Skibbe İstifa Etmeli mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Skibbe İstifa Etmeli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caner samimi söylüyorum sana rijkard ve mancini gelse üzülürüm o adamları T.D olarak beğenmiyorum hiddink gibi van gaal gibi Gerard Houllier gibi futbol dehaları veya Thomas Schaff gibi Jurgen Kloop gibi slaven bilic gibi parlayan adamlar gelsin.Emin olun skibbenin yaptığını en kötü abdullah avcı veya bülent korkmaz yapardı kenardan izlemek zor olmasa gerek.Şimdi metalist maçını alacağız sonra hacettepe maçınıda alacağız burada yine kapakçılar türer ancak sonraki hafta deplasmana gidiyoruz kim galibiyetten emin olay bu işte istikrar yok ve deplasmanda tek bir maçı geriye yaslanıp rahatça seyredemkedik kocaelispor ve bellizona maçları dahil.

Hiddink Van Gall Gibi İsimlerin Sezon Ortasında Takım Alcaklarını Düşünmüyorum Almaları İçin Paranı Konuşturman Lazım Kontratına Uçuk Tazminatlar Koyman Lazım,

Bu Arada Tek Bir Maçı Geriye Yaslanıp Rahatça Seyremedik Diyorsun Ama Şuan Hangi Taraftar Rahatça Takımın Maçını İzliyor,Tuaf Anlamlar Çıkartmayın Tabiki Galatasaray Taraftarının Anadolu Takımları İle Yaptıkları Maçları Rahat İzlemesi Gerek Ama Olaya Birde Bu Yönden Bakmak Lazım, Belkide Anadolu Külübleri Güçleniyordur.

Kayseride Berabere Kaldık,Beşiktaş Yenildi,Fener Evinde Kayseriye Yenildi,

Sivasda Fener Yenildi,Aynı Sivas İnönüden Beraberligi Aldı,

Bursada Yenildik,Beşiktaşda Berabere Kaldı Bursada,

Eskişehire Yenildik,Fenerbahçe 10 Kişilik Eskişehirin Elinden Zor Kurtuldu.

Burdan Tuaf Anlamlar Cıkartmayın Yukarda Yazıdıgımı Tekrar Yazıyorum.

Tabiki Galatasaray Taraftarının Anadolu Takımları İle Yaptıkları Maçları Rahat İzlemesi Gerek Ama Olaya Birde Bu Yönden Bakmak Lazım, Belkide Anadolu Külübleri Güçleniyordur.

Skibbeninde Süçü Yoktur Demiyorum,Ama Kapsamlı Düşünelim,At Gözlükleri İle Hep Aynı Yere Bakıp Yorumlamamak Lazım.

Şuan Takımın Başında Skibbe Vardır,Skibbe Yollanıp Ondan Daha Büyük Bir İsmin Gelmesini Beklemek Hayelcilik Olur, Onun İçin Forza Skibbe..

Bu iyi oldu Kalli de geldi. Skibbe çünkü tek başına GS hocağılının anca 3 de 1 ini dılduruyordu şimdi Kalli le 3 de 3 dolu oldu... Skibbe anca antrenman yaptırır futbolcuları eğlendirir kendini sevdirir. Dışardan Kalli kurt hoca tatikleri eline verir. de Takım iyi oynar maç kazanır diye ummuyorum.

İstifa etmeli bence. Geldigi günden beri savunmadım bu adamı Galatasaray'a yakısacak kalitede biri değil, devam edersede umarım beni yanıltır.

Skibbe şu andan itibaren takımda kalması gereken tek kişidir.

Belli bir sistem var ortada, 4-2-3-1. Ve sistem adamları yerinde oynayınca iyi skorlar alıyoruz bu sistemde.

Yeni bir teknik adam gelirse, yeni taktikler, yeni sistemler oluşacak. Bu da garanti 5-10 haftayı alacak.

Kendinize gelin biraz, hangi dünya kulübü 10. haftada teknik adam değiştiriyor? Sizin hedefiniz de o kulüpler arasına girmek değil mi?

Sahada oynayanlarda da vardır suç, tıpkı Skibbe'de, yönetimde olduğu gibi.

Ama eğer tek suçlu Skibbe diyorsanız, ben o fikri ve zihniyeti alkışlarım; helal olsun derim.

Saygılarım, sevgilerimle...

Skibbe'nin nasıl bir hoca olduğu zaten son oynadığımız Ankaraspor maçında belli oldu iyice. Lincoln yokken hala aynı oyun sistemini oynatmaya çalıştı Lincoln'ün görevini sözde Ayhan yapacaktı. Bir teknik direktörün b planı olmaz mı? Mademki senin oyunu üstüne kurduğun 10 numaran yok, o zaman sahaya başka bir oyun planıyla çıkman lazım bu plan daha çok koşan bir kadro olabilir yada çift forvetli bir sistem olabilir. Bunları biz bile görüyoruz Skibbe görmüyor mu?

Skibbe'ye en başından beri karşı olanlardan biriyim. Tabi ki takımımızın başına gelmiş ve saygımız sonsuzdur. Ama bir kişi söyleyin ki deplasmanlarda beraberliğe razı olsun, Türkiye ligi ve takımları hakkında bir haber olsun ve buna rağmen yanına getirilen yardımcılarda olaya seyirci kalsın. Türkiye'de deplasmanda beraberliğe razı olunarak şampiyon olunamayacağını hiç bilmeyen. Hadi ben hepsini geçtim yine eyvallah dedim ancak Skibbe Arda'nın fenalaştığı maçta benim gözümde bitmiştir.

Aziz Üstel yönetim içinden güzel haberler almış Skibbe gidiyormuş Ocak'ta.Lucescu

geliyormuş başkası söylese inanmam ama Aziz Üstel 2 yıl önce Lincoln'e haber

gönderildiğini söylemişti Ömer Çavuşoğlu'da 'Abraham Lincoln'e haber gönderirler ancak'

diye dalga geçmişti 'görürüz' dedi Üstel sustu ve sonrası malum.Zira Hıncal Uluç'ta aynı

şeyleri söyledi 'Lucescu Galatasaray'a geliyor' dedi yönetcilere seslendi 'eğer Lucescu

gelirse Galatasaray taraftarlığımı gözden geçiririm' dedi.Arkadaşlar ben bayram sabahını

bekleyen küçük bir çocuk kadar mutluyum en kötü ihtimal %50 doğrudur geri sayım

başladı...

Skibbe'nin biraz arif olaması lazım 2 tane yardımcısı görevden alındı , üzerine Teknik Danışman olarak Karl-Heinz Feldkamp getirildi....

14iph0z.jpg

Aziz Üstel yönetim içinden güzel haberler almış Skibbe gidiyormuş Ocak'ta.Lucescu

geliyormuş başkası söylese inanmam ama Aziz Üstel 2 yıl önce Lincoln'e haber

gönderildiğini söylemişti Ömer Çavuşoğlu'da 'Abraham Lincoln'e haber gönderirler ancak'

diye dalga geçmişti 'görürüz' dedi Üstel sustu ve sonrası malum.Zira Hıncal Uluç'ta aynı

şeyleri söyledi 'Lucescu Galatasaray'a geliyor' dedi yönetcilere seslendi 'eğer Lucescu

gelirse Galatasaray taraftarlığımı gözden geçiririm' dedi.Arkadaşlar ben bayram sabahını

bekleyen küçük bir çocuk kadar mutluyum en kötü ihtimal %50 doğrudur geri sayım

başladı...

Takıma 2. kez dönenlerden bir hayır gelmez.Bunun örneği çoktur.Lucescu gelirse her kulvarda başarısız oluruz.Madem Skibbe'yi gönderecektin niye Skibbe'yi takımın başına oturttun.

Takıma 2. kez dönenlerden bir hayır gelmez.Bunun örneği çoktur.Lucescu gelirse her kulvarda başarısız oluruz.Madem Skibbe'yi gönderecektin niye Skibbe'yi takımın başına oturttun.

Luce için bu geçerli değil Lucescu ile gönülsüz bir ayrılık olmuştu, adam kaçmadı biz hatalı şekilde yolladık, BJK başında bile Gs ile BJk arasında çok fark var. GS tam bir Avrupa takımı demişti.

Takıma 2. kez gelme ayakları geçiniz lütfen. Fatih Terim döneminin rezaleti sadece hocadan değil özhandan kaynaklandı. Lucescu değil ikinci, beşinci kerede gelse bu takımı toparlar, takımın gerçek potansiyelini ortaya çıkarır ve o zaman ciddi olarak kadıköydeki finali düşünmeye başlarız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt