye birşey yok.Global düşün, lokal hareket et...

Skibbe Avrupada istenilen futbolu ve sonuçları getiriyor. Bu durumda göndermek hata olur. Zaten sezon sonuna kadar istifa yada kovma gibi bir durum olmaz. Ben Türkiye'de hiçbir teknik direktöre uzun vadede imkan verilmeyip, güvenilmeyeceğine inandığım için Skibbe ömrü bana göre en fazla 2 yıl maalesef.

Bugünkü galibiyette aslan payı Skibbe'nindi. Mehmet Güven tercihi çok akıllıcaydı. Ben maç öncesinde Kewell'ın yokluğunda Aydın'ı ilk 11 de bekliyordum. Açıkçası Mehmet Güven'i kadroda görünce biraz da burun kıvırdım ama bugün sahanın en iyilerinden biri bence Mehmet Güvendi. Ayrıca Skibbe sonunda takımı çift forvet oynatmayı akıl edebildi.Gecikmeli de olsa doğru yolu buldu. Nonda sonradan oyuna girdiği maçlarda ayağında top tutmaktan aciz,futbola lanet etmiş tat vermeden oynuyordu. Ama bugün ilk 11 de çıktığı maçta verdiği paslarla,top tutmalarla iyi bir görüntü çizdi. Demek ki bu tip oyuncuları kulübeye hapsedip maçların son 15-20 dakikalarında oynatmak bu oyuncuları köreltmekten başka bir işe yaramıyormuş.

Hala çift forvet muhabbetine girmişsiniz yolu buldu falan diye adam sakatlıktan dolayı 3-5-2 oynattı dün ve bence iyi mi oynadık?Hayır.

Anlamadağım Skibbe nasıl gençlere önem veren bi hoca Aydın ı Yaser i Ferdi yi hiç 50 de,60 da olsa daha faydalı olacağını bilmiyor mu???

-Skibbe takımı oynatamıyor (Bak seen...)

-Deplasmanda kazanamıyoruz (Allah Allah...)

-Korkak oynuyoruz (Tabi tabi...)

-İlk dakikadan itibaren saldırmalıyız (Hadi ordan!)

evet. etmeli yada luce gelene kadar kalsın

luce dediğiniz kişi hücum futbolu mu oynatıyor yani

ilk dakikadan itibaren rakibi mi boğuyordu.

ben çok şaşırıyorum bu yorumlara

bizim lucescudan mı bahsediyorsunuz allasen

Yok daha neler çıkacak abi.Dün 1-2 kişi yeter Skibbe,oyuncular yoruldu,gol yiyeceğiz hala oyuncu değişikliği yapmıyorsun tarzı mesajlar atıyordu :D

Sonradan Gelen Ekleme:

Skor 3-0 .

Dakika 75 :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt