Skibbe İstifa Etmeli mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Skibbe İstifa Etmeli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herşeyin sorumlusunu Skibbe gibi göstermeni anlamıyorum.Tamam,onun da hataları olmuştur elbette.Ama futbolcular kötü oynadıysa,sakatlar çoksa ne yapacak ki.Onların yerine mi oynayacak.Eğer ortada kötü giden bişey varsa o tek bir kişiye yüklenemez.Bunu da kimse inkar edemez.

Bak kendiniz yani skibbeyi savunanların yaptığı şeyi bana mal etme.Herşeyin sorumlusu skibbe diyorsun diye eleştiriyorsun da şu skibbecilerin en anlamadığım huyu skibbeyi savunurken uefadaki 2 maçtan bahsetmeleri amma tüm olumsuzlukları görmezden gelmeleri.Uefanın harici CL ön eleme ligteki gidişi görmüyorlar varsa yoksa uefadaki 2 maç.Birde Cl için tüm suç skibbede değil ya oyuncular demişsin ne güzel olay bu ya uefa 2 maçında galibiyetler için tüm övgü skibbeye futbolcular demeyin gülerim falan diyenler kötü sonuçlkarda sadece skibbeye yüklenmeyin diyor ne objektif bakış açısı bu böyle devam.

Skibbe galatasaraya uygun bir td değil..Bu kadroyla banko 1. olmamız lazımdı sivasin trabzonun kadrosu bizden çok mu üstün bizim önümüzdeler?

Suçun %95 skibbenin acizliğidir..

Lucescu orhan aklı berkantlı floquinli victoria lı kadroyla romaya kafa tutuyor aslan gibi futbol oynuyor skibbeli galatasaray steau ya eleniyor..

Elinde sabri var emre sağbek oynuyor 6 stoperle çıkıyorsun..

Berabere kalıyorsun bir puan iyidir diyor..(Burda adama hak veriyorum adam ne şampiyonluk ne kupa görmüş doğaldır tabi..)

Skibbenin zerre kadar olumlu bir yönünü görebilsem sonuçlara rağmen kalsın derim ama yok yokişte..

Lincoln yok çift forvet oynamıyorsun sol kanada iki solbek hücümları sıfır sağda verimsiz arda ile maça başlıyorsun adeta Galatasarayı maç başlamadan bitiriyorsun..

Gol atmamız lazım arda çıkıyor barış giriyor..

Hani nerde gençlere şans veren skibbe?Nerde serkan kurtuluş yaser vs?

Takımın yaş ortalaması geçen seneye ne kadar arttığınında farkındasınızdır umarım..

Bize Tabelacılar diyen şahıslar acaba ankaraspor karşısında harika oynadıkta ben mi göremedim?Veya deplasmanda süper oynuyoruzda haberim mi yok?

Skibbeyle her iddasına girerim şampiyon felan olamayız..

Bak kendiniz yani skibbeyi savunanların yaptığı şeyi bana mal etme.Herşeyin sorumlusu skibbe diyorsun diye eleştiriyorsun da şu skibbecilerin en anlamadığım huyu skibbeyi savunurken uefadaki 2 maçtan bahsetmeleri amma tüm olumsuzlukları görmezden gelmeleri.Uefanın harici CL ön eleme ligteki gidişi görmüyorlar varsa yoksa uefadaki 2 maç.Birde Cl için tüm suç skibbede değil ya oyuncular demişsin ne güzel olay bu ya uefa 2 maçında galibiyetler için tüm övgü skibbeye futbolcular demeyin gülerim falan diyenler kötü sonuçlkarda sadece skibbeye yüklenmeyin diyor ne objektif bakış açısı bu böyle devam.

Ben senin gibi düşünmüyorum merak etme,o kısmı ben düşünüyorum zaten.Bana göre başarıda da başarısızlıkta da herkesin payı vardır.Teknik heyet,futbolcu,taraftar,yönetim,vs..Nerde demişim başarı sadece Skibbe sayesinde diye.Göster,ispat et ,ondan sonra söyle başarıda futbolculara pay çıkarmadığımı.Sen de böyle devam,ne demek istediğimi tam olarak anlamadığın için.Başarı ya da başarısızlık fark etmez.Futbol bir takım oyunudur ve ne elde ediliyosa takım halinde,teknik heyet ve futbolcuların katkısıyla elde edilir.Çok objektif arkadaşım.Ben orda sadece futbolcular demeyin dedim.Ben Skibbeci değilim,sadece istikrar istiyorum.

Ortada Başarısızlıklar Var Başarılarda Var,

Bir Kötü Durum Oldugu Ortada Ama Bu Durumu Çözmek Skibbeyi Yollamak Degildir,Allah Aşkına Skibbeyi Yollayıp Kimi Getirmeleri Bekliyorsunuz, Rijkaard,Mancini Gibi Haberler İştahınızı Kabartmasın Ortada Teknik Direktör Yok.

Skibbe Gitsin Diyenler Sadece Skibbe Gitsin Diyor eee Gerisi Ne Olcak,Geçen Seneki Gibi Hocasız Devammı Edelim,Adnan Polatta Kriz Yönetmeyi Bilir,Kriz Yönetmek Sadece Yollamak Olsaydı Çoktan Yollardı.Kendimizi Kandırmayalım Düşündügünüz İsimler Sezon Ortası Tanımadıkları Bir Takıma Gelmezler

Bu Doğrultularda Adnan Polat En İyisini Yapıyor Destek Veriyor ( Yada Öle Gösteriyor ),Çünkü Şuan Krizi En İyi Bu Şekilde Yönetebilirsin.

Bizde Skibbeye Bayılmıyoruz Ama Destek Veriyoruz,Skibbe Oldugu İçin Degil Galatasaray Teknik Direktörü Oldugu İçin Destek Vermeyede Devam Edecegim...

Bir Kötü Durum Oldugu Ortada Ama Bu Durumu Çözmek Skibbeyi Yollamak Degildir,Allah Aşkına Skibbeyi Yollayıp Kimi Getirmeleri Bekliyorsunuz, Rijkaard,Mancini Gibi Haberler İştahınızı Kabartmasın Ortada Teknik Direktör Yok.

Skibbe Gitsin Diyenler Sadece Skibbe Gitsin Diyor eee Gerisi Ne Olcak,Geçen Seneki Gibi Hocasız Devammı Edelim,Adnan Polatta Kriz Yönetmeyi Bilir,Kriz Yönetmek Sadece Yollamak Olsaydı Çoktan Yollardı.Kendimizi Kandırmayalım Düşündügünüz İsimler Sezon Ortası Tanımadıkları Bir Takıma Gelmezler

Bu Doğrultularda Adnan Polat En İyisini Yapıyor Destek Veriyor ( Yada Öle Gösteriyor ),Çünkü Şuan Krizi En İyi Bu Şekilde Yönetebilirsin.

Bizde Skibbeye Bayılmıyoruz Ama Destek Veriyoruz,Skibbe Oldugu İçin Degil Galatasaray Teknik Direktörü Oldugu İçin Destek Vermeyede Devam Edecegim...

Niye öyle diyosun Caner,bi rivayete göre kaliteli T.D.ler sıraya girmiş bizim onları almamızı bekliyolarmış.Ondan gitmesini istiyolardır,en azından gidince kesinlikle çok başarılı olacağımızı düşünmeleri bundandır her halde.

Skibbe'yi göndermenin tek negatif etkisi futbolcular üzerinde olur, adamı seviyorlar çünkü. Alman disiplini dedik, adamın disiplinin d'sinden haberi yok. Antrenman desen, nasıl antrenman yaptırdığı futbolcuların düşen kondisyonundan belli, taktik bilgisi desen, bugüne kadar göze çarpan bir taktik başarısını görmedim. Ama en zoruma giden de her puan kaybından sonra bahanelere sığınması. Kısacası bu kadroya, bu camiaya yakışmayan bi TD kendisi...

bence en önemli nokta sakatlıklar, tam daha tam kadro çalışamadı hiç...en onemli eksiklik ise barış ......

sakat filan diyosunuzda hangi sakat gelip direkt takıma girecek?

mehmet topal desen zaten oynatmıyor.

barışın teknik kapsitesi belli.

linde nin 1.5 senedir düzgün maç çıkardıgını görmedik.

ugurun bana göre futbol hayatı bitti yada en azından küçük takımlarda oynuyabilir.

bir tek emre güngör biraz etkileyebilir takımı okadar,geri kalanlar ise bu kadroda yedek olur :S

Skibbe'yi göndermenin tek negatif etkisi futbolcular üzerinde olur, adamı seviyorlar çünkü. Alman disiplini dedik, adamın disiplinin d'sinden haberi yok. Antrenman desen, nasıl antrenman yaptırdığı futbolcuların düşen kondisyonundan belli, taktik bilgisi desen, bugüne kadar göze çarpan bir taktik başarısını görmedim. Ama en zoruma giden de her puan kaybından sonra bahanelere sığınması. Kısacası bu kadroya, bu camiaya yakışmayan bi TD kendisi...

katılıyorum fakat Futbol Futbolcuyla oynanır,T.D. ün bu duruma katkısı çok az artı sakatlıklar çok zorladı bizi.....

sakat filan diyosunuzda hangi sakat gelip direkt takıma girecek?

mehmet topal desen zaten oynatmıyor.

barışın teknik kapsitesi belli.

linde nin 1.5 senedir düzgün maç çıkardıgını görmedik.

ugurun bana göre futbol hayatı bitti yada en azından küçük takımlarda oynuyabilir.

bir tek emre güngör biraz etkileyebilir takımı okadar,geri kalanlar ise bu kadroda yedek olur :S

Sakatlanana Kadar Ugur As Oyuncuydu.

M.Topal Geçen Sene Şamp. Olan Takımda En Çok Oynayan Oyunculardan Biriydi.

Barış Özbek Servetten Sonra En Çok Forma Giyen Oyuncuydu Galiba

Linderoth Gelsede Oynatmam :D

Emre Güngörde Malum 2.Yarıda Songdan Formayı Kaptı.

Bunları Yazıyorum Diye Sakatlıkları Bahane Ediyorum Anlaşılmasın Sadece Bilgi Amaçlı.

katılıyorum fakat Futbol Futbolcuyla oynanır,T.D. ün bu duruma katkısı çok az artı sakatlıklar çok zorladı bizi.....

Tamam sakatlıklar çok zorladı bizi ama geriye kalan kadromuz da hala bu ligin en iyisi, hadi fener'i yenemedin, elindeki kadro bursa'yı antalya'yı, eskişehir'i, ankaraspor'u yenmeye de mi yetmiyodu? Skibbe'nin savunulacak hiçbir yanı yok. Sahaya çıkıp Skibbe mi oynasın diyenler olacaktır, sen futbolcunu oynatmasını bileceksin, taktiğini, kadronu iyi belirleyip, oyuncunu iyi motive edersen bu kadroyla uçarsın ama Skibbe'de hiçbiri yok malesef.

Sadece istikrar adına Skibbe gönderilmesin diyenleri anlarım, ama Skibbe iyi TD diyenleri anlamıyorum malesef. Bendeki kredisi ankaraspor maçında tükendi...

ahh bu kadro Gerets'in eLinde oLacaktı ki :( adama inamoto'yu aLdıLar onunLa biLe göze çok hoş geLen bi oyun oynuyorduk... ama 12 maçta karar vermek yanLış oLur diye düşünüyorum..çünkü bi mevkide ki oyuncu iyiLeşiyor digeri sakatLanıyor..az daha zaman veriLmesi iyi oLur..

ahh bu kadro Gerets'in eLinde oLacaktı ki :( adama inamoto'yu aLdıLar onunLa biLe göze çok hoş geLen bi oyun oynuyorduk... ama 12 maçta karar vermek yanLış oLur diye düşünüyorum..çünkü bi mevkide ki oyuncu iyiLeşiyor digeri sakatLanıyor..az daha zaman veriLmesi iyi oLur..

devre arasına kadar Bay Skibbe 5 Lig maçını 2 UEFA dan 1 ini kazanamazsa direk kovulmalı. Büyük takım 1 hafta yenip 2 hafta yenilmez seri yakalar form tutar geleni gideni kötü biel oynasa yener. Şampiyonluk istiyorsak 5 de 5 çok mühim yoksa yollayın gitsin veya bu seneyi heba edin sene sonu yollayın.. tam tersi takımı kontrol edebilir iyi sonucu geçtim adam gibi top oynatmaya başlarsa da kalsın hoca ama umut yok. FB - G.Antep - Ankaraspor maçlarındaki oyundan utanıyor insan..

Galatasaray 2 2 0 0 3 0 6

Hertha 2 0 2 0 1 1 2

Metalist 1 0 1 0 0 0 1

Benfica 2 0 1 1 1 3 1

Olympiacos 1 0 0 1 0 1 0

Bu Tablo´ ya baktiginizda neden etsin anlamadim ? :rolleyes:

Caner samimi söylüyorum sana rijkard ve mancini gelse üzülürüm o adamları T.D olarak beğenmiyorum hiddink gibi van gaal gibi Gerard Houllier gibi futbol dehaları veya Thomas Schaff gibi Jurgen Kloop gibi slaven bilic gibi parlayan adamlar gelsin.Emin olun skibbenin yaptığını en kötü abdullah avcı veya bülent korkmaz yapardı kenardan izlemek zor olmasa gerek.Şimdi metalist maçını alacağız sonra hacettepe maçınıda alacağız burada yine kapakçılar türer ancak sonraki hafta deplasmana gidiyoruz kim galibiyetten emin olay bu işte istikrar yok ve deplasmanda tek bir maçı geriye yaslanıp rahatça seyredemkedik kocaelispor ve bellizona maçları dahil.

is sadece uefa ile bitmiyor.. Ligde deplasman maci kazanamaz olduk ya.. Hepsinin olmasada bazi maclarin sorumlusu Skibbedir.. Birkac huyu var hala vazgecmiyo o huylarindan.. Ben gitmeli diye oy verdimm.. Yalniz yerine iyi bir teknik adam gelecekse gitsinn.. Skibbenin özelliklerine sahip olan bi Teknik Adam alinacaksa kalsin Skibbe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt