Skibbe İstifa Etmeli mi? - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Skibbe İstifa Etmeli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hüseyin Kalpar ve Rasim Kara'yı takımın başında görmek istiyorum. Ayrıca yeni yıla girerken Dünya Barışı da istiyorum. Çok sempatik ve çok şirin görünmek istiyorum. Göbeğimin olmamasını da istiyorum. Ayrıca takım maç bittikten sonra gol atamıyor. Bu takımı defans oynatanlar utansın. Nerede benim ilaçlarım?!

Bence istifa etmeli. Sen kimsin ki o cesareti gösterip takımı sürpriz bir şekilde 3-5-2 ile sahaya sürüyorsun. Bu arada hem mehmet güven i vizona çıkarıyor hem de çift forvet oynuyorsun. Bir de üstüne galip geliyorsun. Bu kadarı da fazla ama...

Teknik direktör dediği kısıtlara göre taktik değişikliğe gidebilmeli. Taktik değişikliği Aragones gibi aynı dakikalarda aynı oyuncu değişikliklerini yapmak diye algılamamalı, Denizli gibi ölçüsüz risk almamalı olmadık zaek gerekiyor.manalrda 3'lü savunmaya dönmemeli. Rakibi şaşırtacak şekilde saha içindeki dizilimini değiştirebilme li? Aynı dün yapıldığı gibi.

Skibeb yi överken oyuna geç müdahale etme konusundaki eksikliğini de belirtmek gerekiyor. Gençlerbirliği nin kalemize yüklendiği dakikalarda oyuna müdahale etmemesinin ceremesini daha kötü çekebilirdik eğer son vuruşlarda daha becerili oyunculara sahip olsa idi rakibimiz.

takım kkötü oynarken 3 pas yapamazken Skibbe ye kızdıysam..

Aynı şekilde 4 haftadır, takır takır top oynayan geleni gideni 3 leyen harika paslar yapan bunu sonuca da yansıtan keyif veren GS yi izleyince. Skibbe istifa demek AYIP olur. Adam gerçekten iyi oynatmaya başladı. Zaten bizim beklentimiz üst üste seri bir performanstı ve bunu yakaladık. işalah Skibbe bu sonuçarla takımüzerindeki ağırlığnı da daha çok gösterir ve güzel gideriz. BJK maçını da alırsak Skibbe bu sezonu GS de tamamlamayı garantilemiş olacaktır.

Şöyle oynat takımı canımızı ye.. İstifa diyene bizde kızalım. ama ilk 10 haftadaki GS ye dönersek o zaman hiçbirşeyin anlamı kalmaz.

Kısaca Skibbe şu an iin gayet güzel gidiyor umarım hep böyle gider hem ona olan sevgimiz güvenimiz artar hemde arkasmıza yaslanıp maçın keyfini çıkarırız..

Cevap: Skibbe İstifa Etmeli mi?

Konumuz yine hortlamış.

Ligin 2. yarısı 2 mağlubiyet, 1 beraberlik alırsak bu zaten oldukça doğal karşılanır.

Yeterki eleştirilerde hakaret ve küfüre yer vermeyin...

Bi Skibbe'nin destekliyor "kalsın" diyorsunuz 2 maç kaybettik, hemen "gitsin" diyorsunuz size anlam veremiyorum.

Konumuz yine hortlamış.

Ligin 2. yarısı 2 mağlubiyet, 1 beraberlik alırsak bu zaten oldukça doğal karşılanır.

Yeterki eleştirilerde hakaret ve küfüre yer vermeyin...

Biliyorum Skibbe'yi çok seviyorsunuz ama konu nasıl hortlamasın.Bu takımın

sorumlusu Skibbe olduğuna göre onu suçlamamız doğal.Topluma açık alanlarda,

herkesin okuduğu bir forumda küfür edecek kadar ahlaksız, görgüsüz bir

insanda bu forumda yoktur.Eleştiri yapmakla hakaret çok farklıdır.

Yahu nasıl skibbe iyi antröner anlamıyorum Galatasarayda diye harika mı olması gerekiyor ben yöönetsem şşu takımı inanın bu kadar kötü olmaz en azından m.topalı solbek oynatıp barışın yerine m.güveni almam..

Tazminat ne kadardır en fazla ya?Kötüye gidiyoruz arkadaşlar birşey yapmak lazım yani.Bu hocayla da o iş futbolcuların performansına kalır.

Skibbeyi pek sevmem.Ama sene ortasında gönderilmesine karşıyım.Yönetim bi hata yaptı getirdi sene sonuna kadar katlanmak zorundayız.Maçı hiç okuyamıyor.Lincoln-Kewel-Baros-Arda sayesinde kazanıyoruz ama bunlardan ikisi olmayınca olmuyor.Teknik direktör olamıyor bu adam.

Panik yok arkadaslar skibbe bordo macinda sutlanacak bordon bize 4 yada 5 tane cakinca otomatik olarak kendini kapinin onunde bulacak:rolleyes::rolleyes:

Şimdi bazıları kalkıp onu savunmya kalkmasın burda bugünkü futboldan sonra özellikle prdn bugün futbol filanda yoktuki ortada:(:(:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt