Skrtel Fenerbahçe'de! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Skrtel Fenerbahçe'de!

Liverpool taraftarı kurtulduk diye kutlama yapıyor buradakiler üzülüyor.

Demek ki Liverpool taraftarının biraz daha eğitime ihtiyacı var. Daha kendi takımlarını buradakiler kadar izlememişler demek ki.

serdar azizle cok iyi ikili olurdu, gerek tecrübesi gerek kafa topları hakimiyeti iki yil cok iyi idare ederdi defansı.fenere hayırlı olsun umarım alves gibi kotu performans gösterir pişman eder aldiklarina.kagit ustunde iyi defanslari oldu adamlarin futbol sahada oynanir fenere gelen aptallasir tek umudumuz bu.sabri-s.aziz-h.balta-carole ye kıyasla wiel-kjaer-skrtel- hasan ali daha dengeli güven verici defans gibi duruyor.ama bizim asıl sorunumuz abbas başkan. o adam gitmedikce kurtuluş imkansız bize

Adamlar nelerle uğraşıyor biz nelerle uğraşıyoruz geçen sene de öyleydi böyleydi demenin anlamı yok adamlar en azından heyecanlılardır yeni sezon için şunu aldık bunu aldık diye biz emrah başsanı izlemek için mi sabırsızlanalım

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Liverpool taraftarı kurtulduk diye kutlama yapıyor buradakiler üzülüyor.

Demek ki Liverpool taraftarının biraz daha eğitime ihtiyacı var. Daha kendi takımlarını buradakiler kadar izlememişler demek ki.
Yalniz Premier Lig Liverpool seviyesiyle Türkiye ayni degil. Orda ortalama oynayan bir adam burda kral olabilir. Ujfa etkisi yapabilir Skrtel.

Adamlarin hic biri nerdeyse CL oynamamis, nasil CL seviyesinde oluyor?

Van der Wiel: 43 kez CL'de oynamis
Kjaer: 6 kez CL'de oynamis
Skrtel: 21 kez CL'de oynamis
Hasan Ali: 5 kez CL'de oynamis (onda soru isareti koydum zaten)

Skrtel yillardir liverpool'da as stoper olarak oynadi, van der wiel PSG'in sag beki, kjaer 4-5 yil once buyuk bir yetenek olarak gorulen bir stoperdi, lille de kendini toparladi ve nasil bir stoper oldugunu gorduk zaten... skrtel ve kjaer rahatlikla bir arsenal veya manu'da oynar.

Yalniz Premier Lig Liverpool seviyesiyle Türkiye ayni degil. Orda ortalama oynayan bir adam burda kral olabilir. Ujfa etkisi yapabilir Skrtel.

Ujfa bütün defansı organize eden lider bir stoperdi Skrtel'in öyle bir meziyeti yok.

Hava toplarında etkili, agresif fakat aynı zamanda bizim Chedjou gibi konsantrasyon problemi olan bir stoper.

Burada abartıldığı kadar olağanüstü bir transfer değil yani, hele bahsedilen maliyetlerle hiç değil.

Skrtel yillardir liverpool'da as stoper olarak oynadi, van der wiel PSG'in sag beki, kjaer 4-5 yil once buyuk bir yetenek olarak gorulen bir stoperdi, lille de kendini toparladi ve nasil bir stoper oldugunu gorduk zaten... skrtel ve kjaer rahatlikla bir arsenal veya manu'da oynar.
Hic oynamadi yazmadim ben zaten. Sürekli CL seviyesinde oynamayan adamlar öyle kolay CL seviyesinde olamazlar. Bir kere as oyuncular bile degil bu oyuncular.

yalnız lille de sıcmıştı kjaer,yanlış hatırlamıyosam

Seviye olarak üst düzey ama, benim şahsen beğendiğim bir stoper değil. Yalnız Kjaer ve Skrtel'de liderlik vasfı olan oyuncular. Bu açıdan takıma bir deneyim kazandıracaktır.

Son düzenleme:
2015ten 2 gol az yemişler 2016da ,bu sene de 1 gol az yerler.kjaer-skrtel ağır oyuncular.topu oyuna sokamıyolar.baskıda saçmalayabilirler.topal ve josef kazmalarını anlatmaya gerek yok.bunlar hücuma çıkamaz.

Hic oynamadi yazmadim ben zaten. Sürekli CL seviyesinde oynamayan adamlar öyle kolay CL seviyesinde olamazlar. Bir kere as oyuncular bile degil bu oyuncular.

As oyuncu mu degil bu oyuncular?

Sari-kirmizi gözlugunu cikartip objektif yorumlasan daha iyi olur, bok atmaya gerek yok, net iyi transfer, bizde ujfalusi nasil buyuk etki yarattiysa skrtel de aynisi yapar.

As oyuncu mu degil bu oyuncular?

Sari-kirmizi gözlugunu cikartip objektif yorumlasan daha iyi olur, bok atmaya gerek yok, net iyi transfer, bizde ujfalusi nasil buyuk etki yarattiysa skrtel de aynisi yapar.
Hangisi as oyuncu sen söyle bakalim? Ne Skrtl ne vdW. Kjaer'den bahsetmeye gerek yok. Tekme tokat Wolfsburg'tan kovulan adam, kadro disi kalan adam.

Gecmise göre bos yorum yapan sensin su an.

Bizim stoperlerimiz semih-serdar . 2 sini toplasan ceyrek skrtel etmez. Cunku 2 si de muzmin sakat. Ched sakarın onde gideni!!

Stoperlerimiz kabul etmek lazim ki onlarin cok cok gerisinde.

Son düzenleme:
Üst Alt